Skocz do zawartości

Wypadek forumowicza


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sestorme

jak jechal autostrada to go jakis typ wyjebal z motocykla i przlecial przez barierke. bylo wczesnie to ludzie widzieli i pomogli. jak gadalem z lekarzem to mowili ze stan ciezki ale stabilny a brat juz jest po pierwszej operacji zabezpieczania czaszki i nogi a za dwa dni beda mu ja calkowicie skladac bo podobno kiepsko wyglada dopiero. jutro bedzie mozna go zobaczyc ale pewnie nie bedzie przytomny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciał na drugą jezdnię autostrady jak się domyślam? Miał szczęście chłopak, że go coś z naprzeciwka nie zmieliło. Miałem pęknięcie czaszki i wstrząśnienie, ale nie do tego stopnia by trzeba było to operacyjnie zabezpieczać, z takim urazem trochę się leży w szpitalu niestety. Miejmy nadzieję, że lekarze wiedzą co robią i dobrze go poprowadzą. Czekamy na bieżąco, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jechal autostrada to go jakis typ wyjebal z motocykla i przlecial przez barierke. bylo wczesnie to ludzie widzieli i pomogli. jak gadalem z lekarzem to mowili ze stan ciezki ale stabilny a brat juz jest po pierwszej operacji zabezpieczania czaszki i nogi a za dwa dni beda mu ja calkowicie skladac bo podobno kiepsko wyglada dopiero. jutro bedzie mozna go zobaczyc ale pewnie nie bedzie przytomny

 

Wywalić się na autostradzie bez dodatkowego uderzenia ze strony innych kierowców to naprawdę cud! Aż mnie ciarki przechodzą jak sobie to wyobrażam. Znając życie odpowiedzialny za ten wypadek nigdy nie zostanie ukarany :banghead: a policja zakończy sprawę raportem

Z niewyjaśnionych przyczyn motocyklista stracił panowanie nad motocyklem[..]

 

Jeszcze raz zdrowia!

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...