Skocz do zawartości

Jedzicie z otwartą szybką czy nie


Krempy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ja zawsze mam zamknięty wizjer, ludzie nie widzą twarzy, słońce mnie nie razi, muchy nie lecą, same plusy.

 

Ja mam podobnie. Nie umiem jezdzic z otwarta, podobnie jak bez kominiarki i nie wazne czy zimno, cieplo, pada czy slonce :)

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze na pełnym luuuzie! :crossy:

 

mam orzeszka bez zbednych szybek itp itd - jedyne co mnie chroni to okulary przeciw-sloneczne :)

 

raz jechalem i jakas pszczola/osa mi w gardlo uderzyla - dziwne ze gardlo grube sie zrobilo (preciez nie mogla miec czasu zeby ukąsić bo sie rozbryzgala natychmiast?! )

 

Wiatr we włosach! :) przynajmniej koncowki wlosów.. to co niezasloniete zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibelkiem w upalne dni na mieście-zawsze otwarta....w trasie zawsze zamknięta....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam kolejny być może głupkowaty temat w dziale ""Przy Piwie". Otóż chciałem zadać jedno proste pytanie.

Jak często jeździcie na swoim motocyklu z otwartą szybką w kasku, oraz do jakich prędkości. Oczywiście temat nie dotyczy wszystkich, którzy jeżdżą na endurakach, ale jeśli ktoś chce się wypowiedzieć to dlaczego nie :icon_razz: , aczkolwiek mnie też się zdarza jeździć z otwartą szybką, ale w okularach przeciwsłonecznych. Dodatkowo jestem ciekawy jak wygląda sprawa Waszej owiewki/szybki(nie wiem jak to nazwać) w motocyklu. Jak to się wiąże z otwartą szybką.

I poza tym zapytam, czy często zdarza się, aby wpadła Wam jakaś pszczoła lub coś podobnego do kasku?

Pozdro Motocykliści! LWG.

 

Otwieram szybkę kiedy stoję w korku na światłach i ewentualnie uchylam delikatnie jeśli zaparuje podczas jazdy. Okularów słonecznych nie używam bo mam w kasku blendę zewnętrzną (nolan N84).

 

Nie polecam jazdy z podniesioną szybką, można oberwać kamieniem, płynem od spryskiwaczy. Raz złapałem pszczołę do kasku która się zatrzymała w okolicach ucha. Jakimś cudem się nie zgniotła, więc nie użądliła i po zdjęciu kasku odleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...