Skocz do zawartości

Serwisówki, specyfikacje i takie tam rózne...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mar95,

 

Mam ''2010 H-D Sportster Models Service Manual'' (ang), jak nie za późno jeszcze...

 

Nie znam sie za bardzo na udostępnianiu ale spróbuj tego linka

https://www.dropbox....dxhu/U7coluCf90

 

@qurim, może i w twej bibliotece znajdzie się miejsce na tego PDFa ;-)

Mała sugestia, a może lepiej by się przenieść z Biblioteką na Dropboxa albo GoogleDrive albo Skydriva, tak żeby dostęp był bezpłatny?

Edytowane przez punkcik5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw.... Ma ktoś z Was manual do Premium Sound System z kasetą ( producent Radiosound )? Lub zna ten sprzęt? Chodzi mi o parę tricków odnośnie tego radyjka. Chcę zostawić oryginał, ale być może mój jest lekko trafiony - nie mogę ustawić godziny wg porad z sieci i pojawia mi się czasami komunikat Clean.

 

Roczniki to chyba 1992 do 1998.

 

Poza tym jakby ktoś miał rain cover ( ta przeźroczysta osłona ) na zbyciu to ja chętnie.... Tylnymi obudowami głośników też się mogę zainteresować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Szanownych...

Kupiłem na aukcji w Usa customa, o któym niewiele wiem... a chciałbym wiedziec wszystko :-)

Motocykl ma silnik z numerem nie harleyowym... BD03P3186

numer ramy tez odbiega od HD TG180ST362E026603

Nie mam pojęcia o:

- pojemności silnika,

- producencie silnika,

- producencie motocykla (w USA zarejestrowany jako HD Custom FLE

- cały osprzet S&S + suche sprzęgło BDL. Nie mam jednak pojęcia jaką ma moc. Zapiernicza jak głupi ... ale to moze tylko moje subiektywne doznanie.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc rozszyfrować to cudo?

Rocznik 2003.

 

Z góry dzięki ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tak btw.... Ma ktoś z Was manual do Premium Sound System z kasetą ( producent Radiosound )? Lub zna ten sprzęt? Chodzi mi o parę tricków odnośnie tego radyjka. Chcę zostawić oryginał, ale być może mój jest lekko trafiony - nie mogę ustawić godziny wg porad z sieci i pojawia mi się czasami komunikat Clean.

 

Roczniki to chyba 1992 do 1998.

 

Poza tym jakby ktoś miał rain cover ( ta przeźroczysta osłona ) na zbyciu to ja chętnie.... Tylnymi obudowami głośników też się mogę zainteresować....

 

 

Rozgryzłeś już co i jak z tym radiem? Dopiero teraz widzę Twojego posta. Mam takie radyjko u siebie, jest łatwe w obsłudze. Nie posiadam instrukcji żadnej ale jakoś tak intuicyjnie wszystko w nim jest obsługiwane.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie.... Znalazłem kiedyś na necie jak ustawiać parę bajerów (tryb serwisowy) ale nie działa u mnie, nastawianie godziny też...

 

Jedynie co, to odłączenie aku na 10 min. i podłączenie spowrotem o 12-tej...

 

Radyjko działa super, wszystkie funkcje normalnie działają tylko to nastawianie godziny...

 

Liczyłem, że ktoś ma manuala oryginalnego, żeby podejrzeć co tam piszą... Pewnie przy okazji będę musiał kupić - w USA 20$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę ustawiasz na wyłączonym radiu. Trzeci i czwarty przycisk, HRS i MIN. Komunikat CLEAN informuje o potrzebie czyszczenia głowicy magnetofonu. Stacje zapamiętuje gdy przytrzymasz odpowiedni guzik, czyli znajdujesz stację i wciskasz pierwszy guzik i trzymasz, będzie sygnał po chwili i stacja zapamiętana. Chyba tylko 4 guzuki zapamiętują stacje. Wyszukiwanie masz manualne lub automatyczne w sensie szuka sam do najbliższej "chwytalnej" stacji lub samemu możesz klikać po jednym stopniu częstotliwości. Wybór rodzaju szukania określa bodajże guzik piąty na radiu, stacje szukasz na prawej stronie kierownicy, w lewo i prawo. Wciskając przycisk na kierownicy zmieniasz opcje kaseta/radio, góra/dół nie pamiętam co zmieniają. Na lewej stronie kiery masz głośność, to zapewne wiesz. Góra/dół to chyba zmiana strony kasety a wciśnięcie powoduje wyświetlenie na radiu godziny zamiast strony kasety. Albo na lewej nie ma opcji góra/dół a strony zmienia się po prawej. Jakoś tak.

 

 

Możliwe że coś pomieszałem, musiałbym sprawdzić u siebie dokładnie ale aku mam w domku. Moje przełączniki świrują w niektórych kierunkach, szczególnie na prawej stronie. Muszę rozebrać, poczyścić. Plastikowe nakładki guzików na kierownicy odpadły podczas jazdy. Tak samo jak Rain Cover, pewnie dlatego też jej nie masz. Moją ujrzałem gdy akurat się ewakuowała z motocykla podczas jazdy, chwyciłem ją między łokciem a kolanem. Leży gdzieś w kartonie. Ogólnie bardzo denerwująca ta osłonka jest. Poprzednie radio jej nie miało, z drugiego odpała za mojej kadencji. A radyjko takie trudno znaleźć, ja długo szukałem, miesiącami. Znalazłem na Alle gościa który sprzedawał owiewkę i klamoty od starej Eli, zrobiłem wywiad i okazało się że gośc przerabiał na RK, radyjko puścił za 400zł. Za antenę chciał dodatkowe 150zł. :banghead: A antenę zaj**ali mi pod blokiem kiedyś, dlatego chciałem kupić. Założyłem samochodową, uniwersalną wraz z oprawką. Średnio odbiera.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, wyszukiwanie i programowanie rozgryzłem, wszystko działa OK poza nastawianiem zegara... Muszę odnaleźć jak wprowadzić to radio w tryb serwisowy (mam gdzieś wydruk na kartce) to się podzielę - jest tam kilka rzeczy do ustawienia : podgłaśnianie od prędkości, kontrast itd.

 

Muszę kupić kasetę czyszczącą, bo ten CLEAN jak się pojawia to jest tez taki głośny irytujący pik; co prawda próbowałem czyścić głowicę izopropylem na patyczku, ale cały czas isę pojawia. Może musi mieć kasetę czyszczącą.

 

Rain covera u mnie nie było jak kupiłem Habetę (celowo przez samo h) , jego brak przeszkadza sczególnie podczas mycia albo postoju na deszczu - zaparowuje wyświetlacz. Poza tym jest to część oryginalna i chciałbym to skompletować.

 

Co do radyjek, anten itp... Jest tego sporo na ebayu amerykańskim, zacząłem się przyglądać gratom bo chyba sobie "upgrajdnę" sprzęta do Ultry: brakuje mi tylnych głośników ( to napewno zrobię ), ale tak naprawdę do nich (chcę mieć oryginał) potrzebna jest konsola z intercomem i sterowaniem CB radia, potem brakuje tylko samego CB i anteny z cewką - audio jest wtedy w komplecie. Cały zestaw można skompletować za jakieś 200-300 USD.... Radyjka Radiosound (te montowane do 1996) chodziły od 20$ (uszkodzone) do 200$(igła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
"qurim"Mam takie pytanie.Ostatnio szukając na prosbę kumpla serwisówki do HD wygarnąłem z sieci około 2 GB manuali do HD.Widzę że udostępniasz na chomiku manuale. Może chciałbys powiększyc swoją bibliotekę.Mi osobiście nie chce się bawic w udostepnianie , a ktoś mógłby sobie skorzystać.Mogę to wszystko umieścić na jakiś czas na MediaFire jesli wyrazisz chęć ściągnięcia .Czekam na decyzję. Pozdrawiamtytuły kilku pozycji;Softail 00-05 Repair ManualSoftail 84-99 Repair ManualHarley_Davidson_Vrsca_2003-Service_Manual_EnDynaglide 99-05 Repair ManualDynaglide 91-98 Repair Manual2007 Harley Davidson Softail Service Manual1997-1998_Harley_Davidson_FLST-FXST_Softail-Service_ManualSportster 04-06 Repair ManualSportster 86-03 Repair Manual2008 softail service manualEvo Engine+ serwisówka wszystkich gaźników Webera [Haynes]itd.

 

 

Panie kolego

Manual do softa 2008. Bardzo by mi się przydał a u qurima ni ma... :(

 

Link by się bardzo przydał...

 

 

Mam taką propozycję aby wrzucić to na jakiegoś maila google poprzez dysk google... Aby zaciągnąc to z chomika trza bulić. A tutaj mamy 5gb do wykorzystania i limit na rozmiar pliku 10gb

Jedynym kosztem jest czas na założenia bezpłatnego maila google... No i dodawania poszczególnych osób które chcą ściągnąć

 

Tylko proponuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na tym serwerze http://www.filecrop....ice-manual.html jest trochę serwisówek, dzisiaj ściągałem jedną i wszystko ok . Znalazła się tam nawet do WLA .

Edytowane przez chorcio

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...