Skocz do zawartości

Motocykl porsche


Rekomendowane odpowiedzi

Mmm,nie od dziś ludzie tworzą pojazdy do jeżdżenia i do oglądania(oczywiście myślę tu o zwykłych użytkownikach).Nie zmienia to faktu że gdybym nie miał co z kasiorą robić to chętnie bym wynalazka zanabył i przed bramą postawił,chociażby po to żeby sąsiadów szlag trafił :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje do marki Porsche, jak Pudzian do lekkoatletyki, firma robiąca małe sportowe samochody, kojarzy mi się z czymś w rodzaju szosowych KTM, a nie takim mastodontem.

 

Ten Ferrari dużo fajniejszy, poza tym pasuję do marki, wygląda faktycznie jak Ferrari na dwóch kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm,nie od dziś ludzie tworzą pojazdy do jeżdżenia i do oglądania(oczywiście myślę tu o zwykłych użytkownikach).Nie zmienia to faktu że gdybym nie miał co z kasiorą robić to chętnie bym wynalazka zanabył i przed bramą postawił,chociażby po to żeby sąsiadów szlag trafił :buttrock: :biggrin:

 

 

Amen :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Już myślałem że te łajzy zaczęły robić motocykle.

 

 

V-rod ma silnik porsche. I wygląda lepiej niż ta kupa.

 

 

co Ty p...lisz?! V-Dog (Vrzód) wcale nie wygląda. Jest 17 razy brzydszy od musztardy. A to że Porsche maczało łapki w silniku odejmuje -100 od szacunku dla Vrzoda.

 

moto z linka fajne. Styl zerżnięty z WHC ale się nadaje bo ma konkretne komponenty.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazlem cos na ten temat.

 

Evolution engine

 

1984 Harley-Davidson launched the Evolution engine (the "Evo") for the first time before a fully-alloy wheel drive, the Porsche had already been co-developed in Weissach. The Evolution engine was so for a long time the first material technically modern engine design from Harley-Davidson. He may be regarded as the first full gas-solid motor of the house. Conceptually, kept the air-cooled two-cylinder V-engine with 1338 cc in the Gabelpleuel, and he was also interpreted conservatively with two valves per cylinder, one camshaft and bottom separately flanged gear. At best, the maintenance-free automatic valve lash adjustment on hydraulic ram, which did at the first sign Panhead engines, was and is unusual in the motorcycle sector continues. Instead of a chain got the new bikes as a belt final drive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę pierwowzór zarówno evo jak i silnika revolution to jest konstrukcja czysto Harleyowska.

Cały motocykl powstal wraz z silnikiem, w wyniku zapędów HD do wyścigów sportowych (nie mówie tutaj o dirt tracku) tylko normalnych wyścigach torowych.

 

Zawodnik teamu HD, którego teraz imienia nie pamiętam miał wypadek i starty teamu HD anulowano.

Praca porshe polegała na tym głównie, żeby z silnika torowego - który potrzebuje zupełnie innego zaplecza niż cywilne stworzyć silnik, dla Janka Kowalskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...