Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Witek.

 

Czy ktoś z użytkowników forum jest posiadaczem tego motocykla??

W sieci nie ma za wiele o tym motocyklu.

Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temtat tej pszczółki :notworthy:

Jezeli ktoś dysponuje materiałami, artykułami itp. a chciałby się podzielić prosze o odpisanie.

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w kwestii formalnej jak by jeszcze kogoś interesowało. W zeszłym roku kupiłem VTRkę i faktycznie paliła nie mało ale na to na koło postawiła się(jestem w tej kwestii laikiem i sam nie potrafię) przy 2500 obr/min. Chcąc wybrnąć ze spalania dałem znajomemu mechaniorowi, który to wstawił inne dysze w gaźnikach. Moto uspokoiło się to fakt, ale z gazu na 2 koło bez problemu w górę idzie więc jeżeli komuś to za mało to nie polecam a spalanie spadło do 7 l/100.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jeden z fajniejszych motongow na rynku (szczegolnie SP2). gada niesamowicie ale niestyty bardzo duzo pali. ale to mnie nie zraza.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, jak by ktoś miał ochotę nabyć ładniutką sztukę, bardzo zadbaną i serwisowaną i w ogóle to sprzedaję :icon_rolleyes: swoją z 97 roku 40 tys przebiegu czerwona z rajchu przyjechała. Dodatki jak błotniczek nad tylnym kołem i inne pierdółki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Potrzebuje informacji na temat Hondy VTR 1000 rocznik 2000 wady zalety itd ....Trzeba zainwestować z głową czy warto ?

Z góry dziękuję za wskazówki :icon_mrgreen:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor don't worry to info jest dla kolegi :banghead: nie zdradze śmigła :evil: za stary jestem by się przesiadać na niewygodne motory :evil: :P :evil: :evil:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...