Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

VTR nie ma pompy paliwa i jak masz mało paliwa w zbiorniku i targasz na gume to moze sie dziac cos takiego, ze mu chwilowo bedzie brakować. ]

Jak ludzie przerabiają motory do stuntu, to czesto dokłądają własnie pompę paliwa zeby moto nie gasło jak jest na 12'scte postawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 12'ki to mi jeszcze daleko ;P :banghead: No nic zobaczymy czy to się powtórzy przy następnych próbach, ale następne będą chyba dopiero we wrześniu bo we wtorek wyjeżdżam do Amsterdamu na ok. 2 miechy.

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ja w miarę możliwości (dobra droga) też uczę się dobrze składać w zakrętach i nawet nieźle mi idzie, wcześniej miałem małe opory po poprzednim sprzęcie (szlif na zakręcie) ale teraz jest ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt z Was nie ubiera rękawiczek na nogi !? :D

 

W zakręcie tak sie połozyc, zeby móc wyciągnąc lewą ręke i dotknąć asfaltu....extra to wygląda :P T

rzeba pomyśleć o jakimś metalowym koncu na palcu w rekawiczce celem wzmocnienia efektów wizualnych :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie sprawdzałem :icon_rolleyes: Najpierw nauczę się dobrze składać w zakrętach a później będę pracował nad efektami specjalnymi :crossy:

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie narzekam na wyczucie sprzęgła u mnie w moto. Moze dlatego ze mam jeszcze dobre przewody hydrauliczne. Ile kosztowała ta impreza? Bo tam jest odcinek który jest z rurki metalowej, wiec rozumie, ze sie go pozbyłeś po prostu?

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja panowie, oficjalnie informuję, ze od wczoraj przestałem być VTR'owcem :]

Wsciekłą maszyne zastąpiło mi teraz enduro Yamaha XT 600E. Czemu? bo od zawsze uwielbiałem jezdzic w terenie, a z byłej 7 osobowej ekipy 4 sie rozbiło, jeden nie żyje, jeszcze jeden sprzedał moto i zakonczył poki co kariere + ostatnia tragedia......

Tak wiec zeby nie było mi nudno samemu na drogach przesiadłem sie na enduro :)

Ale Honde zasze bede bardzo miło wspominał, i polecał jako sprzet na którym mozna łamac wszelkie mozliwe granice. Tak wiec szerokosci! V2 power !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wracałem z roboty wracamy sobie busikiem spokojnie, szyby otawarte pogoda piękna, tu nagle słyszymy wrzawę taką taki zarąbisty gang :D

Patrze do tyłu a tu gościu od tyłu na lewy pas nas wyprzedza i lewym pasie ładnie poszedł na koło :bigrazz: to mi sie podobało.

Nie wiem na 100% ale wydaje mi się że to była VTR-ka dwa wydechy, owiewki jak zauważyłem takie skąpawe w porównaniu do supersportów obecnych, więc myślę że to była VTR.

To było na drodze na Kraków koło Zakliczyna jest może ten kolo od tej VTR na forum tutaj :clap:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...