Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś, coś ?

 

http://www.superhawkforum.com/forums/showthread.php?t=16191

http://www.superhawkforum.com/forums/showthread.php?t=16462

 

oraz potencjalne rozwiązanie, które swoją drogą i tak jest *** warte

http://www.superhawkforum.com/forums/showthread.php?t=11275

 

dla podpowiedzi dodam, ze oczywiście chodzi o napinacz łańcuszka rozrządu [CCT] :)

 

 

****

 

tak swoją drogą, wczytując się dalej, ktoś tam opisuje że service biuletyn wydany przez Honda Szwecja mówi o wymianie napinaczy łańcuszków rozrządu co dwie regulacje zaworów, czyli 48tys km

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniłem dwa napinacze przy przebiegu 43000km. I jest oki.

 

- To były pierwsze napinacze, po tych 43tys km, czy juz wcześniej Ty albo ktoś inny wymieniał?

- Miałeś jakieś oznaki tego ze wypadałoby je wymienić, czy tak po prostu profilaktycznie?

- Założyłeś nowe oryginalne Hondy, czy kombinowałeś z jakimiś APE, itp.? Ile Cie ta przyjemność kosztowała?

*

Sorry, za przesłuchanie, ale jestem ciekaw jak to wyglądało:)

Myślę że ta "przypadłość" dotyczy również Varadero, wiec sprawa może interesować więcej osób.

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja Honda VTR nigdy nie spaliła mi jeszcze więcej niż 10litrów po mieście jeżdżę czasami i mało kiedy tam cisnę ale poza miastem lubię troche się pobawić w Moto GP :banghead: a max ile mi łyknęła to zalałem do baku 9litrów i zrobiłem na tym dokładnie 107kilometrów a jeździłem troche po mieście i troche poza miastem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktos z was coś podobnego w swojej VTR'ce ? Jadąc sobie dzisiaj troche po pobliskich okolicach motocykl zaczął mi bardzo mocno szarpac gdy popuszczałem mu trochę gazu... A regulacje wszystkie i wymiany robiłem miesiąc temu a od tego czasu zrobiłem jakieś 700km.

To takie mocne szarpnięcia na zakręcie gleba by była na 100% w takiej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... :bigrazz:

Myślałem ,że tą drugą masz na części ;)

No to jestem bardzo ciekawy co z niej zrobisz :) bo na fotkach nie wygląda za ciekawie cała porysowana widać, że ktoś nie dbał o nią a szkoda tego motocykla więc dobrze ,że trafiła w dobre ręce.

To czekam na fotki z postepami twojej pracy :)

Ja w mojej naprawiłem powody szarpania gdy puszczałem gaz

Łańcuch był za luźny :) i teraz chodzi jak marzenie.

Dzisiaj troche pojeździłem moją VTR'ką chociaż było zimno to ciepłe ubranko pomogło wybebeszyłem moje oryginalne wydechy z Hondy i teraz mam przelotówki grzmi jak burza teraz :) każdy się w mieście za mną oglądał :)

 

PS.

Zazdroszę koloru twojej Hondy też bym chiał w takim malowaniu moja jest żółta a ten kolor za bardzo mi się nie podoba :P

Szczególnie na wiosne i lato jak jest pełno robactwa to pełno tego dziadostwa siada na moją Honde i cała brudna potem jest z kup owadów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci przerabiac jej na streeta? No chociaż i tak ciekaw jestem jak to bedzie wyglądało bo jest co do pokazania ten piekny V2 silnik :biggrin:

Co do przemalowania mojej hmmm szkoda kasy :icon_mrgreen: zbieram na spodnie i buty do kompletu mojego stroju bo mam tylko Kask, kurtkę i rękawice a na kolano chce się pouczyć schodzic.

A ta twoja czarna to orginalnie była tak malowana czy sam ją tak zrobiłeś.

Aha no i czy dużo jest roboty by przerobić wydechy tak jak ty masz pod siedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemaluj sobie. :icon_mrgreen:

...Drugą przerobię na streeta... :icon_mrgreen:

 

1) Zaj*bisty pomysł. Mnie też korci żeby przerobić swoją i trochę pojeździć na gumie, teraz trochę mi szkoda z tymi wszystkimi owiewkami i ćwiczę szlifowanie podnóżków ;) Poz tym w Polsce niestety w większości przypadków gdy motor jest przerobiony na street'a oznacza to, że miał mniej lub bardziej poważny wypadek i są potem problemy ze sprzedażą... ale wracając do tematu, widziałem kiedyś w necie świetnie przerobionego firestorm'a na street'a w kolorze białej perły. Po prostu bomba, jak znajdę link to umieszczę na forum, może wpadniesz na jakiś fajny pomysł :biggrin:

 

2) Czy jest może tu na forum zarejestrowany facet który jeździ po Łodzi czarnym Firestormem z tłumikami pod zadupkiem? Kilka razy widziałem ten motocykl ale nie miałem jak zawrócić. Można byłoby się spotkać i razem pojeździć. Co 2 V'ki to nie jedna;) jak coś to PM

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...