Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Jak latałem XXem, kolega kupił VTR F '00. Pojeździłem odrobinę (kilkanaście/kilkadziesiąt km) i ... o ile FJ i XX to ciężkie i duże sprzęty, to VTR wydał mi się maksymalnie przyjazny, trochę trzęsie :notworthy:

 

Moja ocena:

- super moto, o ile nie chcesz latac w 2 osoby (w 2 osoby to i tak nie jazda)

- pali, jak wściekła, ale jak się jeździ w trasie 120 :notworthy: to podobno jest koło 6-7 litrów,

- wygląda ładnie

- odgłos pracy jest lepszy, niż w widlastych Suziach (SV, TL), ... tylko Duka go bije (no i mój Triumph, ale to nie V2),

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM!!

Mam na oku honde taka jak w temacie,jestem powaznie zainteresowany.Szczerze mowiac nie miałem nigdy doczynienia z V-kami.Mam pytano sprzety sa w miare niezawodne?? Wiem wiem co honda to honda ale moje MW tez mnie nie zawodzi :P .Jaki ma apetyt na paliwo?Jak sie maja te silniczki bo wiem ze np.TL w pierwszych latach produkcji mial troche niemowlecych chorob.Dodam jeszcze ze hondzia jest z 98 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z czesciami do tych motorkow??Nie ma klopotu z kupnem np czachy albo lampy.Ta co mam na oku moj "mądry" kolega na streeta przerobił :P niestaty czesci ktore zostały z przerobki sprzedal.Ja bym chcial powrocic do orginału i kurcze niewiem czy sie bedzie dało w rozsadnych pieniadzach to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przez jeden sezon VTR bardzo fajne moto, poręczny i w miarę dynamiczny, wady to to, że pali jak smok- 10/100 to norma, druga kwestia to to, że bardzo niewygodny dla pasażera i we dwie osoby traci na dynamice i poręczności, jak szukałem do niego części to niezałatwo z tym było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, tuz przed zima kupilem wlasnie ten sprzet VTR-ke z 2002r, nawet za bardzo jej nie przetestowalem bo spadl snieg po 2 tygodniach, ale niestety brala mi 10L/100 ale jednak jazda byla taka ze chodzila na wyzszych obrotach zadko 6 byla wlaczona, gdyz mi sie dlawila, ale oczywiscie zamiast grzebac cos to szkoda bylo czasu tracic, jednak jak pozagladalem co i jak masakra, filtr powietrza zaj....ny i wydarty w rogu ta ze powietrze z calym syfem nie bylo filtrowane , a i jak swiece wrzucilem nowe ptraca silnika o niebo sie poprawila, teraz czekam na te cholerne wyzsze temp i mam nadzieje ze to spalanie zejdzie chociaz do 8/100.

 

ps. Do Hun996, mialbym prosbe jak bys mogl mi przeslac na e-maila skana z ŚM o VTR-ce widzialem wlasnie ze byl test o niej ale niestety nie moge dorwac tego numery, <[email protected]> z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...