Skocz do zawartości

Różnica pomiędzy 600-ką a 1000-ką


Rekomendowane odpowiedzi

kup tą R1, nie będziesz jej kręcił, zamykał opon, wykorzystywał potencjału, ale będziesz zadowolony a o to przecież chodzi. Na motocyklu nie jeździ się za karę! Różnica jest głównie w mocy, po prostu tam gdzie 600 nie ma jeszcze mocy, lytr odrywa już koło od ziemi, ale ty nie zamierzasz pewnie tego robić.

Czy warto wydać 20tyś? Jeśli miałbym odkładać taką sumę kilka lat to bym powiedział że to bez sensu, jeśli miałbym pobory miesięczne w granicach 5K, to czemu nie.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600cm3 i 130 koni to dla wiekszosci za malo?

 

 

Nie chodzi o to że mało tylko o sposób oddawania tej mocy. Założę się o flaszkę, że wolałbyś te 130KM mieć w litrze niż w 600, a jeśli byłoby to w dodatku V2... :D 600 to długo długo nic, potem nagły zryw, i zaraz odcinka dobre dla kogoś kto chce się powściekać i ma sprawna lewą stopę, dla statecznych pierników lubiących zap... slalomem między samochodami na trasie liczy się pierd... od samego dołu bez względu na bieg :D 600 jest bardziej męcząca, góruje tylko na ciasnych fragmentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem rzedowa 4 pojemnosci 600 lekko przerobiona tak, zeby miala troche ostrzejszy charakter. Mialem tez (bardzo krotko) vtr 1000f, wiec wiem co masz na mysli. Poprostu uwazam, ze lepiej miec sprzet, nad ktorym sie panuje. Spojrz, czym jezdze :cool: Ale to moje zdanie.

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu męcząca? Dźwięk odciny,bieg wyżej nie ma nic piękniejszego i to fakt że by mieć moc trzeba się trzymać górnego zakresu obrotu ale w czym problem,da się ;) jakbym chciał automat to bym skuter kupił :biggrin: a litrem to już ta odcina tak nie za bardzo he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A litrem to już ta odcina tak nie za bardzo he

 

Eee, dlaczego? Jeśli się dynamicznie nie odkręci na 1 to sprzęt Cię nie nakryję także odcinka to nie problem

 

ja jezdze litrem i nawet na kolo nie umiem go postawic raz mi sie udalo przypadkowo, raz tez na przednim jechalem tez przypadkowo

 

To mnie zaskoczyłeś :icon_eek:

TL wchodzi na gume "samo".

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są teksty o niewykorzystaniu potencjału. Jeśli przyśpieszając odkręcam manetkę do oporu to czy nie jest to w 100% wykorzystanie możliwości motocykla? da się bardziej odkręcić? Bo w zakręcie to niestety ale mniejsze pojemności mają większy potencjał.

 

Litrem jazda jest wygodniejsza ale jeśli ktoś chce nauczyć się naprawdę szybko jeździć to łatwiej jest na mniejszym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie o samym sobie, że jest sie "naprawde dobrym kierowca" to egoizm ma maxa.

F4 to moto ktore można krecić i kręcić...i tak naprawde nic sie nie dzieje. Moto jest potulne, posłusze i wybacza mase błędów - takie ciepłe kluchy w sportowym opakowaniu.

Nie dziw się, że szybko przyszło Ci opanowanie tego moto ale Ty widze naprawde nie wiesz co potrafi supersportowy 1000.

Weź kiedyś przejedz sie litrem.Podziduj na prostej, poznaj jak to jest jak przekręcić do odcięcia na paru biegach a zobaczysz, że między tym na czym jezdzisz teraz a R1 jest przepaść. Duży sprzęt po tak małym stażu za kierownica będzie Cię nosił i nie zapanujesz nad nim w pełni przez długi czas.

Napaliłeś sie na tą R1, rzeczywiscie ładne moto ale nie warto wydawać pieniędzy na coś, co będzie drogą zabawką do szpanu pod światłami.

Chcesz koniecznie zmienić moto to ppróbuj róznych sprzetów. Wsiądz na gsxr 750 jak koledzy tu radzili, przejedz sie dla próby V2 np. sv650.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyłeś icon_eek.gif

TL wchodzi na gume "samo".

 

 

w garażu kolo niego stoi guma nowa do założenia jeszcze ani razu na nią nie wszedł :)

 

ja to cienki bolek jestem i nie umiem takich trików

Edytowane przez Dr.Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...