Skocz do zawartości

INTRUDER VS1400 trochie pytan do użytkownikow


pino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.

Na żadej z przeglądanych przeze mnie stronek o Intruzie 1400 nie znalazłem informacji,jaki jest skok tylnych amortyzatorów w w/w modelu.

Orientuje się ktoś z was???

Druga sprawa,czy te amorki mają jakąś regulację???

Pozdrawiam.

Przód-160mm.Tył-105mm.Z tego co pamiętam to chyba trzy stopniowa , a kręcisz dolną szklanką,która ma specjalne otwory. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witajcie ! Niedawno stałem się posiadaczem INTRUDERA - myślę że ten jest docelowy. Chciałby zapytać Szanownych Kolegów jak jest z zapalaniem po dłuższym postoju. Jak pali gdy jest zimno a jak jak ciepło. Mój po kilku tygodniach postoju w garażu nie odpalił, czy jest to jakaś szczególna przypadłość w tym modelu? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich MOTOROWCóW !!!

 

Viragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznie to bywa. motorki przewaznie po dluzswzym postaoju maja problem z zaplonem. a to aku za maly prad podaje , a to swieczki trza poczyscic , roznie to bywa. generalnie intruz jest zajebistym sprzetem i ja traktowalbym go za docelowy sprzet .ale co ja moge :) na choppera to ja za mlody jeszcze jestem ;) .

ale kiedys -kto wie? ale to jeszcze ladnych pare lat minie zanim "dorosne" :)

pozdrawiam ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Niedawno stałem się posiadaczem INTRUDERA - myślę że ten jest docelowy. Chciałby zapytać Szanownych Kolegów jak jest z zapalaniem po dłuższym postoju. Jak pali gdy jest zimno a jak jak ciepło. Mój po kilku tygodniach postoju w garażu nie odpalił, czy jest to jakaś szczególna przypadłość w tym modelu? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich MOTOROWCóW !!!

 

Viragi

 

VSy tak mają. Naładuj akumulator, oczyść świece i powinien zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_arrow: Nie wiem kolego dlaczego tak się u ciebie dzieje- ja problemów z odpalaniem żadnych nie mam poza tym że intruzy często po odpaleniu gadają na jeden gar, a drugi zaskakuje po 10 sek.Ale jak kręci dobrze to i gadać musi, podładuj akumlator i wtedy sprawdz. jak będzie wtedy palił to akumlator do wymiany- za mały prąd rozruchu. Przy kręceniu rozrusznikiem nie starcza na iskrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem 11 suzi intruzów w tym 5 1.4 i w kazdym jak aku słabe to problem z zaketem po postoju a moto super do przerubek własnie sobie robie kolejnego customa na 1.4 ten to odlot zrobiłem mu big bore na 1.6 ale bedzie szybko ww.btcustoms.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ejj Demon -chyba sobie jaja robisz z ta armaturą!!!???

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każde moto może tak kaprysić bo to od wielu rzeczy zależy.Nie ma sie co zrażać i odpalać dalej.

 

Offtop

B&TCUSTOMS tak swoją stronę wystawiasz a może poprawiłbyś rażące błędy jak np w ofercie widnieje napis "Sakwy skura" albo ten kwiatek który mnie rozwalił lekko mówiąc KAŻDY MÓJ MOTOCYKL BĘDZIE CUSTOM BIKIE’S (INDYWIDUALNYM MOTOCYKLEM) TYLKO ZE MÓSI MIEĆ V2 LUB V4 V6 V8 I LOAD PIPES (GŁOŚNE WYDECHY)’’ .Pozostawię to bez komentarza.Sorry że ci to wypominam, ale nie lubię gdy ktoś tak kaleczy ortografię polską i angielską.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop

B&TCUSTOMS tak swoją stronę wystawiasz a może poprawiłbyś rażące błędy jak np w ofercie widnieje napis "Sakwy skura" albo ten kwiatek który mnie rozwalił lekko mówiąc KAŻDY MÓJ MOTOCYKL BĘDZIE CUSTOM BIKIE’S (INDYWIDUALNYM MOTOCYKLEM) TYLKO ZE MÓSI MIEĆ V2 LUB V4 V6 V8 I LOAD PIPES (GŁOŚNE WYDECHY)’’ .Pozostawię to bez komentarza.Sorry że ci to wypominam, ale nie lubię gdy ktoś tak kaleczy ortografię polską i angielską.

Pozdro

Mysle, ze to jest wrecz antyreklama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja problemów z odpalaniem żadnych nie mam poza tym że intruzy często po odpaleniu gadają na jeden gar

 

hehehehe rozwaliłeś mnie tym tekstem :biggrin: :icon_mrgreen:

 

On ma taki sam problem tylko że bu dwa nie palą :biggrin:

 

Przelej gaźniki jak nie pomoże to sprawdź świece albo je podgrzej na gazówce i wkręć.

Oczywiście to wszystko ja ci dobrze kręci rozrusznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...