Skocz do zawartości

INTRUDER VS1400 trochie pytan do użytkownikow


pino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obnizysz intrudera o 8 cm,( skok amortyzatora to 10 cm) to z 13-u cm przeswitu zostanie ci 5. Urwiesz puszke akumulatora na pierwszej dziorze w jezdni i nie przejedziesz zadnego spiacego policjanta. Ja swojego obnizylem o 2 cm i musialem przerabiac wszystkie sroby mocujace blotnik bo mi zaczely wyzerac nowa opone. Mimo twardszych sprezyn i tak czasami guma ociera o blotnik. Co do chromow- chetnie od ciebie odkupie dekle silnika lub sie zamienie, bo u mnie chrom odpada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PunkRider->Inni na ogół jeźdzą w Zachodniej Europie lub w USA gdzie drogi są równe. Ja seryjnym VSem kiedyś zawiesiłem się w koleinie 8O.

 

Motocykl ze sztywnym tyłem niekoniecznie musi być niski. Załóż do Intrudera zamiast seryjnych amorków kawał pręta (o długości seryjnego amortyzatora) i już masz motocykl na sztywnym tyle z prześwitem jak oryginał.

 

Ciekaw jestem jaki masz plan na przeniesienie akumulatora? Ja miałem problem żeby upchnąć gdzieś alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PunkRider- sugerujesz sie zdjeciami przerobionych Intruzow- fakt -obnizone wygladaja pieknie, ale kto powiedzial ze one jezdza. Ja juz widzialem intrudery na zlotach przywozone na lawetach ;) Intruder jest tak zwartym motocyklem, ze akumulatora naprawde nie ma gdzie przeniesc.Za silnikiem jest dla niego najlepsze miejsce. Co do obrotow- 3100 obr/min odnosi sie do wersji czterobiegowej, pieciobiegowa kreci sie 2800( ale to tez zalezy od modelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemanko mam intruza vs 1400 z koszem i co wy na to?bo ja juz wiem ze to porazka i go w tym sezonie zdjolem bo maksymalne osiagi nowego 2002 vs1400 to 130kmh a bez 160kmh mam zamiar rozpruc mu gazniki i reszte szukam fachowca mialem vs1400 z 1993 i szedl 200kmh info oczekuje na gg 9232419 GENERAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam intruza vs 1400 z koszem i co wy na to?bo ja juz wiem ze to porazka i go w tym sezonie zdjolem bo maksymalne osiagi nowego 2002 vs1400 to 130kmh a bez 160kmh mam zamiar rozpruc mu gazniki i reszte szukam fachowca mialem vs1400 z 1993 i szedl 200kmh info oczekuje na gg 9232419 GENERAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpruc mu gazniki i reszte szukam fachowca mialem vs1400 z 199siemanko mam intruza vs 1400 z koszem i co wy na to?bo ja juz wiem ze to porazka i go w tym sezonie zdjolem bo maksymalne osiagi nowego 2002 vs1400 to 130kmh a bez 160kmh mam zamiar 3 i szedl 200kmh info oczekuje na gg 9232419 GENERAŁ

 

Jak twierdzisz' date=' że jechałes Intruderem 200km/h to mogę tylko odpowiedzieć, że licznik mocno Ci oszukiwał. Prędkośc Intrudera jest ograniczona przez przełozenia skrzyni i dyfra (wszystkie modele mają takie same dyfry a słabsze VS-y mają "dłuższe" skrzynie -5 biegów). Maksymalna prędkośc to około 190-195km/h (w zalezności od wysokości opony) i [u']bez oporu powietrza[/u].

 

Koszt oddławienia Intrudera to (w zależności od tego jakich części użyjesz i jaki efekt Cię interesuje) to od 500 PLN do 900 PLN plus koszt wydechu. Robiłem to w dwóch VSach. Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruzek jak ci sie rozkula do 170 to już jest dobrze. Kombinacje z gaźnikiami i wydechem to fajna sprawa., ale prędkości nie zwiększysz nie zmieniając przełożenia...

To fakt. Moment i moc tu masz spore pole do popisu...

 

 

Wrzuć fotki VS-a z koszem na forum lub na mail : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam spieprzony licznik, ale kumpel mnie zmierzyl na autostradzie mean streakiem- 185kmh 8O . Czy polerka kanalow dolotowych cos da ? Przy okazji demontarzu gaznikow wsadzilem tam palucha i stwierdzilem, ze faktura powierzchni przypomina kaloryfer ( taki starego typu ;) ) Brat w yamasze sr500 przy okazji generalnego remontu wypolerowal kanal dolotowy i roznica byla wiecej niz odczuwalna. V maks producenta to 145 kmh, a brata sprzet szedl 160! Czy ktos ma namiary na dobre kity powiekszajace pojemnosc? Mysle o zapodaniu czegos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się znowu sprzeczął o prędkości VSa ale liczniki lubią zawyżać...

 

Polerka kanałów napewno coś da ale raczej nie bedzie to przyrost mocy o 10%.

Firma Thunderbike ma w swojej ofercie kit na 1630 ccm. Cena duża, problemy z instalacją (trzeba rozwiercać oryginalne cylinry i wsadzić tam "tuningowe" tuleje). Poza tym moga wystąpić problemy z przegrzewaniem. Pasowało by odrazu zmienić gaźniki na większe, przerobic kanały w głowicach (niewiem tylko kto w Polsce by się tego podjął, modyfikacje głowic to poważna sprawa), sprzęgło i kilka innych rzeczy. Efekt końcowy jest całkie mniezły (przynajmniej na hamowni). I podobno po rozwierceniu w baku pojawi a się wir ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...