Skocz do zawartości

Parada ślubna 28 sierpnia - sobota


aker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani moi,

 

Nadszedł ten dzień niewymowny. Obywatel Piocho, bohater dalekich

podróży, kilku karkołomnych i widowiskowych szlifów oraz dzwonów, kat

dla swoich maszyn i reprezentant nurtu filozoficznego zwanego wyluzką

wreszcie postanowił się ustatkować i podzielić swoją karmę z

obywatelką Magdą, która w swojej wyrozumiałości, wyraziła chęć

zamążpójścia.

 

W związku z tym w sobotę 28.08.2010 organizowany jest ślub w kościele - Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przy ul. Wojciechowskiego 32 na Niedźwiadku w Ursusie. Po spisaniu cyrografów chcemy

eskortować parę młodą do miejsca, gdzie odbędzie się wesele –

Hotelu Airport Okęcie przy 17 stycznia 24. Po drodze w okolicach Cargo

przystanek na chwilę poużalania się nad losem biednego kolegi wraz z

okolicznościową fotką. Teraz UWAGA – MOTOCYKLE JADĄ Z PRZODU - tak

jak przed De Gaulem w "Dniu szakala" :icon_mrgreen:

 

Zapraszam wszystkich chętnych !!! Zbiórka pod kościołem około 17:40, start spod kościoła o godzinie 18:00

(msza zaczyna się o 17:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Obywatel Piocho, bohater dalekich

podróży, kilku karkołomnych i widowiskowych szlifów oraz dzwonów, kat

dla swoich maszyn i reprezentant nurtu filozoficznego zwanego wyluzką

wreszcie postanowił się ustatkować <<

 

Wariat!! :icon_mrgreen: ale chyba dobrze wybrał (sorry, został wybrany :icon_biggrin: ;) )

Piocho, z wdzięczności za niepowtarzalne chwile pierwszej wyprawy i na dobrą wróżbę, będę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych !!! Zbiórka pod kościołem około 17:40, start spod kościoła o godzinie 18:00

(msza zaczyna się o 17:00)

 

Aker powinienieś napisać tak:

 

Zbiórka MGH o 17.40 przed kościołem Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przy ul. Wojciechowskiego 32 na Niedźwiadku w Ursusie.

Facjaty ogolone, motocykle umyte.

Obecność obowiązkowa ( jak się Miron zadeklarował że będzie to już wszyscy muszą być ).

Dalszy ciąg spotkania i termin zakończenia nieokreślony. :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho, z wdzięczności za niepowtarzalne chwile pierwszej wyprawy i na dobrą wróżbę, będę :cool:

 

Miron, dzieki serdeczne. Faktycznie pierwsza wyprawa byla czyms, czego nie pobilo dotad nic. Przynajmniej w temacie ukrainskiej fantazji. Byly ciekawsze miejsca, spokojniejsze klimaty, nawet alkohol bywal lepszy gdzie indziej :) Ale to polaczenie ducha motocyklizmu, ukrainskiego bimbru i czego tam jeszcze, bylo i jest niepowtarzalne. No i to byla nasza pierwsza wspolna wyprawa, pierwsza zagranice, a moja tak naprawde pierwsza w ogole :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę!!! Chcę to zobaczyć na własne oczy, bo nie wierzę... :icon_mrgreen: :icon_razz: Zresztą skoro miro_N może dojechać znad zachodniej granicy, to byłby wstyd, gdybym ja nie mógł z Mokotowa :icon_mrgreen:

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na poprzedniej eskorcie jeden z rajderów wpadł na błyskotliwy pomysł białej koszuli na kombiaku. Z uwagi, że Wy jesteście zgraną ekipą klubowiczów i przepływ informacji między wami jest sprawny to proponuję:

 

Zastosować białą koszulę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam ;) Postaram się podjechać :biggrin:

MGS czy MGH....jedna literka nie robi różnicy :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...