Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie powiedzieć jak w ogóle taki egzamin na A wygląda?

 

a co, bozia łapki uje.. ła u samego odwłoka? wyszukiwarka po prawej u góry, kilka wątków jest o tym jak wygląda egzamin

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie powiedzieć jak w ogóle taki egzamin na A wygląda? Ja dopiero zapiszę się na kurs, ale jestem ciekaw. Jest coś, co warto wiedzieć, a czego raczej nie mówią na kursie?

 

Egzamin na A jest prosty jak konstrukcja cepa. Trasa na mieście jest z góry ustalona, więc już na samym kursie prawa jazdy przejedziesz ją kilkadziesiąt razy, na stronie twojego WORD-u/MORD-u na pewno jest przedstawiona. Jedynym problemem może być ogarnięcie motocykla na placu manewrowym - możesz popełnić jeden błąd, w czym do błędu zalicza się przykładowo nie obejrzenie się do tyłu podczas ruszania do ósemki.

 

Prawdę mówiąc jeśli zaliczysz plac, to praktycznie prawko masz już w kieszeni, bo na mieście trzeba mieć naprawdę pecha, aby coś spieprzyć. Gdy ja zdawałem prawko na kat. A, to miasto wszyscy zaliczyli, odpadło jedynie kilka osób na placu (o teorii nic nie mówię, bo to pryszcz).

 

A na placu masz ósemkę, ruszanie pod górkę, hamowanie awaryjne i inne pierdoły.

 

A co do egzaminów - A i B za pierwszym.

Edytowane przez _Xp_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat troche z d..y. Kogo to obchodzi że Wiesiek z Waplewa zdał za drugim razem a Marian z Gnojewa za czwartm.

 

Gdybyś przeczytał choćby początek tematu, to byś wiedział po co go ktoś stworzył. Tworzy się tu swojego rodzaju statystyka zdawalności. Od co poniektórych można dowiedzieć się o nietypowych sytuacjach podczas egzaminu. A inni chcą się tutaj zwyczajnie pochwalić.

Lepiej krytykować... :dry:

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...