Skocz do zawartości

4T yzf kxf rmz


Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie ma co porównywać starszych kaw do tych nowych ,to praktycznie dwa różne moto, nawet jakością wykonania się różnią . W stanach sobie bardzo chwała nowe kawy, ale to nie temat o tym.

 

Wracając do tematu w tym przedziale cenowym to tylko yamaha i szukaj juz od 03 w góre z automatycznym deko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Jesli dalej szukasz crossa 4t to polecam moja Honde crf 250 z 2004 rok

oto link do aukcji http://www.allegro.pl/item1095589975_super...rok_kielce.html

moto sprzedaje :z braku czasu , po slubie troche sie zmieniło :P Moto w super stanie , poniewaz miało mi słuzyc przez dłuzszy czas . Reszte info masz na aukcji zapraszam do obejrzenia , jak masz daleko to moge ci nagrac jakis filmik z pracy silnika zdjecia szczegołowe itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli dalej szukasz crossa 4t to polecam moja Honde crf 250 z 2004 rok

oto link do aukcji http://www.allegro.pl/item1095589975_super...rok_kielce.html

moto sprzedaje :z braku czasu , po slubie troche sie zmieniło :P Moto w super stanie , poniewaz miało mi słuzyc przez dłuzszy czas . Reszte info masz na aukcji zapraszam do obejrzenia , jak masz daleko to moge ci nagrac jakis filmik z pracy silnika zdjecia szczegołowe itp .

"...., odrazu został wymieniony naped oraz oleje ( osobno skrzynia ,osobno silnik )...." Możesz nam to wytłumaczyc? :biggrin: O ile wiem tam jest jeden olej.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe w których mistrzostwach? w 2009 w klasyfikacji konstruktorów Kawa była najwyższej jak dotychczas bo 2 w klasie MX2 wiec gdzie ta dominacja?

 

Generalnie w MX1 rządzi Yamaha a w MX2 KTM :P

 

http://www.motocrossmx1.com

 

KTM rządzi bo ładują kupę kasy w najlepszych zawodników, a motory które latają na zawodach niewiele mają wspólnego z normalnymi motorami oprócz nazwy i ramy :D. Ja dopiero po przesiadce na Yamahę, stwierdziłem że jeżdżąc na KTMie męczyłem się, i dopiero Yamaha pokazała mi że motor może być fajny :buttrock:

Teraz mnie zbesztajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM rządzi bo ładują kupę kasy w najlepszych zawodników, a motory które latają na zawodach niewiele mają wspólnego z normalnymi motorami oprócz nazwy i ramy D.gif. Ja dopiero po przesiadce na Yamahę, stwierdziłem że jeżdżąc na KTMie męczyłem się, i dopiero Yamaha pokazała mi że motor może być fajny buttrock.gif

Teraz mnie zbesztajcie smile.gif

 

nie chce żeby to wyglądało na lizanie dupy ale stary mądrzejesz w zastraszającym tempie :D

 

dla mnie to że jakiś team wygrywa wyścigi nie oznacza że ich motocykle są zajebiste, sport to przedewszystkim kasa a potem technika i sprzęt :D

 

podam przykład nie wiem czy ktoś sie interesuje np rajd paryż dakar przez długi czas wygrywał kamaz czy to wniosek że kamazy są zajiste ?? nie po prostu mieli kosmiczny budżet samo auto z kamaza miało znaczek firmowy, skrzynia mosty i inne duperele były robione na zamówienie no i gigantycznym nakładem środków wygrali :D

 

także nie brałbym pod uwage kto rządzi w mx :D w mx tak jak w piłce nożnej rządzi kasa, popatrzcie czasem na jakieś okręgowe cross country czyli imprezy których budżet w porównaniu do światowego mx jest śmieszny, naprawdę niewielu zawodników którzy coś osiągają jeździ na 100% seryjnym sprzęcie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam przykład nie wiem czy ktoś sie interesuje np rajd paryż dakar przez długi czas wygrywał kamaz czy to wniosek że kamazy są zajiste ?? nie po prostu mieli kosmiczny budżet samo auto z kamaza miało znaczek firmowy, skrzynia mosty i inne duperele były robione na zamówienie no i gigantycznym nakładem środków wygrali :D

 

ale motocykle na mx sa bardziej podobne do cywilnych niz taki dakarowy kamaz

 

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale motocykle na mx sa bardziej podobne do cywilnych niz taki dakarowy kamaz

 

Oczywiście, ale my tutaj bardziej idziemy w stronę jakości. Wiesz, zawieszenie WP to nie to samo co zawieszenie po tuningu Sanchez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Powiem że głupoty gadacie o kawie kxf 250 2004 rocznik koleś ma już ją od dwóch lat, dba o nią,regulacje wszystkie sam wykonuje i kawka śmiga jak ta lala przez dwa lata nigdy go nie zawiódł, skrzynia też nic się nie sypie jeździłem ostatnio na tej kawce to biegi wchodzą jak w masło nie czuć że biegi wchodzą,wszystkie są biegi a uwierzcie potrafi jej dać po garze lekko nie ma te moto,jeździ on motocyklem już 8lat i na kxf potrafi objechać kolegów z wyższej klasy min. crf 450 więc źle nie lata.Jak mu opowiedziałem co ludzie piszą na forach że się tak sypią te roczniki to wyśmiał wszystkich co tak mówią bo sami takiego moto nie mieli,usłyszeli nie wiadomo od kogo,ktoś to pisał i stereotyp powstał.Mówił ze jak się nie dba nie pilnuje zużycia części,oleju to i motor kupiony wczoraj w salonie się tak samo sypnie jak ktoś nie umiał dbać to takie są skutki a niektórzy robią ludzią wode z mózgów na temat moto.

Tak samo jak jest stereotyp o ktm że jego eksploatacja jest bardzo droga,sypie się jak najgorsze moto,że eksploatacja pochłania miliony i tak to powtażają od kilku lat lecz nie zauważyli jeszcze tego że częsci do ktm stały się popularniejsze,tańsze i jest w kosztach eksploatacyjnych na tej samej stopie co inne marki.

 

Witam

Powiem że głupoty gadacie o kawie kxf 250 2004 rocznik koleś ma już ją od dwóch lat, dba o nią,regulacje wszystkie sam wykonuje i kawka śmiga jak ta lala przez dwa lata nigdy go nie zawiódł, skrzynia też nic się nie sypie jeździłem ostatnio na tej kawce to biegi wchodzą jak w masło nie czuć że biegi wchodzą,wszystkie są biegi a uwierzcie potrafi jej dać po garze lekko nie ma te moto,jeździ on motocyklem już 8lat i na kxf potrafi objechać kolegów z wyższej klasy min. crf 450 więc źle nie lata.Jak mu opowiedziałem co ludzie piszą na forach że się tak sypią te roczniki to wyśmiał wszystkich co tak mówią bo sami takiego moto nie mieli,usłyszeli nie wiadomo od kogo,ktoś to pisał i stereotyp powstał.Mówił ze jak się nie dba nie pilnuje zużycia części,oleju to i motor kupiony wczoraj w salonie się tak samo sypnie jak ktoś nie umiał dbać to takie są skutki a niektórzy robią ludzią wode z mózgów na temat moto.

Tak samo jak jest stereotyp o ktm że jego eksploatacja jest bardzo droga,sypie się jak najgorsze moto,że eksploatacja pochłania miliony i tak to powtażają od kilku lat lecz nie zauważyli jeszcze tego że częsci do ktm stały się popularniejsze,tańsze i jest w kosztach eksploatacyjnych na tej samej stopie co inne marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiem że głupoty gadacie o kawie kxf 250 2004 rocznik koleś ma już ją od dwóch lat, dba o nią,regulacje wszystkie sam wykonuje i kawka śmiga jak ta lala przez dwa lata nigdy go nie zawiódł, skrzynia też nic się nie sypie jeździłem ostatnio na tej kawce to biegi wchodzą jak w masło nie czuć że biegi wchodzą,wszystkie są biegi a uwierzcie potrafi jej dać po garze lekko nie ma te moto,jeździ on motocyklem już 8lat i na kxf potrafi objechać kolegów z wyższej klasy min. crf 450 więc źle nie lata.Jak mu opowiedziałem co ludzie piszą na forach że się tak sypią te roczniki to wyśmiał wszystkich co tak mówią bo sami takiego moto nie mieli,usłyszeli nie wiadomo od kogo,ktoś to pisał i stereotyp powstał.Mówił ze jak się nie dba nie pilnuje zużycia części,oleju to i motor kupiony wczoraj w salonie się tak samo sypnie jak ktoś nie umiał dbać to takie są skutki a niektórzy robią ludzią wode z mózgów na temat moto.

Tak samo jak jest stereotyp o ktm że jego eksploatacja jest bardzo droga,sypie się jak najgorsze moto,że eksploatacja pochłania miliony i tak to powtażają od kilku lat lecz nie zauważyli jeszcze tego że częsci do ktm stały się popularniejsze,tańsze i jest w kosztach eksploatacyjnych na tej samej stopie co inne marki.

 

Jest takie powiedzenie : "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz" i w przypadku wyczynowych wysilonych 4T tę zasadę można uznać za główną, zwykle własną głupotę, niewiedzę, zaniedbania itp. zwala się na "wady fabryczne" konkretnego moto. no bo przeca użytkownik nie jest winien, a gdzie tam :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...