Skocz do zawartości

Świnia na KTMie WD5622


Rekomendowane odpowiedzi

debil i tyle, nawet na wysepke nie potrafil wjechac :icon_mrgreen: i nie broncie tak kolesia bo "nic sie nie stalo" stalo sie, powinien zjechac na bok i pogadac, nawet jak by tylko drobna ryska byla a nie spie**olic....

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że bidulek KTM`a sobie nie porysował, bo przecież szkoda motocykla.

 

2. Musiałem lakierować błotnik tylny - zatem nie trochę trawy.

 

Wcale nie musiałeś. To całkowicie normalne że każdy sprzęt AGD się zużywa, rysuje i niszczy i wtedy trafia na wysypicho.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyższe posty to motocyklowa moralność kalego. Jak puszkarz bez patrzenia pas zmieni to jest wielkie aj waj i pięć stron postów o tym za jaką część ciała powiesili by rzeczonego puszkarza. Nie rozsądzam jak było w tym przypadku ale może by trochę bardziej krytycznie spojrzeć również na nasze wyczyny.

M

Mam dokładnie takie samo zdanie . Z lenistwa i wygody cytuje i sie podpisuję :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

"Kilka dni temu otrzymałem właśnie pismo z Policji, którą o zdarzeniu natychmiast powiadomiłem, że niejaki Wojciech T. zostanie ukarany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Płn."

 

Ooooo! Znów jakiś frajer zza Wisły czepia się ludzi z Pragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że bidulek KTM`a sobie nie porysował, bo przecież szkoda motocykla.

Wcale nie musiałeś. To całkowicie normalne że każdy sprzęt AGD się zużywa, rysuje i niszczy i wtedy trafia na wysypicho.

Kurde Qurim...Ty też masz x-boxa jak Lionix i Hipol? :icon_mrgreen:

A poza tym Hipol, po takich postach trudno nie rozgraniczać kategorii wiekowych.

Już widzę jak policjantowi mówisz, że to nie Ty jechałeś swoim motocyklem. :banghead:

 

Lefty...jak wały puszczą to zniknie Wam granica :icon_razz:

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

Autko to nic , ale że pojechał szybciej to już nie do przełknięcia.

CZY TY MASZ RÓWNO POD KOPUŁĄ, że zadajesz takie pytania? Następny XBOX

 

pzdr

 

Umarlem jak to przeczytalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy dziwię się, że bronicie idioty. No ale w sumie racja, jak Wam jakiś kretyn przerysuje samochód czy urwie lusterko, to zaczniecie inaczej do tego podchodzić, bo ciężko zarobioną mamonę trzeba będzie nagle na niespodziewane naprawy wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy bronią tego kolesia na KTMie, jak spierdolił przy tak błachej sprawie to i by spierdolił nie udzielając komuś pomocy (gdyby ktoś jej potrzebował).

Ja mam samochód, dbam o niego jak o kobietę i jakby mi go ktoś zarysował... to nie wiem czy byłbym dla niego miły...tym bardziej że koleś się wpierdalał na "siłę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale o co chodzi raz jeszcze pytam. Burak zarysował, burak odjechał, burak został spisany i burak będzie ukarany. Jest wina i jest kara. A tu się spuszczacie, jakby jakieś dziecko ktoś na moto rozjechał i spierdolił, a przy tym wrócił żeby zatrzeć ślady. Normalna sytuacja drogowa, i co z tego, że z udziałem motocyklisty. Powtarzam - kolesie na rowerach robią większe szkody, podejrzewam że babcie włażące poza pasami i trzaskające po dachach samochodów parasolami też, także kuźwa do sejmu zrobić tę komisję, chyba inaczej nie opanujemy tego tematu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze idiotow w puszkach jest znacznie wiecej ale czy to znaczy ze mamy wszystkich traktowac jako potencjalnych wariatow, mordercow i byc wobec wszystkich niemili :icon_question: Wszedzie sie zdarzy ze trafisz na idiote, coz takie zycie, mimo ze za nimi sie nie przepada to jednak trzeba z nimi zyc. Jest prawo, policja sa sady i tam trzeba dochodzic swoich praw. A samosady prowadza w prostej lini do anarchii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czekałem na skręt w lewo przytulony do wysepki usytuowanej pośrodku jezdni.

 

Stałeś(aś?) za blisko wysepki, i biedak sie nie zmiescił.;p

 

 

Ja Jarząbek powiem Ci że to są już groźby. :bigrazz:

Jak stanie się coś Wojciechowi T to będzie na Ciebie.

 

Łubu dubu .....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - przytarł wiec zawinił. Juz widze, jak by ktos autem przytarł w taki sam sposób Wasz motocykl....Matko Boska powiesić za jaja, przed pluton itd...tak by wyglądała dyskusja.

Mowicie niektórzy tak, chocby można było to usprawiedliwiać " bo jechał na moto to wolno mu przytrzeć" - nic z tego. Jak mi by auto przytarł ktos na moto to nie było by "wiesz, ja też jezdze to uznajmy że nic Ci nie zrobie"

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...