Skocz do zawartości

Świnia na KTMie WD5622


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Mycior.Nie trzeba nosić głowy pod pachą, żeby potrzebować pomocy lekarza.Tępić buractwo niezależnie od rodzaju używanego pojazdu.

I chciałbym zobaczyć minę i zachowanie każdego przeciw, któremu osioł z mózgiem wielkości orzecha ociera auto, na które się ciężko pracowało.

To, że ty Lionix masz w dupie, że 50 razy się wywróciłeś na sprzęcie i go pokiereszowałeś to nie znaczy, że wszyscy mają.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w dupie, ale nie wiadomo co się z tym samochodem stało, bo może się pobrudził a tutaj panika

 

jak dostał w samochód kamieniem to już inna rozmowa, samochód się zniszczył i koleś powinien dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie bądź taki hop do przodu, bo możesz trafić na większego kozaka od siebie i wtedy ty dostaniesz

 

Taaaa, juz sie boje :icon_mrgreen:

 

ks-rider idź na piwo..

 

No wlasnie whisky pije :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

No i? Przytarł, uciekł, ukarany będzie. Zabił kogoś?

A ilu debili na rowerach po mieście tak jeżdzi, przyciera zderzaki i sp...la. I tam tablic nie ma.

Ogólnie rzecz biorąc - powołać należy komisję.

pzdr

 

A ilu takich puszkarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorośniesz to Ci się myślenie zmieni. Na razie żyjesz jeszcze playstation i pewnie ci nawet wąs pod nosem nie rośnie.

 

pzdr

 

A co to ma do brudengo czy tam porysowanego samochodu?

 

i mam xboxa tak przy okazji... jak juz wnikamy w te tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raio, a zdarza Ci się coś takiego odstawić? Ja 2 razy (słownie dwa) delikatnie stuknałem lusterkiem w lusterko puszki przeciskając sie w korku. Nic a nic się nie stało. Grzecznie przeprosiłem i pojechałem dalej. Więc może nie uogólniajmy, że to NASZE wyczyny, tylko jakiś kretyn dorwał się do dwóch kółek i myśli, że jest bogiem. Nawet jeśli już by się zdarzyło, to się zatrzymuje i oświadczenie pisze. Kolesia fantazja poniosła i tyle.

 

Post był ripostą na pierwsze kilka postów, których ogólny wydźwięk to coś w stylu "o co ci chodzi? przecież tylko porysował i uciekł" lub "a mógł zabić" :wink:

 

co do NAS to miałem na myśli całość zachowań, którymi zniechęcamy do siebie tych do tej pory pozytywnie nastawionych i tych neutralnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o straty różne to:

1. Straciłem 2 godziny na komisariacie, bo Pan Policjant był tam chyba za karę (nie mam nic przeciwko Policji).

2. Musiałem lakierować błotnik tylny - zatem nie trochę trawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co to ma do brudengo czy tam porysowanego samochodu?

 

i mam xboxa tak przy okazji... jak juz wnikamy w te tematy

A ma i to wiele, bo jak będziesz miał samochodzić za 20, 50, 100 czy 200 tysia, który kupiłeś za swoje ciężko zarobione pieniądze, to Cię każda rysa zaboli. Teraz masz 18 lat, Xboxa, i żyjesz w chmurach kolego.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrabia taki burak motocyklistom złą renomę to niech dostanie za swoje. Zastanawia mnie jednak czy jesteś w stanie cokolwiek mu udowodnić, nawet gościa nie rozpoznasz bo miał kask na głowie i może się wyprzeć, że to on kierował. Inna sprawa jest taka czy gdyby Cię nie obtarł to też byś był taki wku*wiony czy nie? Chodzi mi konkretnie o to zdanie:

Czekałem na skręt w lewo przytulony do wysepki usytuowanej pośrodku jezdni

 

Wkurzyło Cię, że cie przetarł czy, że pojechał szybciej niż Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło Cię, że cie przetarł czy, że pojechał szybciej niż Ty?

Autko to nic , ale że pojechał szybciej to już nie do przełknięcia.

CZY TY MASZ RÓWNO POD KOPUŁĄ, że zadajesz takie pytania? Następny XBOX

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...