Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

dobra juz sie nie bede blucil wogole co wy macie do tego czym ja jezdze

 

hmmm... w takim razie skoro nikt tutaj nic do powiedzenia nie ma to po co ten temat zacząłeś ? Mam znajomego, który nsr`ką 125 uciekając przed policją zaliczył drzewo. chłopak ma fart bo nic mu się na szczęście nie stało, tak jak zresztą pasażerowi, który jechał bez kasku. pominmy fakt ze normalni to oni nie są. Poaza tym wg mnie w całej tej dyskusji nie chodzi o to kto ile ma lat, i czy uważa się za dojrzalszego. dojrzalszy może być od ciebie 15 latek, który swoje przeżył jeżdżąc różnymi motocyklami. Liczą się UMIEJĘTNOŚCI! skoro nie potrafisz docenic cennych rad jakie dają ci tu ludzie, którzy są bardziej zaawansowani w temacie od ciebie to daj sobie spokój. po co ciągle się kłócisz skoro i tak nikt tutaj nie przyzna ci racji. powinieneś przyjmować dobre rady ze spuszczoną głową, a przede wszystkich nie wrzucać nikomu (szczególnie starszemu) na publicznym i kulturalnym forum. zastanów się najpierw kto tu pierwszy powinien stuknąć się w baniak, a potem coś pisz.

 

Sorry, ale trochę denerwuje mnie podejscie tego gościa.

 

Moze i nie jestem starszy od ciebie, ale umiem się zachować, czego ty napewno nie potrafisz. :!:

 

Pozdrawiam wszystkich normalnych forumowiczów

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jaja sobie z ciebie Pipcyk robi.

A wracajac do tematu przyjechania na impreze to sadze ze mozesz bez strachu przyjezdzac. To ze ktos opierdzieli cie na Forum za glupie pomysly, nie znaczy wcale ze osobiscie cie nie lubi, bo przede wszystkim nikt cie nie zna.

Tymczasem przy okazji imprezy o wiele latwiej wszystkie problemy omowic przy Tymbarku, poznac innych forumowiczow ktorzy czasem z roznych stron Polski przyjezdzaja jak rowniez samemu dac sie poznac.

Zadna policja ci nie grozi.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze co ty pie**olisz kur*a ile pozyje wozek inwalidzki o czym ty gadasz pewnie nawet nie wiesz ja mam kumpla na wozku i kur*a ja ci powiem ze jak bys go znal i wiedzial lub przynajmiej mial troche rozumu to bys sobie takich zartow nie robil.  I kto tu mowi o rozsadku gosc co ma 27 lat i takie rzeczy pisze zaklady na czyjas smierc ? stuknij sie w łeb baranie.    A co do wykozystania mocy po co mam ją wykozystywac jest i jest dobrze kur*a i mi nie przeszkadza ze jest tylko wam przeszkadza.

 

posłuchaj no głupi wymoczku

stuknąc w łeb to ja ciebie mogę tak, że w powietrzu z głodu zdechniesz;

tak to zwracać się możesz do swojego debilnego tatusia, a nie do moderatora na tym forum;

i dla wyjaśnienia to koło ch*ja mi lata czy jeździsz tym wyjebanym SRADem z krzywa ramą, czy tatusia znów ktoś wrobi w bananową Hayabusę, tak byś nie myślał że pisze to z zazdrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... ARTURZE szkoda mi zużywać klawiszy na ciebie ale muszę... Po prostu zneiwala mnie twój upór... szkoda że idzie w parze z głupotą. A co do tego EGA o którym pisał Pipcyk nie pozostaje mi nic innego jak przychylić się do jego wypowiedzi...

Mam dla ciebie radę!:

Przeczytaj tekst Jumpera a później cały temat od początku... (powinieneś zauważyć że nie masz żadnych "sprzymieżeńców" w twoim jak że błędnym myśleniu...)

Ja również pozdrawiam wszystkich normalnych forumowiczów :clap:

A tobie artur nie zazdroszcze rodziców... chyba im w czymś bardzo przeszkadzasz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze jestes moderatorem bo mnie mozesz zbanowac - chamskie odzywki ja ciebie pierwszy wyzwalem ? Jeden moderator robi ankiete czy nastepnym mojim pojazdem bedzie wozek i ile jeszcze pozyje a drugi wyzywa mnie i mojego ojca od debili. a ja mam ci przytaknąc ? Chyba cie ..... i tu mialem napisac cos od czego sie powstrzymalem bo mam rozum i nie pisze postow z kosmosu pod wplywem amerykanskich filmow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj...

Artur obys nie "polepszyl" statystyk.. nie zycze ci tego..

ale po twoich wypowiedziach.. wnioskuje ze tak sie stanie i to niedlugo..

gosciu .. jestes bezbledny jak dla mnie.. masz moto ile? miesiac? i juz nim wymiatasz 250?? stary .. baaaardzo szerokiej drogi ci zycze.. i bez drzew obok..

ty chyba nie zdajesz sobie sprawy..z zagrozenia.. nie trzeba ci prawic moralow mowisz.. wiec zastanow sie .. nad samymi prawami fizyki.. i to ci powinno wystarczyc..

nie mowie o umiejetnosciach.. bo wkoncu na simsonie to wykrecales najlepsze czasy na wiosce... PFFF!!

 

nie pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzegałem cię przed chamskimi oddzywkami do forumowiczów,

nawet dostałeś ode mnie za to ostrzeżenie

Nie ty jeden ostrzegałeś. Nie życzę sobie, żeby jakis wymoczek wyzywał nas od kapusiów i donosicieli:

 

"napisalem to dla jaj nie zabym sie bal przyjechac ze mnie ktos pobije bo to by smieszne bylo ale napewno znalazl by sie palant ktory by naslal policje z czystej zazdrosci lub hamstwa"

 

Przegiął pałe i dostał zjebkę na PW, ale jak widać niczego się nie nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze jestes moderatorem bo mnie mozesz zbanowac - chamskie odzywki ja ciebie pierwszy wyzwalem ? Jeden moderator robi ankiete czy nastepnym mojim pojazdem bedzie wozek i ile jeszcze pozyje a drugi wyzywa mnie i mojego ojca od debili. a ja mam ci przytaknąc ? Chyba cie  .....   i tu mialem napisac cos od czego sie powstrzymalem bo mam rozum i nie pisze postow z kosmosu pod wplywem amerykanskich filmow...

 

jeśli tak bardzo chcesz to moge przytoczyć ci kiilka przykładów na bezmyślnosc tatusia.

Wiec nikogo nie obrazam tylko pisze prawdę.

 

Poza tym po prostu mnie wqrzyłeś bo się obcesowo i po chamsku do wszystkich odnosisz. Masz tu szanowac ludzi, a nie ich wyzywać. Inaczej wypad z baru :!:

 

Ps. zajrzyj sobie do ostrzeżeń po jak cienkim lodzie stąpasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak chcial sie pochwalic jaki to nie ma motocykl i tym ze smiga ponad 250 (na prostej :mrgreen: ) a ludzie zamiast klaniac sie mu w pas z podziwu to go wysmiali :clap:

Ludzie serca nie macie - mlody sie jeszcze jakis kompleksow nabawi przez Was !!! :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur bo ty swoim zachowaniem prezentujesz kompletny brak dojrzałości, prezentujesz postawe "CO TO NIE JA!?" a tak naprawde to jesteś jedną wielką kpiną... ani nie umiesz jexdzić na tyle dobrze żeby opanować SRADa ani boxerem nie jesteś(a wyglądasz nawet nie na jedno strzałowca a pół strzałowca bo jeszcze prosty cie nie sięgnie a już sam ze strachu sie położysz) i jesli kolezków masz swojego pokroju to życze powodzenia bo bo nawet młej wioski nie zawojujecie.

 

I przestań do cholery skakć do innych forumowiczów z mordą bo zachowujesz sie jak pyskaty szczyl a naprawde za krótki jesteś na 99% z nas!! Uspokój sie lepiej albo wcale nie pisz bo jakoś w innych postach normalni ludzie potrafią sie dogadać tylko z tobą jest coś nie halo!! 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................Jeżeli kupiłeś motocykl którego mocy nie potrafisz wykorzystać w 50% to po co go kupiłeś. Chyba tylko żeby podreperować swoje słabe ego. ................

 

.......... z czystej zazdrosci lub hamstwa bo co bedzie gowniarz jezdzil na 600cc?

 

A nie mówiłem ??

 

 

Proponuję zrobić zakłady ile jeszcze pożyjesz.

A może ankietę czy następna twoją bryka nie będzie wózek inwalidzki

 

Boze co ty pie**olisz i mi nie przeszkadza ze jest tylko wam przeszkadza.

 

* Gwiazdki w bluzgach - Dominik

A wiec tak młody człowieku.

Nie obraziłem Cię ani jednym zdaniem. Za to Ty zwyzywałeś mnie i obraziłeś.

Pokazałeś kim jesteś i jakim dojrzałym człowiekiem jesteś.

Dalsza polemika z Tobą wydaje mi się niecelowa.

Życzę Ci przyjemnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...