Skocz do zawartości

Problem - ON w baku


popek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu kumpel w trasie tez nalal sobie ropy na stacji wlasnie do Buldoga (na co dzien w pracy jezdzi Lublinem tak wiec z przyzwyczajenia;)) i zajarzyl dopiero po ujechaniu paru km jak motocykl zaczal kopcic na bialo i slabnac. Spuscil to co bylo do rowu, wlal troche benzyny ktora spuscil od kolegi z baku, wyczyscil swiece, wylal ON z komor i motocykl odpalil;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał litr ropy to bym dolał wachy do pełna i miał to w dupie :D

Popieram :lalag:

 

tez bym dolal wachy tym bardziej jak zbiornik sporawy albo co sie da odciagna strzykawka

Popieram :lalag:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam

 

Wlałem ropę do yamachy fazera-- (5 Litrów a w zbiorniku pewnie tez koło 5 l. miałem. )

najprawdopodobniej chociaż nie mam pewności. Zorientowałem sie dopiero po 5 kilometrach kiedy zgasł. (zakładam ze wcześniej musiał brać paliwo z pompy, filtra itd. Teraz objaw jest taki ze zapali, ale chodzi jakby najednym cylindrze i praktycznie nie jest w stanie jechać.

Czy wystarczy wylać ze zbiornika, filtra itd i zalać E95 ? Z gaźników nie uda mi sie pewnie wylać wiec chciałem przepalić. Czy moge zaszkodzić silnikowi ? czy musze rozrkęcić wszystko z gaźnika i wyczyścić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece wcale nie. Z tym kolorem to nie zawsze tak jest. Ja tankuje 98 Verva czyli niebieski, niebieski to także Verva diesel, no i pomyliłem się...

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...