Skocz do zawartości

Policaj Niu Stajl


Rekomendowane odpowiedzi

Bajer. U mnie w okolicy od jakiegoś czasu latają FZ6S. Sam raz wtopiłem bo moto mają w normalnych kolorach a nie białe. Leciałem motongiem i widzę 2 sprzęty z naprzeciwka, lewa w górę i szeroki uśmiech, jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem napis POLICJA na owiewkach. :banghead:

 

Latają też Marauderami 800 ale tym to rowerzystów mogą gonić.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma policemanów na moto, ale to chyba dobrze bo nikomu nie zawracają. W ogóle policji nie ma, a okolica spokojna O.o :O

 

A masziny fajne :]

 

A tym czymś typu Marauder to mnie raz chcieli chyba capnąć jak motoryną jechałem po polu :D

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w tamtym roku w maju jeździł jeden policjant na starym zdezelowanym sprzęcie. Obsmarowali go na forum że na ubiór nie ma, że moto jest tak zmasakrowane że nie można marki odgadnąć, że sprzęt pamięta czasy PRL i od czerca ub. roku nikt go więcej nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście niebiezcy mają dwie białe yamaszki xj 900. Latem to na okrągło nimi jeżdżą. W tamtym sezonie pilotowali parade na zlocie. Kiedyś zatrzymali mnie i kumpla, ten nie miał prawka ale pogadali troche z nami, pooglądali motocykle i puścili :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to jak teraz na tych BMkach, Triumphach i jeszcze Hondach beda latali to tloczno na miescie sie zrobi.

Skad oni wezma tylu motorzystow zeby na tym jezdzili?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestemy czy te CBFy będą fabrycznie policyjne jak CBX 750P, czy klejone w serwisie na Malownicznej z seryjnych CBFów. Osobiście uważam, że doczepianie na siłę kufrów i lampek do seryjnych motocykli jest trochę dziwne.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...