Skocz do zawartości

Nowy motorek :)


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm... powiem tak co do finansów to masz trochę racji bo pewnie teraz gdyby nie seniorka (moja babcia ;)) jeździł bym dopiero AF1 a nie ZXRem... ale 2/3 kasy nazbierałem sam i nawet dowiedziałem się do czego jest rowek na plecach... jak pozapi***alasz ciężko to też się dowiesz... jedyne słowa krytyki (które napewno nie są spowodowane jaką kolwiek zazdrością) to sprawa motorka... SRAD to jest SAMOLOT(wiem bo jeździłem...) w rekach nie doświadconego (takiego jak ja czy TY) jeźdźca może być naprawdę niebezpieczny... jak chcesz kozakować wsród kumpli to myśle ze np. coś o poj 250/400 w pełni wystarczy... chodzi wygląda i zapier*ala i do tego napewno jest sprzetem wymagającym mniejszego doświadczenia niż SRAD. Jak nim jechałem to bałem odkręcić bardziej bo koło traciło kontakt z nawieżchnią do trzeciego biegu!! tak że nie powiem co by to było najlepsze rozwiązanie... :? A i jeszcze jedno kiedyś przeczytałem coś takiego.... "Nigdy nie jeździj powyżej swoich umiejętności..." od czasu kiedu się wyłożyłem traktuje te słowa jako świętość... dzięki szcześciu ciągle żyje... wypada mieć nadzieję że ty też będziesz je miał... POZDRAWIAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam na wsi i bede jezdzil nim wszedzie. Trudno - nie wierzysz nie wierz :ehz: Moji starzy sie na wszystko zgodza zebym tylko z psem wychodzil i do szkoly chodzil :( eheheh

qrde jak ja bym miał takich starych to bym pewnie juz jeździł turbo-busą :mrgreen: ,albo lezał pod ziemią ;)

nic pogratulować starych i doić jak najwiecej od nich :(

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie rozumiem.. akcji typu "tatus kupil motorek".. dobrze mowi chlopak komu mial kupic jak nie jemu.. nie jego wina ze urodzil sie w dobrze sytuowanej rodzinie.. kazdy z nas jakby mial taka mozliwosc to by ten motorek przyjal.. bez wahania.. a nie czekal.. i harowal pare lat zeby miec..

 

a sprzet.. uwazam ze za mocny..

 

zycze szerokiej drogi..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratuluję sprzętu, naprawdę ładny.

Ale naprawdę nie możesz obrażać się na forumowiczów, że zadają sobie oczywiste pytanie, jak to się stało, że takiemu młodemu człowiekowi jak Tobie rodzice pozwolili na taki motocykl (ja w Twoim wieku zasuwałem na simsonku skuterze).

Ze swojej strony dodam Arturze - wpisując się w te ogólnofurmowe smęcenie w Twoim temacie - abyś naprawde uważał. Jeżeli doprowadzisz do wypadku i na miejsce przyjedzie policja zapłacisz podwójnie - Twoim rodzice poniosą konsekwencje prawne niedopilnowania niepełnoletniego młodzieńca, Tobie zaś wstrzymają możliwość zdawania na prawo jazdy nawet na 5 lat. A jeżeli nie daj Boże stanie się komuś krzywda...

Także nie chcąc więcej smucić proszę Cię jedynie o jedno - uważaj za dwóch, a nawet za trzech na tym motocyklu i pamiętaj - zycie dopiero przed Tobą. Szkoda go na szpan przed kolesiami, szkoda go nawet dla adrenaliny na motocyklu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam na wsi i bede jezdzil nim wszedzie. Trudno - nie wierzysz nie wierz :ehz: Moji starzy sie na wszystko zgodza zebym tylko z psem wychodzil i do szkoly chodzil ;) eheheh

 

No to mowi bardzo duzo o waszej rodzinie....

Wyrazy wspolczucia - i im i tobie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy pomylcie sobie po co to piszecie co nagle zlapie sie za glowe bo ja sam o tym nigdy nie pomyslalem ?Myslalem nad tym 6 miesiecy i bede ostroznie jezdzil. No rodzice przecież nie chca zebym jezdzilbez prawa jazdy ale jezdze i juz ;) wielkie halo jedyny w polsce jestem pewnie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad tym 6 miesiecy i bede ostroznie jezdzi

to słabo u ciebie z mysleniem jesli przez 6 miesiecy nie doszedłes do zadnych wniosków

To że jezdzisz ostroznie to nic ci nie pomoze bo bardzo czesto wypadki zdażają sie nie z twojej winy tylko np. pijanego kierowcy innego pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy pomylcie sobie po co to piszecie
...bo forum jest chyba wlasnie po to by pisac, czy sie myle? Chciales sie pochwalic motorkiem i rzeczywiscie jest cudowny. Sam bardzo bym taki chcial ale wypisujesz takie glupoty, ze jedyna rzecza jaka mi pozostaje to rzyczyc Ci szerokiej drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widzę Artur, że bardzo głęboko tkwisz w swoich przekonaniach i nikt ani nic Cię z tego nie wyprowadzi.

Trudno, szkoda. Bo wiem jak się to kończy zwykle... ale już nie będę moralizował, bobym musiał podawać nazwiska tych, których między nami już nie ma, a też byli mocni w słowach i zamierzeniach...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie moge sie porownywac do kolegi ze sradem [apropo bardzo ladny motorek, szkoda tylko ze felgi takie zasyfione ;)], ale tez jezdze na wiekszym sprzecie niz powinienm [bo powinienem dalej smigac na simsonku] tyle ze w moim przypadku jezdze juz 7lat, wiekszosc na simsonku potem na 80cc suzuki i teraz na pieknej sto-dwadziescia-piec, kontakt z duzym motocyklem mam, poniewaz moj tato smiga na vt500e, dam rady na tym jechac, jednak jezeli mialbym tym jezdzic wszedzie tak jak na nsr to raczej bym wymiekl ;] ciezkie to i jakies takie nie poreczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rozumiem jezdzenie bez prawka samochodem ale nie motorem' date=' gdzie o wiele latwiej o wypadek[/quote']

święta racja, sama bez prawka na autko jeździłam 6 lat, ale na motorku bez prawka ani razu !!!

jaka racja? :/

raczej egoistyczna wizja...

Autem to może się tobie mniej stać,ale jeśli już komuś coś zrobisz to autem wyrządzisz komuś większą szkodę niż motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...