Skocz do zawartości

What about cbr 600 f4/ f sport?


Rekomendowane odpowiedzi

i już pierwszy 1000km pękł :P

 

dzis przejechałem 15Km i powiem wam że miałem 3 sytuacje podbramkowe :)

 

efektowne zajechanie drogi przez puszkę (polonez trak skręcał se w lewo :-x ) - kominiarka lekko się przypociła chociaz nie jechałem szybko i chwała Bogu bo by był dzwon jak nic a tak nawet stoopie nie było tylko pisk - wk....em się ale ominołem pojechałem dalej,

za nastepne 5km wloke się za "demonem prędkości" 40 km/h i szukam możliwości wyprzedzenia - zrobiło sie "czysto" to odkręcam i czuje jak mi dupa ucieka 8O , troche ujołęm gaz , lekka shima - ale lajt tyle że serce szybciej jakoś bije :roll: - to były pasy - przejście dla pieszych na wsi...

dalej nastepny zawali droga jest czysto nie ma wyjazdów/zjazdów/ostków i prosto , więc odkręcam ale delikatnie mając na uwadze że dzisiejszy dzień nie jest zbytnio udany - mijam pierdołe przy 100km/h a ten sk....n po klaksonie :) niby nic ale zerwałem się zlekka i znów palpitacja ...

:P dziś już mam dość wrażen :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie raz takie sytuacje przezyjesz, ja przez jedna z takich nie jezdze od dwoch tygodni a moto nadaje sie raczej na czesci...

 

A jak fotek nie bylo tak nie ma :roll:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym i jak narazie jedynym tez jest CBR 600 F4i

 

i po pierwszych 2000 tysiakach zaliczylem przy starcie lekkiego slizga , byla to sytuacja jak na koniu ktory nagle sie zerwal i mnie wywalil.

 

a co do pasow to zawsze unikaj szczegolnie jak jest mokro i nigdy nie ufaj kierowcy samochodu ktory jedzie przed toba !!!!!!

 

 

wracajac do moto jako pierwszego to spoko podstawa to swirowac i spokojnie sobie smigac i idzie sie przyzwyczaic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie czy ta CBR-ka to twoje 1 moto?

Jezeli tak to co sadzisz o kupnie czegos takiego jako wlasnie 1 maszynce?

 

to wszystko zależy głównie od Ciebie.... nie da się generalizować , jak jestes kozakiem który nie boi się niczego , jak jesteś poddatnym na podpuszczenia ze strony innych , jak lubisz się popisywać przed innymi , krótko mówiąc jak brakuje Ci oleju w głowie .... to polecam co najwyżej rower... ale jak jest olej w głowie i kożystasz z niego to i na R1 sie nauczysz :P takie było moje zdanie i jest teraz mimo że nie jestem juz teoretykiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu to zludne poczucie pewnosci siebie i wrazenie ze wszystko sie umie po przejezdzeniu jednego, czy dwu sezonow - powszechne u mlodych ludzi okolo 20 tki.

Potem czesto sie okazuje ze jednak tak nie jest, a mocniejszy motocykl czy wieksze szybosci z ktorymi sie jezdzi zmieniaja sytuacje podbramkowa z ktorej mozna wyjsc w katastrofe.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu to zludne poczucie pewnosci siebie i wrazenie ze wszystko sie umie po przejezdzeniu jednego, czy dwu sezonow - powszechne u mlodych ludzi okolo 20 tki.  

Potem czesto sie okazuje ze jednak tak nie jest, a mocniejszy motocykl czy wieksze szybosci z ktorymi sie jezdzi zmieniaja sytuacje podbramkowa z ktorej mozna wyjsc w katastrofe.  

 

Adam M.

MOge w 100% potwierdzic te słowa> jeżdże od 14 roku życia<simson i półtora sezonu mz> też uważałem że wszystko juz umie i pora na coś większego szybszego, ale po dzisiejszym moim wyczynie> zaczynam w to wszytko watpić. Otóż wymusiłem pierwszeństwo > jazda na pamięć zawsze był tam objazd i droga z pierwszeństwem przejazdu zablokowana>

niespodziewanie dla mnie pojawiło sie tam autko, no to ja po hamulcu TYLNIM tył piszczy, slizga a ja spanikowałem ni nie mogłem poprostu hamowac przodem!!!!! nie wiem co sie ze mna stało > zawsze hamuje przodem , zawsze!!! a tu taki numer , chyba poczułem sie zbyt pewny siebie, naszczęście udało mi się rozminąć z tym autkiem!! chyba sie zamysliłem > także metoda małych kroczków jest chyba najlepsza

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...