Skocz do zawartości

młodzi mają problem - nowe prawko, nowe przepisy kat. a


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ile trwa przejechanie placu i trasy. Nie ma limitów czasowych z tego co mi wiadomo. Na moim przykładzie długo to nie trwało, może z 30-40 minut. Czasu na egzamin teoretyczny nie ma co przedstawiać, bo rozumiem, że nie o to chodzi.

Edytowane przez Abdulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Tak apropo ile czasu trwa obecnie egzamin kat A ?

 

:crossy:

 

Przecież każdy wie że egzamin na kat. A w PL to śmiechu warte widowisko a osoba egzaminująca (zwana egzaminatorem) z motocyklem (+szeroko rozumianą techniką jazdy na ww.pojeździe ) ma tyle wspólnego co ja z wiernym psem Szarikiem :bigrazz:

 

Błędne koło się zamyka wielokrotnie tu powtarzana kwestia szkolenia, przygotowania, podejścia do etyki etc. zawodu instruktora/egzaminatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy wie że egzamin na kat. A w PL to śmiechu warte widowisko a osoba egzaminująca (zwana egzaminatorem) z motocyklem (+szeroko rozumianą techniką jazdy na ww.pojeździe ) ma tyle wspólnego co ja z wiernym psem Szarikiem :bigrazz:

 

Błędne koło się zamyka wielokrotnie tu powtarzana kwestia szkolenia, przygotowania, podejścia do etyki etc. zawodu instruktora/egzaminatora.

 

Nieźli też są niektórzy 'mechanicy' z WORD'u. Na swoim egzaminie sprawdzałem poziom oleju w silniku. Było zalane do pełna... :wink:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stopce chociaż sprawdzałeś? Nawet niewielki odchył od pionu pokaże cały bagnet/okienko w oleju.

 

Teraz nawet w samochodówkach nie ma kursu prawa jazdy w programie nauki
U mnie był (do dzisiaj z resztą jest). Wszystko zależy od dobrej woli władz szkoły. Edytowane przez mm666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w prawie jazdy wchodzi dopiero w 2013r. :cool:

 

Link:

http://www.scigacz.pl/Nowe,kategorie,prawa...roku,14559.html

 

 

Tos sie wiarygodnym zrodlem popisal, kon by sie usmial Ihahahahahha. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stoi na stopce to raczej będzie pokazywało za mało oleju w okienku/na bagnecie. Może dlatego jak sprawdzałeś to było za dużo oleju. Ty sprawdzałeś na moto postawionym w pionie, a "mechanik" jak stał na stopce bocznej

 

Nie wiem jak oni to robią, ale to ich sprawa. Łańcuch luźny jak baranie jaja, olej do pełna. :icon_eek:

:flesje:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie mózgi siedzą i wymyślają takie dyrdymały i ile za to biorą.

Wraca monopol i to pełna gębą.Mam nadzieję, że ktoś mądry powstrzyma te pierdoły przed wejściem w życie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i normalnie banan ( ze smiechu ) zaczyna mi sie na twarzy pojawiac :biggrin:

 

Branza pada a WORDY, ZORDY, MORDy prosperuja. Sytuacja podobna jak w Niemczech tylko, ze w Niemczech jest jeden jedyny problem, zanizanie can, reszta jest bez zastrzezen.

 

Zastanawiam sie czasami na ile trzeba byc w sobie zadufanym aby nie zasiegnac jezyka jak to wyglada u innych i nie " zciagnac lezacego juz kotleta " tylko z uparciem barana ( czy innego papierowago tygrysa ) dozyc do wyprodukowania jakiegos zyjacego istnienia - ktory jak wszystko wskazuje urodzi sie martwy.

 

1. pozbawic osrodki egzaminacyjne parku maszyn, problem nadzoru ( i kompetencji ), lapowek, korupcji, niesprawiedliwego oblewania pryska jak banka mydlana.

 

2. o zmianie przepisow egzaminacyjnych ( podniesiene wymagan ) nie wspominam, bo bez tego ni rusz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pozbawic osrodki egzaminacyjne parku maszyn, problem nadzoru ( i kompetencji ), lapowek, korupcji, niesprawiedliwego oblewania pryska jak banka mydlana.

Oo jaki zajebisty jesteś. Już masz receptę, już wiesz jak się pozbyć korupcji. Wracaj i ulecz Polskę.

Mein Got! Jesteś nie do zdarcia.

 

Edycja. Baardzo prosimy.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. pozbawic osrodki egzaminacyjne parku maszyn,

 

:crossy:

 

Akurat wg mnie jest to bardzo sensowna zmiana. na którą WORDY i inne wynalazki za Chiny się nie zgodzą z prostej przyczyny $ Obecna sytuacja jest chora i patologiczna :bigrazz:

 

"Ponoć" w Wawie z gry wypadła Toyota Yaris ? :biggrin:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wg mnie jest to bardzo sensowna zmiana. na którą WORDY i inne wynalazki za Chiny się nie zgodzą z prostej przyczyny $ Obecna sytuacja jest chora i patologiczna :bigrazz:

 

"Ponoć" w Wawie z gry wypadła Toyota Yaris ? :biggrin:

 

Rozumiem, ze nie beda chcieli sie zgodzic, ciekawe tylko co zrobia gdy ilosc lursantow podchodzacych do egzaminu zmaleje ? Logicznymi argumentami mozna by zadac powrotu do lat wczesniejszych w ktorych tak bylo.

 

O Psychologi i pedagogice nie wspomne.

 

Warto by sie rowniez dowiedziec w jakich krajach egzamin kat B przeprowadza sie na autach szkolacych i czy wogole poza Polska istnieje cos takiego jak oferowanie parku maszyn poprzez osrodki egzaminujace ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czasami na ile trzeba byc w sobie zadufanym aby nie zasiegnac jezyka jak to wyglada u innych i nie " zciagnac lezacego juz kotleta " tylko z uparciem barana ( czy innego papierowago tygrysa ) dozyc do wyprodukowania jakiegos zyjacego istnienia - ktory jak wszystko wskazuje urodzi sie martwy.

 

Przecież te barany nie wzięły nawet pod uwagę tego, co branża szkoleniowa podpowiadała.

 

1. pozbawic osrodki egzaminacyjne parku maszyn, problem nadzoru ( i kompetencji ), lapowek, korupcji, niesprawiedliwego oblewania pryska jak banka mydlana.

 

Słusznie. WORD = przedsiębiorstwo z określonym budżetem na dany rok. Sądzę, że środki przeznaczone na utrzymanie molochów można wykorzystać w lepszy sposób.

 

2. o zmianie przepisow egzaminacyjnych ( podniesiene wymagan ) nie wspominam, bo bez tego ni rusz.

Wymagania są spore, a dotyczą tylko banalnych zadań. Brakuje sprawdzianu konkretnych umiejętności tj. radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych.

 

Edytowane przez piecyk

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...