Skocz do zawartości

Śmierć motocyklisty – dla sądu warta 180 zł


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na podstawie jakiegoś artykułu z gazety nie ma co wnioskować jak to faktycznie było,Ja jako motocyklista mam miłe doświadczenia z sądem :bigrazz:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed sądem dowiedziono np. że motocyklista uderzył w samochód a nie odwrotnie? Ktoś zna szczegóły? Czy wyrok prawomocny? Jeśli nie - proszę o podanie terminu i miejsca rozprawy odwoławczej. Jeśli prawdą jest, że gość celwo uderzył motocykl roponuje protest na skalę blokad bramek autostradowych pod sądem.

 

W jakim sądzie i z jakiego paragrafu był ścigany oskarżony? Jaka firma może poszczycić się takim "dyrektorem"? Jakim trzeba być skur***** by celowo uderzać w pojazd innego uczestnika ruchu?

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny pokaz polskiego wymiaru sprawiedliwości.

czasami patrząc na decyzje sądów wydaje mi się, że w niektórych przypadkach lepszy byłby samosąd...

za to co zrobił ten "dyrektor" powinni ujawnić jego dane osobowe, adres i gość powinien bać się wyjść z domu.

taki trochę inny sposób na wyeliminowanie takiego osobnika ze społeczeństwa.

wiem, że to nie po chrześcijańsku, ale co zrobić...

tutaj z wyrokiem przegięli maksymalnie - jak widać, za pieniądze można kupić wszystko.

po prostu brak słów.

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia znana z 2007. Z tego co pamiętam to jechał Virago i tak jak opisane w artykule, koleś na miejscu wypadku tłumaczył się że chciał go tylko nastraszyć. Współczuję narzeczonej która jechała tą samą drogą i trafiła na wypadek. Ja bym chyba zabił na miejscu gościa gdybym usłyszał że chciał tylko nastraszyć.

 

A co do wyroku. To chciał czy nie (podejrzewam że nie), zabił człowieka. Wiec co? Życie ludzkie jest warte 180zł i rok w zawieszeniu na trzy? Nieumyślne spowodowanie śmierci 180 zł i rok w zawieszeniu ??

To znaczy że ja mogę go przejechać samochodem i powiem że nie widziałem. I niech tam, nawet mogę 200 zł zapłacić.

 

 

Na podstawie jakiegoś artykułu z gazety nie ma co wnioskować jak to faktycznie było,Ja jako motocyklista mam miłe doświadczenia z sądem :bigrazz:

 

Teraz to i sprawca wypadku ma miłe doświadczenia z sądem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Ku**stwo wymiaru sprawiedliwosci sprawa jest szeroko opisana na gronie "motocykle" od poczatku procesu wypowiadal sie tam brat zamordowanego... i nie wiem co sad sobie mysli... pokazali ze poraz kolejny tylko ten co ma kase, ma szanse na swoja sprawiedliwosc...

 

 

Wlasnie mnie krew zalala ze zlosci...

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia znana z 2007. Z tego co pamiętam to jechał Virago i tak jak opisane w artykule, koleś na miejscu

 

Maciek jechal GS 500.

 

W sądzie kierowca samochodu nagle zaczął twierdzić, że nie widział motocyklisty, chciał zaparkować, zmienić pas i zatrzymał się bo usłyszał dziwny odgłos, huk.

 

Toć to ręce opadają..

Co do wyroku i "grzywny" to za głupie przekroczenie prędkości o 30km/h dostajemy 300zł :icon_eek:

Sprawa odbywała się w Warszawie na ul.Kocjana (nie pamietam wydzialu)a sprawe bodajze prowadzila sędzina o nazwisku"Krzywda" :icon_twisted:

 

P.S

Sprawca zdarzenia-w moim odczuciu jest ewidentnym mordercą!

Nawet za obrazę sędziny na miejscu zdarzenia,dostanie sie wiecej jak owa grzywna.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zasypać mailami w tej sprawie np premiera, ~dęta, ministra sprawiedliwości i kogo się tylko jeszcze da ( różne redakcje TV i gazet ) ? Tylko musiał by ktoś, kto zna sprawę dokładnie opisać całość. Moim zdaniem nie powinniśmy tego tak zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje tutaj, moim skromnym zdaniem bardzo dobra wypowiedz urzytkownika innego forum motocyklowego, bylby dobry sposob na sku***syna

 

Środowisko Warszawskich motocyklistów powinno się skrzyknąć i kilka razy "odeskortować" tego nieuważnego kierowcę od domu do pracy i z powrotem, najlepiej z transparentami "uwaga! morderca jedzie!" a w czasie godzin pracy pod firmą rozdawać ulotki wszystkim przechodniom i wchodzącym do firmy o treści np. "Tu pracuje bezwzględny morderca! 22 maja 2007 imię i pierwsza litera nazwiska (lub nawet całe nazwisko - wszystko oczywiście zgodnie z prawem) jadąc do pracy w tej firmie (nazwa firmy) gdzie jest jednym z dyrektorów staranował swoim samochodem (marka może i nr rej) jadącego na sąsiednim pasie motocyklistę, Maćka Zawiszę. Nic nie zwróci pogrążonej w rozpaczy rodzinie Maćka. Zwłaszcza ogłoszony przez warszawski sąd w dniu 20 listopada 2009 wyrok za „nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym” na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 180 zł grzywny - powód? Sprawca tłumaczył się po wypadku że chciał „tylko nastraszyć" motocyklistę.

 

Gdyby się udało to byłbym nawet skłonny się przejechać do Warszawy i rozdać kilka takich ulotek pod tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zasypać mailami w tej sprawie np premiera, ~dęta, ministra sprawiedliwości i kogo się tylko jeszcze da ( różne redakcje TV i gazet ) ? Tylko musiał by ktoś, kto zna sprawę dokładnie opisać całość. Moim zdaniem nie powinniśmy tego tak zostawić.

Słuszna uwaga. Najlepiej zapukać do ekspresu reporterów, żeby troche sprawe nagłośnić.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...