Skocz do zawartości

Śmierć motocyklisty – dla sądu warta 180 zł


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tu prościej pomóc - zorganizujemy postawienie nowego krzyża przez motocyklistów (o ile rodzina nie ma nic przeciwko).

 

Krycek,z tego co wiem to będzie "walka z wiatrakami"gdyż w całym kraju takie przydrożne krzyże,są zdejmowane przez Zarządy Dróg.

 

P.S

Michał,jak coś to na mnie możesz liczyć.Lecz o tym już wiesz.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje, ale najpierw chce załatwić to formalnie bo każdy kolejny będą usuwać i wtedy nie będzie mieć to sensu. Dam wam znać jak przebiega sytuacja.

 

Wiem i bardzo dziękuje,

 

tylko jedna uwaga zarząd dróg miejskich się do tego nie przynaje, jak to powiedziała nam pani z tej firmy z czysto ludzkich pobudek tego nie robią, odpowiedzialność podobno leży na Zakładzie oczyszczania miasta. I już napisałem do nich z wiadomoscią do tvn turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej pomóc finansowo w wynajęciu dobrego adwokata. A krzyż postawić na cmentarzu gdzie jego miejsce.

 

Michał - wybacz ale gdyby każda rodzina stawiała krzyż gdzie ktoś zginął, to praktycznie jeździł byś wśród krzyży ( o ile było by jeszcze miejsce na jeżdżenie ). Nagłośnić sprawę i pomóc w skazaniu zabójcy jak najbardziej. Z kolejnym krzyżem w miejscu do tego nie przeznaczonym to już jest przesada i zagrożenie dla jeżdżących. Pamiętaj o Maćku to najważniejsze.

Edytowane przez Acidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do TVN Uwaga! i opowiedziałem im o sprawie. Podałem linka do tego tematu oraz do artykułu na motogen.pl - miejmy nadzieję, że temat zostanie podniesiony... A zadzwoniłem dlatego, że możemy jeszcze długo rozmawiać w tym temacie, ale jeśli nie zacznie się konkretnie działać, same rozmowy nic nie przyniosą.
:lalag:

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ pracuje w firmie z moim kolegą - podobno niezły z niego kawał .....

 

ma to wszystko głęboko w poważaniu, a sprawa dla niego powinna się skończyć znacznie gorzej...

 

uważam że nie powinno się tak dziać!!!!

 

Serdeczne kondolencje, chociaż żadne słowa nie pocieszą rodziny ani nie zwrócą Maćkowi życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej pomóc finansowo w wynajęciu dobrego adwokata.

 

Pomysł dobry. Nie oszukujmy się, kwestia finansowa gra tu znaczną rolę. Szkoda tylko że w sądzie często wygrywa ten kto ma lepszego adwokata, a nie ten kto ma racje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ pracuje w firmie z moim kolegą - podobno niezły z niego kawał .....

 

ma to wszystko głęboko w poważaniu, a sprawa dla niego powinna się skończyć znacznie gorzej...

 

uważam że nie powinno się tak dziać!!!!

 

Serdeczne kondolencje, chociaż żadne słowa nie pocieszą rodziny ani nie zwrócą Maćkowi życia

czyli wiemy już kto to?? :icon_twisted:

 

co do krzyża, to najważniejsze że pamiętamy gdzie on był......

 

pogadajcie z Greedo - może coś pchnie w TVN Warszawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami wyżej, powinniśmy pomóc, a najlepiej będzie, jeżeli zrobimy to finansowo. Na innym motocyklowym portalu Michał powiedział, że nie stać ich na najlepszego adwokata. Michał, proszę podaj jakiś numer konta na które moglibyśmy przelewać pieniądze aby wam pomóc.

 

Ja ze swojej strony deklaruję 100zł po listopadowej wypłacie, oraz nagłośnienie sprawy na forum SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tylko tyle Michał-WALCZ! walcz do końca...żeby nigdy w przyszłości nie zadawać sobie pytania Czy Zrobiłem Wszystko Co Było Możliwe?!

Ja ze swojej strony mogę pomóc tylko finansowo-załóż jakieś konto może link do strony z opisaną tragedią a w niej nr. konta-pomogę na pewno a jestem przekonany że nie będę sam... for na necie jest cała masa-Ja sam jestem na 5 - to jest naprawdę ogromna liczba osób.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja proponuje przejsc do konkretow.

Do tej chwili wypowiedzialo sie w temacie 55 osob. Niech kazda z tych osob wplaci na konto Michala Zawiszy 20 zl i juz jest ponad 1000. Kto moze wiecej, niech wplaca wiecej. Michal, podaj jakies dane do przelewu i proponuje zrobic z tego bardziej oficjalny temat. Jesli ktos ma jakies pomysly na zorganizowanie czegos wiekszego, to ja oferuje swoja pomoc w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Słuchajcie bardzo wam dziękuje za pomoc, nie ukrywam że dla nas jest to pomoc bezcenna, strasznie mi głupio że nie stać mnie na walkę własnymi siłami, ale jak wiadomo wynajęcie dobrego adwokata to koszt przekraczający nawet 10 tys zł :((.

 

Miejmy nadzieje że sprawa zakończy się na sądzie 2 instancji, choć wiem że ten )(*&^%$ ma bardzo mocne układy i z nich jak widać korzysta. Poniżej kontakt do mnie i nr konta. Jeszcze raz bardzo dziękuje

 

Michał Zawisza

[email protected]

501160639

 

eMAX plus 56 1140 2004 0000 3502 3884 9776

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...