Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

Mam poważne pytanie, a w jakich konkretnie aspektach R1 bije na głowę 954 :icon_question:

 

Honda wypuściła model 929 i 954 żeby dorównać litrom ale nie wyszło im to i dopiero wypuszczając 1000RR zaczęła się liczyć w klasie litra, osiągami morze R1 nie bije nie wiadomo jak ale tak się składa ze wiem jak jeździ 929 i wiem ze R1 jest bardziej agresywna a co do stylistyki to nie będę się wypowiadał bo o gustach się nie dyskutuje a poza tym w 954 dużo jest odnotowanych przypadków pęknięcia bloku :bigrazz: tak samo jak w r1 drugiego biegu :flesje:

Edytowane przez Jarek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 929 możliwe,ale nigdy na żadnym torze,nie widziałem aby R1 gaźnikowa do 02r.(wtrysk możliwe) objechała jakąś 954,nie mówię tu o jakimś lakiu co prowadzi 954 (bo takiego objedziesz na starej r6) ale o równych sobie motocyklistach. :bigrazz:

 

Co do pękniętych bloków. http://forum.fireblade.pl/ znajdź mi więcej niż 2 954.929 z pękniętymi blokami.

A dwójek z popsutych R1/R6 mam kilka i co 2 R1 98-02r ma problem z 2 biegiem lub miała :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 929 możliwe,ale nigdy na żadnym torze,nie widziałem aby R1 gaźnikowa do 02r.(wtrysk możliwe) objechała jakąś 954,nie mówię tu o jakimś lakiu co prowadzi 954 (bo takiego objedziesz na starej r6) ale o równych sobie motocyklistach. :bigrazz:

 

Co do pękniętych bloków. http://forum.fireblade.pl/ znajdź mi więcej niż 2 954.929 z pękniętymi blokami.

A dwójek z popsutych R1/R6 mam kilka i co 2 R1 98-02r ma problem z 2 biegiem lub miała :biggrin:

Czy kiedykolwiek widziałeś 954 startującą w MP?Bo ja nie. Tym bardziej nie słyszałem by ktokolwiek wygrywał na tym sprzęcie. A R1 królowała tam od czasu wprowadzenia na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka ?? Nie mówie tu o MP tylko o 2 modelch.W MP najwięcej moto to Suzi i Yamaha z prostego powodu bo są tez właśnie puchary R1/Gsxr cup.W włodzech będzie więcej Ducati.Logiczne tak się niektóre firmy reklamują jak mało modeli sprzedają.Np Suzuki. Honda/Kawa nie potrzebuje takich reklam bo Kawa jest najtańsza więc ją kupują a Honda niezawodna.

Całkiem niedawno 954 nawet ksiądz na Poznaniu robił nie tylko R1 gaźnikowe,byś tam latał to byś to widział :cool:

Wpisz sobie w google mistrzowie sbk i spr ile razy to Yamaha objechał inne moto :icon_eek:

A logiczne jak już mówiłem masz R1 to ją za wszelka cenę będziesz chwalił.Byś miał Kawę czy Suzi nawet byś się nie wypowiedział :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka ?? Nie mówie tu o MP tylko o 2 modelch.

I to :icon_mrgreen:

Co do 929 możliwe,ale nigdy na żadnym torze,nie widziałem aby R1 gaźnikowa do 02r.(wtrysk możliwe) objechała jakąś 954,nie mówię tu o jakimś lakiu co prowadzi 954 (bo takiego objedziesz na starej r6) ale o równych sobie motocyklistach. :bigrazz:

No to sorry,ale gdzie indziej znajdziesz "nie-laików" do tego jeżdżących na torze jak nie w MP?? :icon_eek:

Sam zacząłeś o torze, więc nie zmieniaj tematu :icon_mrgreen:

Wpisz sobie w google mistrzowie sbk i spr ile razy to Yamaha objechał inne moto :icon_eek:

A logiczne jak już mówiłem masz R1 to ją za wszelka cenę będziesz chwalił.Byś miał Kawę czy Suzi nawet byś się nie wypowiedział :bigrazz:

Tutaj bardzo trafnym pytaniem jest co ma piernik do wiatraka? Co mają wspólnego motocykle startujące w SBK z motocyklami drogowymi?? R1 nie mam-mam "turystyczną" FZ1 i dotychczas mnie jeszcze na torze 954 nei objechała :biggrin: Jakbyś poczytał moje posty w temacie FZ1 to bys zobaczyl ze za wszelka cene nie chwale swojego moto. Jest raczej na odwrot-zawsze staram sie wytknac bledy motocyklom ktore uzytkuje/uzytkowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 929 możliwe,ale nigdy na żadnym torze,nie widziałem aby R1 gaźnikowa do 02r.(wtrysk możliwe) objechała jakąś 954,nie mówię tu o jakimś lakiu co prowadzi 954 (bo takiego objedziesz na starej r6) ale o równych sobie motocyklistach. :bigrazz:

 

Co do pękniętych bloków. http://forum.fireblade.pl/ znajdź mi więcej niż 2 954.929 z pękniętymi blokami.

A dwójek z popsutych R1/R6 mam kilka i co 2 R1 98-02r ma problem z 2 biegiem lub miała :biggrin:

 

kolego choć posiadam R1 z 2000r i nie mam problemów z żadnym biegiem i jest od pierwszego właściciela i ma nabite ponad 80tys i życzę twojej takiego przebiegu i bezproblemowej obsługi co do hondy to największa sławą cieszyła się 900 RR bo sam się zastanawiałem nad hondą 929 i nie chwale to w żadnym przypadku yamahy a co do bloków to dużo się naczytałem na ten temat klejonych bloków tak więc niemów ze nie penkają bo pękają ponoć mają za cienkie ścianki zresztą co ci ben de pisał masz to sam wiesz na temat tego modelu a jak nie umiesz się przyznać to twój problem nie mój :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek widziałeś 954 startującą w MP?Bo ja nie.

 

No to chyba od niedawna zacząłeś przygodę z torem. W 2002 i 2003 starowała, nie pamiętam niestety kto, byłem za młody, mam nawet na starych fotkach, wygranych chyba na tym sprzęcie nie było, nie pamiętam dokładnie w każdym bądź razie doskonale pamiętam, że nie miała amora i kilka razy zawodnik by się solidnie roz*ebał na wyjściu po mostem :wink:

 

turystyczną" FZ1 i dotychczas mnie jeszcze na torze 954 nei objechała :biggrin:

 

Tak, ale przecież FZ1 ma silnik z 2004, racja? A blady 2002 a jak wiadomo Honda nigdy nie robiła pod względem osiągów najlepszych moto... A pary FZ1 od 954 ma więcej i to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają wspólnego motocykle startujące w SBK z motocyklami drogowymi??

 

Otóż wspominasz o Mistrzostwach Polski a tam R1 seryjne latają tylko w 1 kategorii,reszta to same przeróbki,jak w SBK.

 

A to,że Cie 954 nie minęła to zacznij jeździć z kimś po torze a nie sam :)

 

``Jarek19`` Ja nie chwalę ani R1 ani 929 czy 954 po prostu piszę to co widzę na żywo,nie jakieś że gdzieś tam czytałem widziałem,bo to mnie nie interesuje.Miałem 954 40k przebiegu i nic nigdy nie robiłem a w dupę ostro dostała,R1 miała ponad 80k.i 3 cylindry pęknięte w bieg 2x wymieniałem,exup brak słów psuła się co chwilę.ziomalom to samo.Co do bloków 954 widziałem raz pęknięty,no ale jak ziomal latał w tą i z powrotem na gumie a później palił gumę i moto miało powyżej 120st co cóż można chcieć.

A r1 nawet na allegro było mnóstwo ofert R1 z wypadająca 2.

Z tego co widzę tu na śląsku to najlepsze moto co dużo wytrzymuję to Gsxr 600/750/1000 od 01 w gorę/1000RR/954.929/f4i/636/R1 04-w górę i ZX10r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba od niedawna zacząłeś przygodę z torem. W 2002 i 2003 starowała, nie pamiętam niestety kto, byłem za młody, mam nawet na starych fotkach, wygranych chyba na tym sprzęcie nie było,

No wlasnie-nie bylo wygranych. A Rowerowy Maniak twierdzi ze 954 porabia na torze R1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne, że i R1 i 954 miały wpadki? Mój mechanik miał nówkę cewkę z polskiego salonu 954 w której pękł blok... Zrobił. Sprzedał kumplowi i po 3 miesiącach rozpadła się skrzynia. I wiecie co? Mam na to wy*ebane.

 

Sprzedał oczywiście jako nówkę, bez wad ukrytych ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają wspólnego motocykle startujące w SBK z motocyklami drogowymi??

 

Otóż wspominasz o Mistrzostwach Polski a tam R1 seryjne latają tylko w 1 kategorii,reszta to same przeróbki,jak w SBK.

No własnie-jedna kategoria. A nawet w tej jednej kategorii lepsza według Ciebie 954 jakos nigdy nie wygrala.

A to,że Cie 954 nie minęła to zacznij jeździć z kimś po torze a nie sam :)

A wiesz-lubie sobie wynajac tor w Poznaniu i caly dzien samemu po nim smigac. Fajnie byc burżujem :icon_mrgreen:

 

Tak, ale przecież FZ1 ma silnik z 2004, racja? A blady 2002 a jak wiadomo Honda nigdy nie robiła pod względem osiągów najlepszych moto... A pary FZ1 od 954 ma więcej i to na pewno.

Nie bardzo...954 lepiej zapie**ala od FZ1. Szczegolnie na prostej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie-nie bylo wygranych. A Rowerowy Maniak twierdzi ze 954 porabia na torze R1 :)

 

Niestety, Honda jedynie potrafi wygrywać pod TenKate albo pod dupą Rossiego... :icon_rolleyes:

 

Temat z d*py, dla kogo w codziennym użytkowaniu ma znaczenie czy 954 porobi R1? Ja mam to w doopie.

 

:wink:

 

Sprzedał oczywiście jako nówkę, bez wad ukrytych ? :biggrin:

 

Nie wiem, przy najbliższej okazji zapytam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...