Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci że w tym sezonie kilku znajomych kupiło moto z UK i były w tak wypasionym stanie że głowa boli! Doposażone i zadbane-bez rdzy i temu podobnych-to że trafi się kilka sztuk podrdzewiałych to nie oznacza że takie są wszystkie.

 

A jeśli chodzi o 929 to chyba pojade w następnym tyg tą zobaczyć http://allegro.pl/item795714413_honda_fire...tki_okazja.html

 

Przeglądam oferty od ponad 2 m-cy i wszystkie bez wyjątku angole miały wymienione przeze mnie wcześniej wady. Tak jak wspomniałem wcześniej, jednemu będzie to przeszkadzać (np. mnie) innemu nie.

A ta żółta to akurat mi się nie podoba, bo jest jak dla mnie brzydka :icon_razz:

Ja wolę mieć oryginał (bez dodatków typu tłumik, amor skrętu, zmienione manetki, kierunki itp) przynajmniej w takim (oryginale) jest większe prawdopodobieństwo, że nic z nim nie było poważnego.

 

Ale to nie jest regułą. Są i takie i bardzo zadbane maszyny na których nie znajdziesz temu podobnych mankamentów, także wszystko zależy od konkretnego egzemplarza, nie powinieneś z góry skreślać wszystkich angolów :wink:

A co ma rdzewieć przy praktycznie całym aluminiowym moto? :biggrin: :wink:

 

Bardzo ładny egzemplarz w bardzo dobrej cenie. Żadnych martwiących szczegółów. Tylko co jedynie to ktoś mógł założyć ładniejsze kierunki bo te, które są teraz to syf wiejski okropnie :lapad: :wink:

 

Przyda jej się trochę polerki i serca a będzie wyglądała jak nowa :flesje:

Jak wyżej, jednemu się podoba innemu nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc pracowałem/mieszkałem w UK przez prawie rok... wiem jak wyglądają tam motocykle!

Ja byłem ponad pół roku. I co z tego?Nie zauważyłeś pewnej zależności-że motocykli jest 10 razy więcej niż u nas, a garaże to rarytas? Motocykle ludzie trzymają pod chmurką/pokrowcem, tym bardziej w miastach gdzie jeżdżą nimi codziennie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mieć 929 bez amora? proszę cię przestań :)

chcę kupić nie znaczy, że chcę mieć - czytamy ze zrozumieniem, dobrze? :clap:

wolę kupic bez i założyć sobie sam :bigrazz:

a co nie da się jeździć bez amora? no weź przestań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę mieć oryginał (bez dodatków typu tłumik, amor skrętu, zmienione manetki, kierunki itp) przynajmniej w takim (oryginale) jest większe prawdopodobieństwo, że nic z nim nie było poważnego.

 

A to szkoda bo akurat to, że moto ma na*ebane akcesoriów o niczym nie świadczy :bigrazz: Bo w sumie to moja 954 dla Ciebie kto wie czy by nie była złomem, pomimo tego, że jest 7 tys. w samych dodatkach... Na szczęście mam wszystkie fabryczne częsci, ale kto uwierzy? Co ludź to inne dziwne podejście :icon_rolleyes:

 

Ja byłem ponad pół roku. I co z tego?Nie zauważyłeś pewnej zależności-że motocykli jest 10 razy więcej niż u nas, a garaże to rarytas? Motocykle ludzie trzymają pod chmurką/pokrowcem, tym bardziej w miastach gdzie jeżdżą nimi codziennie do pracy.

 

Prawda, ale gerneralizujesz. Nie każdy angol zachowuje się właśnie w taki sposób, wszystko zależy od kogo moto było na wyspach kupione. Wiadomo, że nasi handlarze raczej nic dobrego nie sprowadzają, ale nawet wśród nich zdarzają się wyjątki.

 

wolę kupic bez i założyć sobie sam :bigrazz:

 

No to jestem ciekaw czy wiesz ile tysięcy to wszystko kosztuje :bigrazz: No chyba, że liczysz na Allegrowe okazje :biggrin:

 

a co nie da się jeździć bez amora? no weź przestań :)

 

Da się. Jak ciota.

 

Podbno najlepszy :icon_mrgreen: Honda CB 750

 

I gdzie to alu się utleniało? Na klamkach?

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na felgach chociażby :icon_twisted: Tak wiem że to klasyk,ale szprych rowerowych w kołach już nie miał :icon_mrgreen:

 

Etam, na siłę szukacie mankamentów angolów. A nie każdy sprzęt z GB jest właśnie taki o jakim piszesz. Tam też są ludzie, którzy dbają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, na siłę szukacie mankamentów angolów. A nie każdy sprzęt z GB jest właśnie taki o jakim piszesz. Tam też są ludzie, którzy dbają.

Przeciez pisałem, ze moto bylo super zadbane,praktycznie bez przebiegu i wygladalo jak nowka...poza pewnymi uchybieniami :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda bo akurat to, że moto ma na*ebane akcesoriów o niczym nie świadczy :bigrazz: Bo w sumie to moja 954 dla Ciebie kto wie czy by nie była złomem, pomimo tego, że jest 7 tys. w samych dodatkach... Na szczęście mam wszystkie fabryczne częsci, ale kto uwierzy? Co ludź to inne dziwne podejście :icon_rolleyes:

To że masz oryginały to akurat jest dobre, bo może (ale nie musi) to świadczyć, że moto ma akcesoryjne np kierunki, klamki, manetki bo komuś się tak chciało a nie jest po dzwonie.

 

No to jestem ciekaw czy wiesz ile tysięcy to wszystko kosztuje :bigrazz: No chyba, że liczysz na Allegrowe okazje :biggrin:

Wiem, ale nie powiem ;)

Da się. Jak ciota.

Tu się mylisz, zapraszam do Lublina na tor to zobaczysz jak można np 929 bez amora :flesje:

 

 

 

Etam, na siłę szukacie mankamentów angolów. A nie każdy sprzęt z GB jest właśnie taki o jakim piszesz. Tam też są ludzie, którzy dbają.

Ja nie szukam na siłę, tylko z tego co przyjeżdża do Polski to zazwyczaj w takim stanie, że ja dziękuję bardzo za taką jeżdżącą rdzę.

 

 

Trochę odeszliśmy od tematu :) o czym my tu w ogóle ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu się mylisz, zapraszam do Lublina na tor to zobaczysz jak można np 929 bez amora :flesje:

 

 

Moja 954 nawet na równym na Powerach potrafiła przy*ebać takim shimmy, że miałem mokro w majtkach. Ja obstaję, że nie da tym się bezstresowo łamać przepisów :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...