Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, skoro moc jest na 2 planie, to litra bedziesz mial na wyrost. Kiedys było u mnie wiecej szalenstw i zapier*** ostrego, wiec był 1000. Obecnie uzywam moto tak jak Ty piszesz, jest 750 i uwazam, ze trafiłem idealnie.

 

Motocykle ktore wymieniłeś na początku w takim razie, to czysto sportowe maszyny....da sie na codzień..w trasy tez. Ale po co, skoro do tego stworzono cos troche innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie 900rr weź pod uwage....starsze moto, ale wytrzymałe i nadaje sie do uzytku ogólnego. W tej cenie , może trafisz na zadbaną sztuke choć cieżko...dobrych egzemplarzy rzadko sie ludzie pozbywają,a jak juz to za takie pieniądze w jakich mozesz dostac takie sprzety jakie wymieniłes choc w stane trudnowyczuc jakim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, wynika z tego, że moto czesto ma być używane do codziennego użytku wiec warto też zapodać na celownik kiloFazera , mocy wystarczająco, momentu także, wygodna pozycja, dobre prowadzenie, uniwersalne zastosowanie... http://moto.allegro.pl/item759418501_fazer...zwypadkowy.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1541510 co do CBR 900 to koleś sprzedaje ładnego bladego SC 33 `99-Franak, od czerwono-biało-niebieskiej CBR... http://www.bikepics.com/pictures/1748902/ -pewnie kojarzysz. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem taki sam dylemat z rok temu. Jednak rozmyslilem sie ze zmiana i przelatalem 900RR jeszcze jeden sezon. Teraz juz jej nie mam, za to szukam intensynie godnego nastepcy. Ale nie bedzie to Gej1 ani Blady bez jaj :buttrock:

Ty z 13 tysiacami nie powybrzydzasz, wiec bierz co bedzie pewniejsze i w lepszym stanie technicznym. FireBlade czy R1 to motocykle technicznie solidne, a ich najwieksza wada sa poprzeni wlascicele, wiec okaz bez ''szlifow'' i cofnietego licznika ciezko znalezc. A te w dobrym stanie, beda odpowiednio duzo kosztowac, nikt nie odda dobrego moto za byle jakie pieniadze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby twoja VTR była lytrem i nie po "pociągu" zapewne sprzedałeś ją za 20 tyś :) ludzie w ten week kupiłem z kumplem K6 750 dosłownie ryśnięte z UK za 14.500 do opłat i rejestracji! Była 929 nie ruszona za 11 klocków-też do uzgodnienia...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...