Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

Pewno nie, bo dużo pali :biggrin:

Co w tym dziwnego? Pierdoliłbym jeździć motocyklem który pali 15/100 skoro mozna jechać tak samo za połowę kasy(albo przejechać dwa razy tyle :D)

 

A dziewiatka to akurat bardzo ekonomiczny motorower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno nie, bo dużo pali :biggrin:

 

 

Co w tym dziwnego? Pierdoliłbym jeździć motocyklem który pali 15/100 skoro mozna jechać tak samo za połowę kasy(albo przejechać dwa razy tyle :D)

 

A dziewiatka to akurat bardzo ekonomiczny motorower ;)

 

Pali mało, w sumie trudno jest przekroczyć 10l/1ookm a spytałem bo kiedyś stałem przed podobnym wyborem tzn. R1, 954, ZX9 i padło na 9 :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Pierdoliłbym jeździć motocyklem który pali 15/100 skoro mozna jechać tak samo za połowę kasy(albo przejechać dwa razy tyle :D)

 

A dziewiatka to akurat bardzo ekonomiczny motorower ;)

 

Nie wszyscy liczą tak skurpulatnie kasę jak Ty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pytania co byś wybrał wyszło co ile Ci pali.. :biggrin:

Mnie też nie przeszkadza co ile pali,bo coś za coś,ale jadąc 954 np w góry i śmigając powyżej 200km/h trochę mnie wqrwiało jak musiałem częściej tankować niż inni np k6 750/K1 1000/1000RR/R1 itp.Pomijając to ,że wycieczka przez takie paliwo kosztowała mnie 50 czy 100 zł więcej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, spalanie też jest ważne, tym bardziej, że się uczę i nie mam stałej pracy. Nie bawi mnie motocykl, który mi będzie palił 15, jeśli inny przy tej samej frajdzie spali mi 7L. Zresztą temat nieaktualny, bo znając życie nasz '"Pan i Władca"YUBY znowu będzie komentował. Padło na 929, ewentualnie R1.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jadąc 954 np w góry i śmigając powyżej 200km/h trochę mnie wqrwiało jak musiałem częściej tankować niż inni np k6 750/K1 1000/1000RR/R1 itp.Pomijając to ,że wycieczka przez takie paliwo kosztowała mnie 50 czy 100 zł więcej :crossy:

 

No ale przynajmniej się nie z*ebało :biggrin: :wink: Fakt, trzeba tankować częściej niż robią to inne motocykle, ale chooj z tym, nie w tym cel.

 

Padło na 929, ewentualnie R1.

 

No i dobrze. Jak będziesz szukał, zapodawaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest taki, że z własnego doświadczenia wiem, że Honda robi chyba jedne z najbardziej bezawaryjnych motocykli, wszystkiee Hondy, które miałem bardzo dobrze wspominam, dlatego jednak 929, która ma łagodny przebieg krzywej mocy i jest dośc wygodna, CHYBA ŻE trafi się w jakiejś dobrej kasie R1 (poliftowa '00-'01rok) to pojadę ją obejrzeć, może akurat mi się spodoba. A co do 954, to niestety ale nie za tą kasę którą będę miał do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem tematy :biggrin: W każdym bądź razie za 13 tys. z igły zdjętej 929 pewnie nie dostaniesz. Za tyle to możesz nawet 954 dostać! Bezwypadek! :biggrin:

 

http://moto.allegro.pl/item788223330_honda...anio_pilne.html

 

Przebieg znikomy, maetki tak se dla zabawy wymienił :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podłącze się pod temat, bo mam podobny dylemat. Budżet około 16 kPLN i właśnie zastanawiam się nad wyborem pomiędzy 929, 954 i R1 (od 2002).

Poczytałem sobie wceśniejsze posty, jedne mniej inne bardziej pomocne. :icon_biggrin:

Spalanie mnie ogólnie grzeje, jeżdżę spokojnie, najczęściej do pracy w korku.

Wiem, że mogę kupić sobie skooter (będzie wygodniej), ale czasami potrzebuję odkręcić :buttrock:

Czasami również wypad na jakiś tor :flesje:

 

Głównie chciałbym poznać opinie nt R1 po 2002.

Aha i sorry, że się wp... w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...