Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

I tak nie wiemy dalej kto nie potrafi przyjebać na prostej.

 

No cóż,żeby rozwiać wszelakie wątpliwości...mowa o mnie :(

Cóż ja wam poradze...wiem że zgrzeszyłem....ale...ja po prostu...........nie lubie zapie**alac :icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedał oczywiście jako nówkę, bez wad ukrytych ? :biggrin:

 

Ziomal co mu blok pękł też ją sprzedał jako igłę do Warszawy na początku tego sezonu.

 

``Zajc`` nie rozumiem po hu. ludzie kupują w ogóle 929/954 itp jak FZ1 by kupili i by ich nikt nie zrobił masakra :biggrin: powinni FZ1 Cup zrobić a nie R1 :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze jeżeli sprzęt ma być przeznaczony na polskie drogi to nie gra to różnicy czy to 929, 954 czy R1 po prostu brałbym to co w lepszym stanie i tak nie wykorzystasz możliwości tego motoru na naszych drogach chyba ze gumowanie cie interesuje to już trzeba patrzeć na wytrzymałość a tu raczej R1 morze odpadać

 

MartinBikesManiac przykro mi ze trafiłeś na zajechany egzemplarz albo nie potrafiłeś ocenić motoru jak go kupowałeś i kupiłeś skarbonkę bez dna albo go sam zajechałeś :bigrazz: jest dużo zajechanych hond a co w drugiej to łańcuszek rozrządu herhocze albo napinacz druga sprawa to regulatory napięcia :icon_razz: tak więc wszystkie motory mają wady :flesje: co i tak przemawia za honda ze do jazdy na kole jest lepsza od R1 a raczej wytrzymalsza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

``Zajc`` nie rozumiem po hu. ludzie kupują w ogóle 929/954 itp jak FZ1 by kupili i by ich nikt nie zrobił masakra :biggrin: powinni FZ1 Cup zrobić a nie R1 :biggrin:

No ja wyszedłem z tego założenia- i mając do wyboru 5 letnią 954 a praktycznie nową FZ1 wybrałem to drugie. Na tor średnio się nadaje ze względu na prześwit-ale po zalozniu sportowych setów i mniejszego wydechu mozna troche polatac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który u mnie jest fabryczny i jeszcze się nie zepsuł :icon_razz:

 

W VTR wymieniałem raz, trzymał rok. Następny własciciel zmieniał po pół roku latania znowu :bigrazz: Wszystkie moto mają jakies swoje choroby... napinacze w hondach 600f, pękające ramy w któryms modelu kawasaki zx, dwójki w yamasze R czy znowu pękające ramy w Suzuki TL .

 

Wad można wymieniać praktycznie bez liku, wiec nie ma sie o co kłocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,żeby rozwiać wszelakie wątpliwości...mowa o mnie :(

Cóż ja wam poradze...wiem że zgrzeszyłem....ale...ja po prostu...........nie lubie zapie**alac :icon_rolleyes:

Wariat, pocieszę Cię że też nie miałem ciągot do zapie**alania dopóki nie wsiadłem na cebrę. Wniosek jest prosty, trzeba Ci znaleźć porządne moto :icon_razz:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No ja tez miałem dylemat 929, czy r1 bo na 954 która mi się bardziej podoba niż 929 brakuje kasy.

I w rezultacie mimo iż obecnie mam honde cbr f3 i nie miałem z nią żadnych problemów zamówiłem r1.

Ale dopiero koło lutego będe miał i po sezonie cos więcej powiem ale myślę że się nie zawiodę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...