Skocz do zawartości

YZF R1, CBR 929 czy CBR 954


Rekomendowane odpowiedzi

YUBY ma racje...

Albo 25tys. przebiegu, sprzedaje bo wyjezdzam za granice, owiewki klejone bo upadek na parkingu...

Foty po polerce + cena 13700 do uzgodnienia (na 13k) [tylko rama spawana]

oczywiscie nie uogolniam, ale do 13000 nie znajdziesz ani 954 ani r1, nie ten przedzial pieniedzy Kamilu, jeszcze nie teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak OT to mam Vector wyj**ane za ile ludzie kupują moto u nas w kraju-ja wiem po ile kupują za granicą i znam takie miejsca czy to w Italii czy UK! Ten akurat dżiks był brany z Londynu-dzielnica Hunslow-trzy ulice za domem mojego szwagra-mają co 2 tyg dostawę nowych moto-i powiem ci że 929 w UK spoooookojnie kupisz za 1500-2000 funtów-porysowaną(tłumacz w 2 razy lepszym stanie niż Polska IGŁA) nawet taniej!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak OT to mam Vector wyj**ane za ile ludzie kupują moto u nas w kraju-ja wiem po ile kupują za granicą i znam takie miejsca czy to w Italii czy UK! Ten akurat dżiks był brany z Londynu-dzielnica Hunslow-trzy ulice za domem mojego szwagra-mają co 2 tyg dostawę nowych moto-i powiem ci że 929 w UK spoooookojnie kupisz za 1500-2000 funtów-porysowaną(tłumacz w 2 razy lepszym stanie niż Polska IGŁA) nawet taniej!

a jakies namiary??

powaznie zastanawiam się nad zakupem 3/4 k6-7 a cena o której piszesz jest ....... niska, owiewki i tak sie da pomalować .....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych 3 moto miałem wszystkie i jak się przerzucasz z 600 to najlepsza według mnie by była 929.Nie mówiąc tu o wyglądzie.

 

Moto wygodne,ma duży bagażnik jak na super sporta,wtrysk,odkręcany tylny stelaż i co najważniejsze (jak nie kupisz od jakiegoś kowala) to moto się nie psuje ;) Spala tyle co R1 mniej niż 954.Jest bardziej stonowana na 1i2 biegu łatwiej do opanowania ,szczególnie na długich,lub wolnych gumach.Będziesz zadowolony.

 

954 to prawie to samo co 929 z tym ,że zależy jak dla kogo ma ładniejszy design.Ma super power wyczuwalny na każdym biegu,bagażnik ma ciut mniejszy

Minusy to spala więcej paliwa o ok 1,5/2l więcej niż r1 czy 929.I na 1i2 biegu przy full gazie non top guma,trzeba umieć dobrze wystartować aby dogonić inne podobne moto,moto jest tak dziki podobnie ma 1000 k3/k4 :)

 

R1 nie polecam,chyba że od końca 02r na wtrysku.98-02 gaźnik,jest ospała w dolnym zakresie obrotów,2 bieg psuje się co chwilę (chyba,że się jeździ turystycznie,ale kto kupi r1 na turystyka ?).W dużo modelach już tryba 2 biegu napawane kilka razy.Tylny stelaż spawany (w dużo modelach nawet przez właścicieli).Przy ostrej jeździe lubi olej.I jak ostro się śmiga to non to się ją naprawia :)

 

Bdb motorem też jest gsxr K1/K2 1000 w podobnej cenie jest z nich najszybsza na v max,ma fajnego kopa,wygodna i potrafi dużo dużo znieść. :biggrin:

 

Oczywiście wybór należy do Ciebie :crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Martin wielke dzięki, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. A powiedz mi jak wygląda to spalanie 929 czy R1? :)

 

Jak przekraczasz 200km/h to wszystkie paliły tak samo,ale do powiedzmy 180 km/h R1 chyba paliła najmniej.0,5/1 litr mniej niż nawet 929.

954 pali dużo,średnio jak przekraczałem już 160km/h to na liczniku było już 10l na sto a ponad 200 pokazywało ,że na 3-5 litrach robisz 10km :biggrin: ale non top tak się nie latało najmniej spaliła w 2 osoby nie przekraczając 140km/h 5,5 l.

929 ma słabsze mapy zapłonu i pali mniej od 954 ale więcej od R1 ale do 02r.Na wtryski pali tyle co 929.Największym smokiem jakiego znam to ZX10R 04/05 z 10 nie schodzi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...