Skocz do zawartości

Honda CB500 (cb500s)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 184 cm i 85 kg i jest mi całkiem wygodnie.

Prawie zawsze śmigam z "plecaczkiem" i nigdy nie narzekała na brak komfortu.

Cebulka bez problemu radzi sobie z obciążeniem, i nie pali przy tym wiele więcej.

Nie ma problemu z założeniem sakw czy kufrów.

No i eksploatacja tania i w dużych odstępach km (zawory co 24 tyś, olej co 12 tyś)

Ogólnie do 120-130 km/h wystarczy, ale dobże jest dokupić szybkę.

 

NTV-a sobie daruj. Dobry sprzęt, ale urodą nie grzeszy, i trudniej będzie go kiedyś odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam małą zagwozdkę i chciałem sie dowiedzieć jakie prędkości macie przy określonych obrotach silnika. Chciałbym otrzymać odpowiedzi typu przy 80km/h przy 5000 obr/min Interesują mnie obroty przy prędkościach 80 100 i 120km/h

pozdrawiam i dziękiję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padła propozycja XJ-ty to może poszukaj Suzuki GSF 600....świetny do turystyki.Mocny ,wygodny dla kierowcy i plecaka ,niezawodny i popularny a co za tym idzie -rynek obfituje w części zamienne:).

Tą Kawą to lepiej nie zawracaj sobie głowy. A jeżeli naprawde CB500 powaliła Ciebie na kolana to po prostu wyszukaj i kupuj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda mam seven fifty, ale jałowy bieg powinien być ustawiony (wg, manuala) na 1200 rpm, ja mam ok 1000 rpm i wydaje mi się, ze ta wartość jesl lepsza, bo silnik pracuje stabilnie (jak przy 1200) a 1 zapina się znacznie ciszej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

panowie odswiezam temat

prosze o rade

chce kupic honde cb 500 , znalazlem uszanowany motocykl, ktory mi lezy jednak mechanik z ktorym bylem odkryl ze przy delikatnym pyknieciu w manetke na niewielkich obrotach slychac stuki kosza sprzeglowego.

sprzedajacy twierdzi ze to standart w cb 500.

motocykl jest z 97 roku i ma przejechane 26000 km.

czy to norma??w cb500 ,,jaki jest koszt wymiany ewentualnej,,czy mozna z tym jezdzic??i w koncu czy jest sens kupic ??(cena normalna)

prosze o szybka odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...