Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Z 8

 

Ile km po tej Norwegi ? bo moze Z6

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 7tysiecy, i planuje je zalozyc przed samym wyjazdem, a po powrocie jeszcze ciut na nich nawinac, takze bym chcial zeby starczyly na jakies ~10tys.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 7tysiecy, i planuje je zalozyc przed samym wyjazdem, a po powrocie jeszcze ciut na nich nawinac, takze bym chcial zeby starczyly na jakies ~10tys.

Na 650 -ke mozesz nawet ualozyc Z8 tez da rade przebiegowo. Z6 spiknie Ci na dobre ( z rezerwa ) dwa razy tyle.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Tam tak leje i tak kręto, że bym zakładał najlepsze co jest na deszcz - czyli pilot road 4



Jak będzie tydzień lało bez przerwy(czego nie życzę) to będziesz dziękował za takie opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej, jak myslicie dlaczego niemiecka policja nie uzywa Pilot Road tylko wlasnie Z6 ? Pewnie chlopaki sie nie znaja i nikt i nie powiedzial, ze Pilot'y sa lepsiejsze.

 

Z6 jest na mokre wystarczajaco dobry i przyczepny w dodatku kosztuje polowe tego co PR 4

 

Przypominam lub informuje niewiedzacych, ze po Norwegi sie nie z a p i e r d a l a jak po Polsce, bo m8zna w pierdlu wyladowac wiec z tymi zlozeniami i przyczepnoscia bym nie przesadzal.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Co Ty piszesz, ile PR4 jest droższe od kompletu Z6? 200zł max.

 

 

przestrzeliłem, 321 zł za netcar.

 

 

Na pewno dało by się taniej niż na netcar, np ja za komplet pilot powerów 2 zapłaciłem 750zł, na netcar 950zł. Więc i róznica pomiędzy z6 i PR4 powinna być niższa.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej, jak myslicie dlaczego niemiecka policja nie uzywa Pilot Road tylko wlasnie Z6 ? Pewnie chlopaki sie nie znaja i nikt i nie powiedzial, ze Pilot'y sa lepsiejsze.

 

 

 

Bo Niemcy używają tylko niemieckich produktów, takie zboczenie narodowe, skądinąd dobre.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej, jak myslicie dlaczego niemiecka policja nie uzywa Pilot Road tylko wlasnie Z6 ? Pewnie chlopaki sie nie znaja i nikt i nie powiedzial, ze Pilot'y sa lepsiejsze.

 

Bo Metzeler wygrał przetarg. To chyba logiczne. Czyt. dobra cena + wcześniej wspomniane przyzwyczajenia niemieckie. No ale z6 to dobra guma, też na takiej latałem kilkanaście temu i powodów do narzekań nie miałem.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

juz nie moge z tymi moimi. musze je <i tu bym zaklal> w <i tu pojawia sie nazwa parti>du.... :/

nie wiem o co chodzi, moze sa stare, moze asfalt lewy ale wyjechalem do torunia i totalnie sie slizgam. skonczy sie w koncu na plocie bo nie dosc ze drogi tutaj takie ze zal **** sciska, to jeszcze zlozyc sie nie mozna, bo moto odjezdza... :(

wezcie cos poleccie, czytalem ze sportec m7 jest na topie, ma to ktos? moze cos innego bo jakos ten bieznik bardziej na enduro mi pasuje niz na sciga...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czytalem ze sportec m7 jest na topie

 

Mr.Bravo

 

Do motorynk czy GS 500 bedzie i tek przerostem formy nad trescia :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...