Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie a w starszych te tokico i dziadowskie pompy. To jest większy problem.

A co z takimi hamulcami zrobić? Też zdemontować? Przewody w stalowym oplocie też oryginalnie daje chyba tylko BMW i

 

Filip

 

Uklad hamulcowy powstaje na desce kreslarskiej, rownoczesnie kreuja go ksiegowi. Jezeli wiec wydajnosc pompy nie jest dostosowana do calego ukladu, to doopa blada, nic nie poprawisz. Same przewody w oplocie nie pomoga.

 

Yuby,

 

nie wiem dlaczego twierdzisz, ze Brembo to gowno, tak daleko bym nie szedl. Zapytal bym co najwyzej jakie zlecenie otrzymalo Brembo od zamawiajacego ?

 

Minolcia

 

Do sportowego motocykla zaklada sie generalnie sportowe opony. W jakim celu kupiles wiec sporta jezeli zamierzasz latac turystycznie ?

 

Matzeler Z8 i Pirelli Angel ST rozwiazuja Twoje problemy, tanie w zakupie nie sa ale nawiniesz na nich wiecej niz na Michelinach czy innych. W tej konstelacji to najtanszy wybor.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS z przewodami w stalowym oplocie chodziło mi o przykład dla MrBravo, że też majątku nie kosztują a jednak w japońcach w standardzie ich nie ma. W sumie podobnie jak nie ma wielu innych pozornie niewiele kosztujących elementów, ale jak doda się wszystko do siebie to wychodzą już pokaźne sumy.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur....

M3 to jeszcze, ale Z4 to chyba ze śmietnika wykopane.

 

Yuby

 

co Prawda zadko sie zgadzamy ale tu jestem tego samego zdania. Jezeli juz to bralbym albo komplet M3 albo Z6

 

Minolcia

 

to tak jak bys na przednio opoine zalozyl prezerwatywe, a na tyl pomidora - pasuje jak swini siodlo. Komplet M3 to z tego co pamietam 170,- €

 

Limo

 

te Conti zo wzrokiem juz zje

 

M3 powinne na jekies 7500 km przy jego jezdzie spiknac

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Limo, te z linka to 2012r.

 

Najwygodniej się szuka ustawiając parametry wyszukiwania tak jak w tym linku : http://allegro.pl/listing/listing.php?a_enum%5B24213%5D%5B2%5D=2&a_enum%5B127089%5D%5B10%5D=10&buyNew=1&order=p&string=180&search_scope=category-99195&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-aut-1-3-0907

 

W linku masz dużo fajnych kompletów opon w cenie jaką rozważałes wcześniej. M5 Sportec, pilot power...

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem mądry artykuł na zagranicznych stronach internetowych, gdzie testerzy twierdzą, że sportowe opony nawet w takim sprzęcie jak BMW S1000RR w warunkach drogowych przydają się sporadycznie. W 95% procentach przypadków wystarczą bardzo dobre opony sportowo turystyczne np. Metzeler Z8 lub Pirelli Angel ST. Opony sportowe dają przewagę jedynie w ualne dni na krętej drodze, gdyż tylko w takich watunach uzyskują optymalną temperaturę pracy.

Potwierdzam, widziałem kiedyś jak CBR 1000RR mieliło w miejscu tylną sportową (nie wyczynową) podczas ruszania spod świateł.Na brudnej, zimnej lub mokrej drodze opony sportowe po prostu kiepsko sobie radzą..

Sam jeźdzę na Pirelli Angel ST w CBR 600RR i przy mojej średnio ogresywnej jeździe "dają radę". Tak na marginesie ci co na drogach publicznych jeźdżą bardzo agresywnie i wykorzystują potencjał opon sportowych to predzej czy później trafi im się ostra glaba. Oby tylko nie trafili do działu "smutne ale prawdziwe".

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...