Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Samolot a gdzie na stronie tego sklepu są opisy mieszanek? Rzuć całym linkiem proszę, bo ja tego nie widzę. Ostatnio Tomaszkoo podesłał mi adres tej strony i mój niepokój wzbudziło, że płatność za opony tylko z góry.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyraźnie rozróżnione specyfikacje dla Metzeler Z8: C czy M czy O. W innych sklepach jest napisane tylko Metzeler Z8 i nic więcej, więc pewnie wysyłają to co im w rękę wpadnie (pewnie nie wiedzą, że jest coś takiego jak specyfikacja: Z8 to Z8 i koniec :biggrin: ).

Co do płatności z góry to nie widzę w tym, żadnych problemów (ani najmniejszych powodów do niepokoju). Ja zawsze płacę tylko z góry.

http://oponowo.eu/p/16217-roadtec-z8-interact-m

http://oponowo.eu/p/16218-roadtec-z8-interact-o

http://oponowo.eu/p/16214-roadtec-z8-interact-c

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot. Wyróżnione specyfikacje czy szczegółowe opisy, bo to lekka różnica jest.... Napisałeś, że jest bardzo dobry opis specyfikacji mieszanki - gdzie? Płatność - Ja niestety widzę problem z płatnością z góry jeśli jest tylko taka opcja. Też nierzadko tak płacę, ale jak jakiś sklep nie dopuszcza innej formy płatności, to jest to podejrzane. Zresztą są tylko 3 opinie o tym sklepie i w tym jedna negatywna, że nie przysłali towaru. Jest w sieci trochę sklepów, które działają na takiej zasadzie że biorą kasę z góry a potem martwią się co dalej.... przeważnie wtedy proponują inny towar, albo ten sam tylko droższy albo coś tam coś tam. Poza tym szczerze, to oznaczenia opon w innych sklepach też są.

Sklepopon: ma oznaczenie opony:

http://www.sklepopon.com/dane-opony-motocyklowe/metzeler-roadtec-z8-interact-c-r-180-55-zr17-73-w-zr-tl-8105

Oponeo - też ma oznaczenie

http://www.oponeo.pl/dane-opony-motocyklowej/metzeler-roadtec-z8-interact-180-55zr17-73-w-tyl-tl-m-c-o#102644596

Nie będę szukał więcej, bo nie mam w tym żadnej potrzeby. Dla mnie po prostu sklep oponowo.eu jest niewiarygodny i już.

Proponuję przeczytać jeszcze warunki dostawy z zapisem "Opony z sprzedawane poprzez platformę www.polskihurtopon.pl pochodzą z bieżącej produkcji.... " - chłopaki zapomnieli zmienić nazwę sklepu w warunkach dostawy :)

Potem proponuję wejść na stronę www.polskihurtopon.pl gdzie znajdziemy sporo zapisów identycznych z oponowo.eu i nawet tą samą czcionką i kolorami. Oba podmioty zarejestrowane w Tychach.

Nie mówię, że to jacyś oszuści czy coś, ale jedyna dopuszczalna forma płatności i ta cała reszta sorry, ale nie brzmi zachęcająco :)

 

Pozdr.

F.

 

 

 

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupujcie na 24opony.pl

Wysyłają stare opony np z 2013 roku i pózniej tłumaczenie takie mamy na magazynie !!

Oczywiście reklamacja na koszt kupującego.

Nie ma szans na napisanie negatywnej opinii , skutecznie są blokowane.

Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 3 letnia motocyklowa może być do wyrzucenia. Sam teraz wywaliłem

metzy bo zrobiły się tak twarde że na mokrym asfalcie nie dało się jezdzić.

Samochodowe bez różnicy, 4 koła, może być i 3 letnia.

Oponiarze znają się na oponach do puszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.motorradonline.de/schraubertipps/fahrverhalten-bei-veraendertem-luftdruck/683838 - ciekawy artykuł

KS-rider fajnie by było abyś streścił zawarte tam informacje, bo google translate marnie tłumaczy. To jest w języku niemieckim - więc Ks możesz się wykazać

Ja po wrzuceniu w translator zrozumiałem tyle, że dla mojej CBR-ki wystarczy ciśnienie 2,5bar z przodu i 2,7 z tyłu na turystycznych oponach - bo to lekkie moto a nie FJR, czy Bandit 1250. Jak zechce zakosztować ostrej jazdy na moto po drodze to wystarczy 2,2 przód i 2,3 tył (mierzone na zimnych gumach).

Jak zechce sprawdzić prędkość maksymalną CBR-ki to muszę napompować 2,5 przód i 2,9 tył (przed jazdą). Dobrze zrozumiałem KS czy wszystko pokręciłem?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powoli kończy mi się tylna opona Pirelli Angel ST. Przejechałem na niej 11tys.km. Planuję założyć teraz coś bardziej trwałego i równie przyczepnego. Myślami jestem przy Pirelli Angel GT, ale czy jest ona warta tej ceny - 600zł w sprzedaży internetowej? ST można kupić za około 450zł, to czy dopłacając 150zł otrzymam dużo trwalszą "gumę". Sprawdził ktoś doświadczalnie o ile GT jest trwalsza od ST?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam na tyle Angele ST i u mnie dawały one sobie bardzo dobrze radę, a nie jeżdżę jak emeryt. One są w porządku ale szukam czegoś bardziej trwałego. Ponoć Angele GT są trwalsze, a przyczepnością nie ustępują ST. A jaka jest prawda, chciałem zapytać użytkowników tych opon.

"Kartofle" to są Pirelli Diablo Strada i Michelin Pilot Road pierwszej generacji oraz to co montowała fabryka w motocyklach sportowych na początku lat 90-tych oraz takie wynalazki ja Shinko, FullBore itd.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...