Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

 

- owe "pedały" na armaturach... hmmm... jakoś bardziej dupe wypinają i spinają zwieracze motocykliścy na plastikach... wiec argument dla mnie troche nietrafiony...

Oooo przepraszam, ja na plastiku jeżdżę z rozluźnionym zwieraczem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czopery przeszkadzają na drodze, i w korku,

czarny sen Yubego: korek z samych choprów :D

"królowie szos" fakt, bywają irytujacy.

 

Miklas jest młodym przystojnym i obiecującym kierowacą plastika

 

Miklas jest stracony dla MGSu. Ożenił się :)

 

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miklas jest stracony dla MGSu. Ożenił się :)

 

 

No niest... yyy no właśnie, więc proszę mnie tu nie agitować bo mam zajebiście :wink: :icon_mrgreen:

 

 

Już mam.

Strasznie niemiło na tym waszym forum jest... chyba, że same takie tematy mi się trafiają do czytania.

Pzdr!

 

Oooo, kolega nam się rozkleił, tacy niedobrzy motocykliści tutaj piszą, jaki wstyd. Panowie i panie nie wpie..lajcie się koledze w tematy po chamsku z butami, bo nam się biedactwo załamie do reszty psychicznie. :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie nie wpie..lajcie się koledze w tematy po chamsku z butami, bo nam się biedactwo załamie do reszty psychicznie. :icon_twisted:

Pomyliłeś kolegów ;) Autor wątku się ulotnił. Widziałam wcześniej, że coś chciał napisać, ale chyba zabrakło pomysłów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś kolegów ;) Autor wątku się ulotnił. Widziałam wcześniej, że coś chciał napisać, ale chyba zabrakło pomysłów :bigrazz:

 

Poziom dyskusji taki, że się nie ma co dziwić.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom dyskudji obrodzil sie w zart z racji tematu jaki zostal podjety ale dlaczego to juz nie kazdy sam oceni :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom dyskudji obrodzil sie w zart z racji tematu jaki zostal podjety ale dlaczego to juz nie kazdy sam oceni :)

 

W takim razie mamy zupełnie inne poczucie humoru. Jak dla mnie pomysł całkiem niezły. Jeśli takie zachowania sprawdzają się w innych krajach o znacznie wyższej kulturze jazdy to tylko możemy z tego korzystać.

Wiem, wiem, że w takich praworządnych Niemczech nikomu nie przyjdzie do głowy fruwać 100 w terenie zabudowanym i do tego pomiędzy samochodami. No ale to przecież "MY POLACY" wiemy jak jeździć a oni to cioty, pedały itp. I nikt nas nie będzie uczył. Prawda?

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se tam jeżdżę, którą stroną akurat mam wolne... i gitarrrrra...

 

 

 

A majki to nie tylko na plecach ma wypisane... na czole też...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że w takich praworządnych Niemczech nikomu nie przyjdzie do głowy fruwać 100 w terenie zabudowanym i do tego pomiędzy samochodami. No ale to przecież "MY POLACY" wiemy jak jeździć a oni to cioty, pedały itp. I nikt nas nie będzie uczył. Prawda?

 

Zgadzam się w stu procentach :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As usual

Dyskusja zaczęła się od rozsądnego pomysłu a dalej - jak to w Polsce

1) od razu a ja mam to w dupie i bedę jeździł jak chce i w dupie mam innych

2) a ci co chca cokolwiek uporządkować to lamusy, staruchy itp

3) a najważniejsze i tak jest zapierdalanie i przechwałki internetowe - a ile to punktów, a jak szybko - po co jak jeździce tak szybko to jeździjcie dla siebie - ale nie przecież trzeba się uzewnętrznić na forum coby wszyscy inni mogli podziwiać i zazdrościć - to jest właśnie typowy lans

4) zaraz potem jak zawsze okazało się że prawdziwi motocykliści jeżdżą na plastikch - i znowu przepychanka

5) z zakończyło się jak zawsze na dupczeniu, kondomach itp - co temat to zwykle to samo

Ja się kiedyś tym spinałem - teraz mam to dupie - niech każdy jeździ jak chce. Tylko boję się że w końcu trafię na wypadek i będę musiał się zatrzymać i ratować motocyklistę - a jako że robię to zawodowo to bez żadnego sprzętu/ choćby rurki intubacyjnej albo wkłucia/ patrzeć jak ktoś umiera to po prostu masakra - więc jak /teraz/ prawie codziennie widzę wypadek motocyklisty to modlę się aby była już na miejscu karetka. A i tak rozważam aby zacząć wozić ze sobą taki minimalny zestaw ratunkowy - bo naprawdę co jadę do albo z pracy to wypadek z udziałem motocykla.

Co do tematu - pomysł dobry, ja osobiście stosuje i nie narzekam - ale znając nasze realia - niech każdy jeździ jak chce

Edytowane przez tomgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...