Skocz do zawartości

Turek...?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczere wyrazy wspolczucia.

[*]

Pomimo iz wiele jest tragicznych wypadkow na drogach, ten boli dotkliwie.

W trakcie wyjazdu grupa, czlowiek z forum, ktory w dodatku nie jechal jako pierwszy, zostal zdjety przez pijanego kierowce... :(

Nie moge uwierzyc ze w takiej sytuacji doszlo do tego zdarzenia. Przeciez kierowca musial widziec wczesniejsze motocykle. Okazuje sie ze gdy nadchodzi czas i ktos nas z gory wola, nie ma odwrotu. :(

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhhh, szkoda gadac......TURKA poznalem jako pierwszego organizera LUBLINERRING'u....Naprawde super facet...Nawiasem mowiac, jutro i w niedziele kolejna edycja.....ehhhhhhhhhh

 

Pozdro

Piotrus

 

 

P.S. Antek, sorka ze Cie meczylem pytaniami, przy okazji ogledzin dzis rano w PP. Jeszcze nic nie wiedzialem...... W takich sytuacjach jak ta, wszystko wydaje sie niewazne...... Przepraszam, nie wiedzialem, ze tak blisko byles tego wszystkiego.........

Edytowane przez Piotrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół, znajomych...wszystkich pogrążonych w bólu po stracie.

[*]

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dozywocie dla tego debila z ciezarowki, i 20++ lat dla kazdego kto przy kontroli drogowej bedzie mial choć o 0.00001% przekroczona dozwolona ilość promili.

[*] Nie znałem ale współczuje wszystkim znajomym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']

Ehhh dozywocie dla tego debila z ciezarowki

Po co? Posiedzi wystarczająco długo, żeby życie zdążyło mu zbrzydnąć, a śmierć zawodowa, na którą sam się skazał, też mu nie ułatwi wegetacji po odsiadce.

 

A gdyby jechał trzeźwy, pewnie skończyłoby się na "zawiasach". Albo do zdarzenia w ogóle by nie doszło.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...