Jump to content
maciulak

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta

Recommended Posts

Myślałem nad tym długo i chyba wrócę do sc33 (98-99). Poza tym że jest to moto na gaźnikach , ma 16 cali z przodu i brakuje kontrolki rezerwy jest to idealny motocykl sportowy. Gabarytami mi pasuje wygląda też kozacko (szczególnie model po ostatnim lifcie) a kulturą pracy silnika mógł by zawstydzić nie jeden motocykl z 2018 . Niestety w naszym kraju ciężko o takie moto w dobrym stanie i pewnie będzie trzeba jechać do Niemcowni.

Za 14k można będzie już celować w coś w stanie showroom. Jak by ktoś miał takie moto i chciał je oddać w dobre ręce to chętnie przygarnę .

Edited by Arczibreslau

SC33 dobry sprzęt ale na prawdę są lepsze za te 14k. Musisz tylko poszukać nie sportach ale w sportowych turystykach bo tak na prawdę te stare sporty mają więcej wspólnego ze współczesnym turystą jak ze sportem. Dla mnie dzisiaj szerokość zbiornika w sc33 jest nieakceptowalna.

Pytanie za sto punktów brzmi - dlaczego sport? Zwłaszcza do jazdy po mieście i w koło komina... Po stokroć wolałbym w tym celu jakiegoś zabawowego nakeda. Za 14 kzł można kupić np. Speed Triple 1050, który pod względem funu z jazdy, prowadzenia i ogólnej "kozackości" bije na łeb takie SC33. Rozumiem sentyment, ale albo chcemy jeździć i się tym cieszyć, albo mieć skansen w garażu :)

Ja też "całe życie" jeździłem na sportach, też kiedyś nie wyobrażałem sobie latać na innym rodzaju sprzętu, ale koledzy mają rację. Sporty z początku lat 2000, a tym bardziej końca 90, w niczym nie są lepsze od współczesnych, nowoczesnych power nakedów czy nawet sport turystków. Kwota 14 tysi może tę współczesność trochę ograniczać, ale taki Triumph spokojnie się w niej mieści. Może też Super Duke 990, może Tuono... Na szosie będzie fun jak w sporcie, albo nawet większy, a gabaryty i użytkowość znacznie lepsza.

SC33 dobry sprzęt ale na prawdę są lepsze za te 14k. Musisz tylko poszukać nie sportach ale w sportowych turystykach bo tak na prawdę te stare sporty mają więcej wspólnego ze współczesnym turystą jak ze sportem. Dla mnie dzisiaj szerokość zbiornika w sc33 jest nieakceptowalna.

Jeśli chodzi o wygląd i np wrażenia z jazdy to powiem tak . Z motocyklami jakie by one nie były, jest jak z kobietami. Jednemu się podoba innemu nie. Mi osobiście SC33 z rocznika 98-99 bardzo się podoba, jest to najładniejszy blady w historii. Miałem taki motocykl w stanie już dzisiaj praktycznie nie spotykanym na rynku i niestety go sprzedałem czego do dzisiaj nie mogę przeżyć. Masakra. Jak by mi ktoś dzisiaj dawał za niego 14K to bym mu powiedział żeby spier....

Jeśli chodzi o wygląd i np wrażenia z jazdy to powiem tak . Z motocyklami jakie by one nie były, jest jak z kobietami. Jednemu się podoba innemu nie. Mi osobiście SC33 z rocznika 98-99 bardzo się podoba, jest to najładniejszy blady w historii. Miałem taki motocykl w stanie już dzisiaj praktycznie nie spotykanym na rynku i niestety go sprzedałem czego do dzisiaj nie mogę przeżyć. Masakra. Jak by mi ktoś dzisiaj dawał za niego 14K to bym mu powiedział żeby spier....

Nie mogłeś od razu tego napisać że najarany jesteś na takie moto? Nie byłoby tych zbędnych elaboratów i straconego czasu o słuszności twojego wyboru.

Dobrze wiesz czego potrzebujesz, kupuj więc i niech ci służy.

Audi Sport