Skocz do zawartości

dość drogi bilet do kina - czarna vectra i 2ch panów :)


konradoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... no i tak jade obwodnica mijają mnie auta ... miałem 95 na 60tce zaprosili do tyłu cywilnej vectry i pokazali filmik...

 

 

Troche wyciete z kontekstu.

Ale obrazuje jedna rzecz... Takie cos tylko w polsce.

I pytanie. Po cholere ta obwodnica? :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wyciete z kontekstu.

Ale obrazuje jedna rzecz... Takie cos tylko w polsce.

I pytanie. Po cholere ta obwodnica? :banghead:

 

No właśnie po to żeby mieli gdzie zbierać kasę ze bilety i punkty promocyjne w kinie obwoźnym...... Zauważ gdzie jeżdżą i się czepiają..? Tam gdzie jest porządna droga i warunki i aż prosi się zapie**alać !

 

EDIT:

W Stolicy też już ostatnio powyżej setki prędzej da się zasuwać przez same centrum (jest droga trzypasmowa każdą stronę [Jana Pawła]...) niż po Wisłostradzie gdzie też masz po trzy pasy ruchu w każdą stronę ale nie masz ruchu pieszych (przejść jest na lekarstwo i są z sygnalizacją świetlną...) i też jest ograniczenie jak w Centrum do 50 [km/h], tylko... że kino obwoźne tam często jeździ.... A i tak 99% jedzie tam około 70-80 km/h... Raz próbowałem prawym skrjnym pasem jechać zgodnie z przepisami 50 km/h... Mało mnie stratowali ! :D

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak jade obwodnica mijają mnie auta ja jedna reka na kierownicy druga na kolanie i lajtowo jakies dziewiećdziesiąt pare :)

 

Może za to jednak masz płacić? Dowiedz się lepiej szczegółów ;)

 

Przytulanie już chyba niepotrzebne :D

 

 

 

... i też jest ograniczenie jak w Centrum do 50 [km/h], tylko... że kino obwoźne tam często jeździ.... A i tak 99% jedzie tam około 70-80 km/h... Raz próbowałem prawym skrjnym pasem jechać zgodnie z przepisami 50 km/h... Mało mnie stratowali ! :D

 

Jazda z przepisami to bycie zawalidrogą, racja. Przepisowo to STARAJĄ się jeździć tylko eLki. Za to całe "wielkie" 70-80 autem dzisiaj też mi przyszła fota z wezwaniem. Śmiech na sali. U nas nie funkcjonuje pojęcie płynnej jazdy, tylko zgodnej z przepisami. Nawet jak durnie określone w miejscach, gdzie spokojnie ograniczenie do 80 można, bo prosta, brak przejść, skrzyżowań, przystanków, a nie 50.

Wprowadzenie lata temu 50 zamiast 60 było idiotyzmem zwykłym, bez przełożenia na rzeczywistość, podobnie ograniczenie do 40 co każdą wieś (żadne to tłumaczenie, że więcej aut, że drogi kiepskie, że normy, że pies, kot, dziecko, itp.)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było ze 3 lata temu, wracałem lansikiem z toronto

i dokladnie ta sama sytuacja

patrzee w lusterko jedzie za mna radiowóz

patrzę na licznik mam 100, no cóz myślę sobie nie będę jużię bawił w jakieś 90

nagle patrze panowie na kogutach za mną jadą

zjechałem grzecznie myśląc pewnie jakieś wezwanie dostali

a oni też grzecznie za mną zjechali :bigrazz: zaprosili do środka na filmik

jechałem 100 km\h na 70-tce, kurcze nawet nie widziałem tego ograniczenia :banghead:

dali 100 zeta i 4 pkt. Powiedziałem jeszcze na koniec

- i co panowie premia będzie za motocyklistę

gościu się tylko uśmiechnął

 

Ale teraz zapierdzielam za to po 150-180 i nikt odpukac mnie nie nakręcił jeszcze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja kiedyś wybrałem sie jak nigdy turystycznie, czyli gdzieś koło tych 140-150 lecielismy dwupasmówka, razem z kumplem i przypłacilismy to wycisnieciem z naszych sprzetów wszytskiego, bo nie chciało nam sie ogladać tego ich filmiku, a oni widac było bardzo chcieli nam go pokazać.

Za szybko jezdzisz - ryzykujesz życie, jezdzisz wolniej, zaraz Cie dopadną. I weź tu sie zdecyduj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko jezdzisz - ryzykujesz życie, jezdzisz wolniej, zaraz Cie dopadną. I weź tu sie zdecyduj ;)

Jedziesz zgodnie z przepisami to każą Ci dmuchać w balonik, bo tylko pijaki tak jeżdżą ;)

Kiedyś usłyszałem radę od policjanta - jedź 10-20 km więcej niż wolno. Poniżej 20 za mało punktów żeby zatrzymywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio zatrzymali za łysą opone... wsiedli uśmiechnięci w samochód i odjechali z moim dowodem rejestracyjnym. ;)

 

A wcześniej - jechałem bez pasów samochodem, dostałem 2 pkt, 100 zł, i dłuuuuugi wywód na temat mojej nieodpowiedzialności i zagrożeniu, jakie spowodowałem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ktoś udowania, że jazda koło setki jest najbardziej narażona na mandaty. Jak się śmiga szybko to nikt nawet nie zdąży pomyśleć, żeby złapać na radar (nieważne czy z przodu, czy z tyłu).

 

Zgadzam się. Ostatnio dostałem mandat za 100km/h. Więcej tego błędu nie popełnię.

 

PS wszystkie mandaty dostałem za jakieś pierdoły typu 120 na 70 na krajowej 7ce. Widać system przyznawania mandatów motywuje do szybszej jazdy.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na Pena nei ma opcji :P A na maila tez nei słyszałem... Co najwyżej jak będziesz chciął się (jak mój Szef, i wygrał !) w sądzie kłócić, to wtedy jeszcze chyba mogą Tobie pokazać... A tak to jak ci będą w kinie obwoźnym pokazywać to sobie możesz sflimować ekran na komórce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...