Skocz do zawartości

Chlopaki daja rade


bojkar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajne miejsce, nie oni pierwsi tam latają ;)

 

tylko nie wiedzieć czemu wydaje mi się, jakby to było całkiem niedawno, kiedy oddawaliśmy krew dla chłopaka, który się tam na takich popisach strzaskał. droga publiczna bywa zdradliwa...

jsz

Z tego co pamiętam to tam już nie jeden sie wyłożył ..... czy Motocyklem czy Samochodem ...... trzeba uważać .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ sensacja! W naszym kraju jest tak niewiele dróg nadających się jako tako do jazdy motocyklem, że nie ma się co dziwic iż chłopaki wykorzystują każdy kawałek dobrego asfaltu. A jeszcze jak znajdzie się tam jeden czy drugi ładny winkielek..? Poganiają ładnie, teren nie zabudowany, dla mnie OK... Już widzę czaszki w oczach puszkarzy mijanych przez kilku kolesi na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tam już nie jeden sie wyłożył ..... czy Motocyklem czy Samochodem ...... trzeba uważać .......

 

Zgadzam sie ...miejsce fajne..ale niebezpieczne...:((

 

Ależ sensacja! W naszym kraju jest tak niewiele dróg nadających się jako tako do jazdy motocyklem, że nie ma się co dziwic iż chłopaki wykorzystują każdy kawałek dobrego asfaltu. A jeszcze jak znajdzie się tam jeden czy drugi ładny winkielek..? Poganiają ładnie, teren nie zabudowany, dla mnie OK... Już widzę czaszki w oczach puszkarzy mijanych przez kilku kolesi na kole.

 

 

Fakt..ale do tego idzie się przyzwyczaić...i nie wystraszyć jak sie was zobaczy:)....ja tylko troszku na boczek sie usuwam a wy mykajcie dalej... :))))

Edytowane przez zgaga144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli by Policja organizowala akcje gdzie zamykaliby ladne nieuczeszczane drogi na powiedzmy 2h (np. wirazowa w w-wie) i pozwalaliby tam ludziom cwiczyc w kontrolowanych warunkach to nie musieliby wszystkich caly czas od bandytow wyzywac. Nie twierdze ze ludzie nie szaleliby na codzien, ale przynajmniej dawaliby mozliwosc pocwiczenia w kontrolowanych tez przez nich warunkach (i zagrozenia dla innych uczestnikow ruchu by nie bylo - o ktorym nie omieszkaja nie wspomniec w kazdym artykule).

 

A takie demonizowanie motocyklistow zaczyna mnie bardziej smieszyc niz irytowac juz w tym momencie.

 

Bo predkosc akurat z odpowiedzialnym zachowaniem na drodze ma niewiele wspolnego. Bardziej sie boje blondi ktora malujac sie przy 10km/h zmienia pas bez kierunkowskazu nie patrzac w lusterka i mnie nawet jadacego przepisowo zdejmie... Tyle w tym temacie.

 

Respect dla kolegow za piekne zlozenia :)

 

PS - tak sie chlopaki Cargo chwala - macie jakies filmy z glebszymi zlozeniami na Wirazowej?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się składają. :clap: Droga znakomita - aż zaczynam żałować, że opuściłem sądeczyznę na rzecz Wrocławia.

 

P.S. Ostatni raz przeczytałem kawałek forum onetu (i chyba pierwszy). Niektórych nie powinni dopuszczać do internetu. Zaczynam się bać ludzi :icon_eek: . Porównując poziomy forum onetu i forum motocyklistów, yyy.. nie ma porównania :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się składają. :clap: Droga znakomita - aż zaczynam żałować, że opuściłem sądeczyznę na rzecz Wrocławia.

(...)

 

tylko ze tej znakomitej drogi jest coś kolo 4km... plusem jest jeszcze to ze przy dobrej pogodzie, na szczycie przy kościele ładnie tatry widać :)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tam już nie jeden sie wyłożył ..... czy Motocyklem czy Samochodem ...... trzeba uważać .......

Dokładnie. Te zakręty są źle wyprofilowane (czyt: w ogóle bez profili). Jadąc puszką z góry od strony Zakopca nie trzeba wiele więcej niż jest na ograniczeniu żeby na lewym zakręcie jak jest mokro wylecieć. No ale dla moto to są najlepsze winkle na zakopiance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba :icon_mrgreen: Chłopaki ładnie jeżdżą...

 

Mniej mnie się podoba tylko jazda na kole jak obok puszka jedzie... Ale jak puszki obok nie ma to luuuz... :)

 

Nawet jak ktoś się wysypie (czego oczywiście nie życzę!) to zrobi sobie krzywdę a nie innym... Ponieważ pieszych tam nie widzę (?) a w przypadku walnięcia w puszkę to też w 90% (albo i wiecej) przypadków to najwyżej puszka ucierpi najwyżej a pasażer nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...