Skocz do zawartości

Uważajcie na jeże


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nprzechodził sobie przez Sobieskiego gdzieś tak w połowie odległości między Nałęczowską a Bonifacego.

Na ty odcinku jest ich pełno - wędrują tam od strony rezerwatu przyrody nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Najwięcej ich jest na Powsińskiej ale te małe łaziki potrafią zawędrować nawet do Dolinki Służewieckiej.

 

Ogólnie trzeba tam uważać chociaż asfalt całkiem niezły i korci żeby odkręcić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi też uważajcie. Spiloki/kolcoki/igloki lubią takie ekstremalne eskapady na drugą stronę Al. Włókniarzy, w godzinach szczytu. W ubiegły piątek taka bestia wlazła mi pod auto, wzięłam kulkę między koła, zniosłam obelgi rzucane z auta za mną i zerknęłam w lusterko upewnić się, że idzie dalej w swoim marszu śmierci.

 

Nie przepoławiajmy jeży :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórki też bywają takie odważne tudzież szalone :bigrazz:

Wracając z długiego weekendu z Bieszczad widziałam na skrzyżowaniu w Opatowie (podczas oczekiwania na zmianę świateł) wiewiórkię przechadzającą się pomiędzy samochodami :icon_eek:

 

Na szczęście zdołała czmyhnąć nim nadjechałam swoim SeLeRem...lubię te rudzielce i szkoda byłoby przejechać... :biggrin:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sztuka zabić kruka, ale gołą ....... jeża.

 

Jakby Was ktoś miał rozjechać, to na pewno ostatnie co by Wam przyszło do głowy, to go zabić.

Ja wczoraj wieczorem u siebie na wsi musiałem zatrzymać auto, wysiąść i poprosić grzecznie, żeby raczył jeść na poboczu, a nie środku drogi. A t bydle zamiast posłuchać to się w kulkę zwinęło i musiałem jaśniepana przenieść na pobocze kując sobie ręce.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wczoraj wieczorem u siebie na wsi musiałem zatrzymać auto, wysiąść i poprosić grzecznie, żeby raczył jeść na poboczu, a nie środku drogi. A t bydle zamiast posłuchać to się w kulkę zwinęło i musiałem jaśniepana przenieść na pobocze kując sobie ręce.

 

Tak jadł? :bigrazz:

 

 

A może śpiewał jeszcze? :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=K-tA2mnJ6XY&feature=related

 

No już bajki o "Jeżyku we mgle" wklejać nie budu, kto pamięta, ten zna :icon_mrgreen:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak przyjechałeś to znowu wyszedł na środek :D Ja mówie to taka akcja policyjna z tymi jeżami :D

 

Na 100% wrócił. I jeszcze pretensje miał, że "Nie mam gdzie jeździć!?" i takie tam.

 

Tak jadł? :bigrazz:

 

Jak ktoś go karmi marchewką, to się nie dziwię, że takie maski trzaska.

Jak by dostał dżdżownicę to co innego :lalag:

Ale ten z marchewką jest słodziutki :icon_biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeży ci u nas dostatek. Jakiś miesiąc temu wracałem po zmierzchu do domu a na drodze.. co to ku**a jest?! Aż zsiadłem z motocykla i oczom nie wierzyłem! Najprawdziwszy borsuk sobie pomykał przez drogę, długi ryj, krótkie łapki i pasek na grzbiecie! A wielki skurczybyk! Na takim można się nieźle przewieźc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...