Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim bardzo udanym poniedziałkowym motopopołudniu wybieram się jeszcze raz.

Pogoda ma być super!!!

Szukam chętnego-(ej)na wolne miejsce na lawecie i zrzutkę na wachę/LPG do Jeepa....

Ruszam z Warszawa/Wołomin ok 6 rano.

Szczegóły na telefon mój nr to 502098955

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja chciałem też się wybrać, znajomy z Poznania mnie namawia. Mam busa VW T4, do którego można załadować 2 motocykle (3 raczej nie wejdą, ale może? - na szerokość może dało by radę, jakby je "na przemian" poustawiać). Mam z przodu 3 miejsca, więc byłoby idealnie jakiś wypad zorganizować.

 

Chwilowo mam tylko jeden problem - od 2 tygodniu borykam się z nadmiarem wody na posesji i wokół, więc po prostu ciężko mi powiedzieć, kiedy się sytuacja unormuje.

 

Dajcie znać, czy byłby ktoś chętny na wspólny wypad (koszt wtedy względnie mały, bo trzeba przyjąć, że bus zjara 10 l/100 km), to się jakoś będziemy ustawiać. Jakby co - uderzać na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 7 miesięcy temu...

Fat-a widziałem jak wściekle łykał wszystkich na prostej

Tylko tam potrafię :laugh: Też gdzieś nam mignąłeś w depo, taka oklejona w cośtam nie wiem co R6? Ogólnie to po przesiadce na 600 uczę się wszystkiego na nowo... Ale chyba nie jest tragicznie, czasowo wychodzę jak na 1000, trochę więcej świadomości jest, ógólnie przyzwoity punkt do dalszej pracy. Gdybym był z Warszawy to napisałbym jakieś mądre zdanie o technice jazdy i konfiguracji zawieszenia, ale tak to powiem tylko, że było fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym przyjechał na poniedziałek w niedzielę, to gdzieś przenocuje po taniości?

Sądwie opcje :

1)przyczepa campingowa na terenie toru

2)nocleg na kwaterze w pokoju 3-4osobowym .W 2010 wyszło nam 50zł od osoby za spanie w cywilizowanych warunkach.Przykład poniżej :)

http://podbrzozami.neostrada.pl/cennik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto Wam w ogóle tak rzeźbić? Na MP zaczynają wpuszczać od 14, doby hotelowe kończą się zwykle ok. 10. 4 godziny kwitnąć przed bramą? To już lepiej jechac od rana, albo jak od niedzieli to od razu na Speed Day i zanocowac na torze (chyba można, ale trzeba by to potwierdzić).

 

A z noclegami nie pomogę, bo nie korzystam :) Ale na pewno cos znajdziecie w Przezmierowie, Baranowie, albo przy trasie 92 (ul. Dabrowskiego Poznan, wysokie numery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...