Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 6tego maja startuja treningi w godzinach 15-18. Wjazd 100zł http://www.aw.poznan.pl/motocykle/treningi.html

 

Ktos z was sie tam wybiera?

Nigdy na torze nie jezdzilem a chcialbym sprobowac, jesli ktos chce sie dołączyc to byloby fajnie.

 

Pozdro 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktos z was sie tam wybiera?

Nigdy na torze nie jezdzilem a chcialbym sprobowac, jesli ktos chce sie dołączyc to byloby fajnie.

 

 

Ja też nigdy tam nie byłem (choć w sumie to mam nie daleko), a bardzo chętnie bym sprawdził maszynerię po zimowym remoncie...,

napisz kiedy byś chciał jechać, może uda się jakoś zgrać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram w czerwcu przed Bożym Ciałem, a potem MGS w Posen. :biggrin:

 

 

Czerwiec równeż by mi pasował... :crossy:

do wyprawy MGS`u też, jeśli dałoby radę oczywiście, to z chęcią bym się przyłączył...

dla wyjaśnienia - w czerwcu jest tylko jeden trening na torze wyłącznie 17 od 15 do 18

w sumie to na stronie automobilkubu jest informacja ze treningi będą się odbywać

6 maja

20 maja

27 maja

 

17 czerwca

 

8 lipca

15 lipca

22 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wyjaśnienia - w czerwcu jest tylko jeden trening na torze wyłącznie 17 od 15 do 18

w sumie to na stronie automobilkubu jest informacja ze treningi będą się odbywać

6 maja

20 maja

27 maja

 

17 czerwca

 

8 lipca

15 lipca

22 lipca

 

No to w takim wypadku ja pojadę dopiero w lipcu, miałem małą przygdę i w chwili obecnej nie mam kombi i do końca m-ca miał nie będę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za żenada panowie ?? Może ktoś z Poznania (w temacie) wyjaśni o co chodzi że treningi są już "na kartki" ?? Chory kraj :(

jestem z poznania i w temacie ale nie bardzo rozumiem co tu wyjaśniać ?? W określonych dniach są zawody i inne imprezy na torze wiec nie ma treningów a władze automobilklubu chyba nie bardzo potrafią wymyślić ze taki trening mógłby się odbyć w innym dniu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...