Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w środę tj. 15.07 zarząd toru pokazał jaki jest zacofany. Ludzie z całej Polski się zjechali, lawety, busy a tu nagle okazało się, że ...........jest już komplet :banghead: Mamy XXI w. i czy to taki problem wprowadzić rejestrację miejsca przez internet? :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wygląda wjazd? Są jakieś zapisy, komitet kolejkowy, czy trzeba przyjechać parę godzin wcześniej i zająć miejsce żeby się dopchać jak otworzą?

 

 

To ostatnie. Nie ma żadnych wcześniejszych zapisów na środowe treningi. Przyjeżdżasz np. z Białegostoku i albo cię wpuszczą albo zawracasz :banghead: Zaczynają wpuszczać o 14:15. W tym tygodniu był dzień motocyklisty i latanie na torze było już od rana, później od 15 miał się zacząć normalny trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiszka :/ pewnie mają to w nosie, bo zainteresowanie duże i brak konkurencji.

Mogliby umożliwić rezerwację przynajmniej jakiejś puli miejsc, a pozostałe dostępne na wjeździe.

a po jaką h....e maja się tak wysilać ??? ktoś zarezerwuje i nie przyjedzie to są w plecy itp a tak to kto pierwszy ten lepszy i nie mają kłopotu :banghead: podejrzewam że podejście w stylu - nie podoba se to zawsze możesz jechać do konkurencji ha ha ha gdyby ktokolwiek z zarządu pomyślał to mogliby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i zrobić treningi kilka razy w tyg a nie tylko w środy ale to wymagałoby jednego - MYŚLENIA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwać od nich jak nie radzą sobie nawet z rejestracją zawodników na mistrzostwach Polski. To co dopiero rejestracje na dzień motocyklisty. Wywalić 4 stówy, przejechać sie 300km pod bramę i wrócić. Bezcenne. Jestem pewien że jak sie człowiek nie wykłóci o zwrot kasy to nie oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca się skończyły, bo w ramach Dnia Motocyklisty można było wykupić jazdy przez cały dzień, czyli też na wolnych treningach. Generalnie i tak dobrze, że jest limit 60 motocykli, bo na przykład w Brnie na wolnych treningach jest limit 45 motocykli, a ludzie przyjeżdżają nie tylko z miast oddalonych o kilkaset kilometrów od Brna, ale też z Austrii, Niemiec itp. Chociaż u nich z tego, co wiem można zrobić rezerwację przez net, ale nikt nie mówił jaka jest wtedy pewność, że ma się zaklepane miejsce. Poza tym pewne jakby była rezerwacja przez net, to by się ludziska burzyli, że nie można sobie z marszu przyjechać, bo wszystko porezerwowane... i tak w kółko :)

Edytowane przez BubuPN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tak się przejechałem by zobaczyć bramę z bliska, byłem ok 14:45 na miejscu i było już po ptakach, 300km w jedną stronę i cały dzień na marne.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na A2 też pewno sobie pozapierdalałeś, co prawda nie było dobrych winkli, ładne proste i lekki "traffic" :D :D :D

 

 

Żartuję of course i współczuję :(

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyłka, byłem 14.25, czyli 10minut po otwarciu bramy, gdybym chociaz był na kołach to bym sie wyżył z powrotem, niestety bus i przyczepka.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz też znowu będzie Dzień Motocyklisty także lepiej przyjechać wcześniej. W zeszłym tygodniu jedna ekipa na warszawskich blachach widziałem koczowała już od około 13 i chyba poskutkowało, bo coś z WWA jeździło później na treningach o 15.

Edytowane przez BubuPN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, kolejna środa pod rząd dzień motocyklisty? bo informacja na stronie AW jest niejasna, podobno kolejna taka impreza miała być dopiero w sierpniu, zasady i opłaty takie same jak tydzień temu?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ponadprogramowy Dzień Motocyklisty, ponieważ jakaś firma miała robić treningi motocyklowe od 20 do 22 lipca, ale ponoć się nie zebrała wystarczająca liczba chętnych (albo wystarczająca liczba chętnych nie zapłaciła na czas, nie wiem) i postanowiono zrobić dodatkowy Dzień Motocyklisty. Info: http://aw.poznan.pl/imprezy2009/20090722mo...ista/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...