Skocz do zawartości

cagiva elephant 750


Rekomendowane odpowiedzi

witam równiez mam cagive ale 650 miałeś juz jakies problemy z maszyną ?ja mam od dłurzszego czasu problem z ladowaniem i nikt mi pomóc nie moze,a z czesciami tez mam problem.pozdrawiam dominik

 

Nikt Ci nie może pomóc? Kto to taki? Jeśli nie masz ładowania to na 99% regler. Jeśli nie, to możliwe, że prądnica. Nie ma takiego czegoś, że nie ma części. Regler możesz dostać uniwersalny w moto-warsztacie Rzeszów, prądnice słyszałem można bez problemu przewinąć.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie może pomóc? Kto to taki? Jeśli nie masz ładowania to na 99% regler. Jeśli nie, to możliwe, że prądnica. Nie ma takiego czegoś, że nie ma części. Regler możesz dostać uniwersalny w moto-warsztacie Rzeszów, prądnice słyszałem można bez problemu przewinąć.

 

bylem juz w nie jednym warsztacie i jak nie było ladowania tak i nie ma.powiedzieli mi ze mam malo spotykany silnik.wymienilem mu regulator napiecia i nic, nie miałem wczesniej stycznosci z cgv wiec nie bardzo wiem co robic masz moze jakis kontakt ze sklepem?moze dam rade załatwic schemat silnika i w tedy bede cos prubował robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje ci nic innego, jak zaprowadzić moto do dobrego elektronika. Ma sprzęt, to posprawdza wszystko i będzie odpowiedź. Cóż, że będziesz miał sklep. Co wtedy? Będziesz kupował części do skutku?

:wink:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje ci nic innego, jak zaprowadzić moto do dobrego elektronika. Ma sprzęt, to posprawdza wszystko i będzie odpowiedź. Cóż, że będziesz miał sklep. Co wtedy? Będziesz kupował części do skutku?

:wink:

[/quot

 

wiesz co wsadziłem w ten motor juz duzo pieniedzy i nie chce go sprzedawac od roku jezdze z nim od mechanika do mechanika i nie bardzo mi pomogli prawie caly zeszly sezon nie jezdzilem a w tym za wszelką cene chce wyjechac jakis namiar na sklepik pomoze mi w przyszłosci u mnie w okolicy jest sklep ale nic dla mnie nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteś bardzo zdesperowany, przyjeżdżaj w moje strony. Masz około 150km. Mamy tu bardzo dobrego mechanika. Na pewno sobie z tym poradzi, ewentualnie mogę lepiej dopytać.

Wiem, że miałby też regler Cagivowski w razie czego. Ja za regulator i jego wymianę zapłaciłem 100zł.

Edytowane przez nicek27

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświtało mi ze do enduro mozna kupić krótsze przednie błotniki o trochę innym profilu, dedykowane do Supermoto na 17 calowej oponie.

Zwykłe błotniki enduro powyżej 110-120 zaczynają łopotać.

 

U mnie nic nie łopocze do 200km/h. Szybciej nie sprawdzałem :) Dopasowałem z EXC. Ale nie każdemu może się kolor podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaznos zadaj pytanie w dziale mechaniki, na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, np. jak sprawdzić alternator, a może nawet znajdziesz problem. Możesz też popytać "piętro niżej" czyli w wątku Ducati. Twój silnik jest taki sam jak w Pantahu czy Indianie, a taki altek znajduje się z pewnością w paru innych modelach. Zapytaj jakie powinny być napięcia. Skorzystaj z podpowiedzi kolegów gdzie są dobrzy macherzy motocyklowi.

Co do sklepu, zobacz tutaj Najlepiej zadzwoń.

Edytowane przez harder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteś bardzo zdesperowany, przyjeżdżaj w moje strony. Masz około 150km. Mamy tu bardzo dobrego mechanika. Na pewno sobie z tym poradzi, ewentualnie mogę lepiej dopytać.

Wiem, że miałby też regler Cagivowski w razie czego. Ja za regulator i jego wymianę zapłaciłem 100zł.

 

 

wy pewnie macie silniki od cagivy u mnie siedzi silnik ducati dwu cylindrowy i dla tego moze mam problem z nim co wiecej fabryka go tam umiescila.Narazie stoi u mechanika do konca przyszłego tygodnia powiedział mi ze jest problem z alternatorem ma to zrobic a co z tego wyjdzie to zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy pewnie macie silniki od cagivy

 

:banghead: coś kolega słabo zorientowany jesteś. Pomijając to, życzę powodzenia i oby moto ładowało na rozpoczęcie sezonu.

:buttrock:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaznos zadaj pytanie w dziale mechaniki, na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, np. jak sprawdzić alternator, a może nawet znajdziesz problem. Możesz też popytać "piętro niżej" czyli w wątku Ducati. Twój silnik jest taki sam jak w Pantahu czy Indianie, a taki altek znajduje się z pewnością w paru innych modelach. Zapytaj jakie powinny być napięcia. Skorzystaj z podpowiedzi kolegów gdzie są dobrzy macherzy motocyklowi.

Co do sklepu, zobacz tutaj Najlepiej zadzwoń.

 

 

dzieki za stronke sprawdze wszystkie tropy gdzies musi byc przyczyna nie ma zeczy nie do zrobienia

 

:banghead: coś kolega słabo zorientowany jesteś. Pomijając to, życzę powodzenia i oby moto ładowało na rozpoczęcie sezonu.

:buttrock:

 

nie mialem zbyt wiele takich motorów i miałem mała przerwe w jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam Panowie;]

jak tam sezon się udał na słonikach? gdzie planujecie zakończenie sezonu??

pozdro

 

Ja swoim obleciałem po kawałeczku Dojczlandu, Niderlandów i Brukseli - bez nieprzyjemności. Nakupiłem do niego pierdoł, teraz doszła mi regulacja zaworów, więc moto rozłożone w drobny mak, kasy już prawie brak, do tego szkoła się zaczyna, więc zakończenie będzie w domu niestety.

 

:lalag:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...