Skocz do zawartości

cagiva elephant 750


Rekomendowane odpowiedzi

Mostkując te dwa kabelki kontrolka powinna się zaświecić.

Kontrolka przegrzania jest podpięta pod wskaźnik temp. oleju, mam to szczęście posiadać owe ustrojstwo w swoim słoniu.

Wskaźnik z czujnikiem najlepiej bezpośrednio przeszczepić od Ducati SS.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka przegrzania jest podpięta pod wskaźnik temp. oleju, mam to szczęście posiadać owe ustrojstwo w swoim słoniu.

Wskaźnik z czujnikiem najlepiej bezpośrednio przeszczepić od Ducati SS.

 

 

Kontrolka przegrzania? Czyli która to?

Może w przyszłym roku ogarnę temat wskaźnika temp. z SS.

Tak z ciekawości... jaka jest optymalna temperatura pracy w EleFUNcie?

 

 

:flesje:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka przegrzania? Czyli która to?

 

Dodatkowa kontrolka znajdująca się na plastikowym wypełnieniu na zegarami.

Co do temperatury oleju to w czasie jazdy najczęściej oscyluje wokół 110 st. C w chłodniejsze dni spada poniżej 100. W upalne dni na paradach bądź w korkach dochodzi do 130.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy któryś z posiadaczy elefanta ma w planach wyjazd na tegoroczny "Internationales Cagiva Elefant treffen" w Germanii ?

klik

Ze mną sprawa wygląda następująco:

jestem sobie na pierwszym roku studiów. Wiem już, że zakończę karierę po pierwszym semestrze. Co by w domu bezczynnie nie siedzieć planuję wyjazd na Zachód(najprawdopodobniej Niemcy). Jeśli pójdzie po mojej myśli, na pewno nie odpuszczę tego spotkania. Ogółem od początku, gdy przeczytałem info stwierdziłem, że muszę tam być. Od mojej "siedziby" w Niemczech będę miał około 300km, także małe piwko.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nicek ja sie zastanawiam nad wyjadzem do niemcowni:)

No i warto moze chlopakom powiedziec ze w 2012 zlot bedzie w Polsce.

Wstąpcie na forum (narazie skromne) http://forum.cagivaelefant.com/ i moze na stronke http://www.cagivaelefant.com/

POZDRAWIAM

Solo

 

Liczę na to, że będzie nas jak najwięcej.

Co do zlotu w Polsce byłem nieźle zaskoczony.. Nigdy o tym nawet nie myślałem, że będziemy mieli w Polsce zlot Elefantów..

:cool:

 

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że będzie nas jak najwięcej.

Co do zlotu w Polsce byłem nieźle zaskoczony.. Nigdy o tym nawet nie myślałem, że będziemy mieli w Polsce zlot Elefantów..

:cool:

 

No ja też!

 

W ogóle jakby ktoś potrzebował pomocy mechanicznej przy tym sprzecie to mogę pomóc.

(stacjonuje w Krakowie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto mi powie od czego jest na blacie ta kontrolka z trójkątem ( podobna do awaryjnych w aucie )? Wydaje mi się, że ostrzega o jakiejś awarii? Chciałem sprawdzić w schemacie, ale coś słaba jakość i kabli nie mogę rozkminić. :icon_eek:

 

 

u mnie ta kontrolka zapala się gdy moto stoi na nóżce...kontrolki od rezerwy nie posiadam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta kontrolka zapala się gdy moto stoi na nóżce...kontrolki od rezerwy nie posiadam:]

 

O w pytke.. Ktoś chyba tak przekombinował.. Ciekawy pomysł. W wolnej chwili spróbuje takie coś skonstruować.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam gmoli, handbarów i stelaży do kufrów bocznych...macie to u siebie w moto? jak tak to gdzie kupowaliście?

pozdr

 

 

Gmole kupiłem na tej stronie. W tym roku planuję kupić tam także handbary. Co do stelaża, proponuje znaleźć kogoś na forum kto się tym zajmuje, lub wyczaić foty jak ludzie mają to zrobione i porozmawiać z dobrym spawaczem w okolicy(tak jak mniej więcej ja zrobiłem). Jeśli chcesz mieć full oryginał, to zapraszam tutaj.

:lalag:

 

 

Acha, już nie będę zmieniał całego posta, na dirtbike też są stelaże.. Nie zauważyłem. :icon_biggrin:

Edytowane przez nicek27

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie potrzebuje pomocy! Wie ktoś może jakie rozmiary ma śruba spustowa oleju? Mam zamiar w to miejsce dać czujnik temperatury. Pytałem w wątku Ducati, ale nie dostałem odpowiedzi, a trochu zależy mi na czasie.

:flesje:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...