Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

witam.

Myśle o zakupie gsx-f 600 lub 750 -jajka i chcialbym sie czegos dowiedziec w tym temacie.

Chodzi mi o to jak sie ogólnie spisuje, ile pali, czy są jakieś problemy i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

pozdro i z góry dzięki

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z XJką?

 

Mam GSX-F 600 ale wykastrowanego bez jaj :wink:

 

hmmm na postoju moto ciezkie ale jak sie wrzuci jedyneczke i ruszy to ciezki to on jest tylko na papierze :) motorkeim jezdzi sie bardzo przyjemnie jesli bedzie uzywany do turystyki to jest to bardzo udany sprzet... jesli jednak do szarzowania to moze brakowac nieco mocy... mi brakuje ale tylko jak jezdze z pasazerem... poza tym mam sciagniete owiewki bo z nimi mi sie moto nie podoba a i tak szyby nie mam ...

 

Silniki i jajko i moj model maja prawie identyczny ... tzn ten od 98 roku ma 78 KM a moj 86 KM... pozatym sa chlodzone olejem, niezawodne itp, itd... a teraz kumpel wpadl Quadem wiec idziemy posmiagac ... odpisze wieczorem cos wiecej... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już 60 kkm .Na razie oprócz łożyska kierownicy, wkładam tylko filtry, oleje, świece opony itp. Pali 4,7 - 7 Można nim jechać szybko ,ale kręcąc go na maxa nie ma odczucia jakiejś specjalnej adrenaliny. Ale , jechałem za CBR ZX 9 na trasie od Szklarskiej Poręby .Kolesie jechali szybko i GSX F dał rade się za nimi utrzymać .

Jadąc z jednostajną prędkością np 120 dają się trochę we znaki wibracje kierownicy. ,Odpalanie na zimno trzeba opanować . No i muchy , muchy się rozbijają na lampie i owiewce jak się za szybko jeździ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muchy , muchy się rozbijają na lampie i owiewce jak się za szybko jeździ .

:wink: :) :cool:

to faktycznie bede musial sie zastanowic...

 

 

 

A co z XJką?

Narazie jest rewelacja!!! Super motorek, ale troszke słaby :clap:

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik jajka przez 20 kkm mogę Ci polecić 750, bo jest nieco mocniejsza niż 600, ma regulowane zawieszenia, co czasem może się przydać, nawet jeśli teraz uważasz, że to zbędnę. Jest znacznie elastyczniejsza i nieco fajniej mruczy;-)

 

Spalanie raczej umiarkowane, oczywiście zależy od tego z jakimi prędkościami się poruszasz, przy umiarkowanch to nawet delikatnie poniżej 5 możesz zejść, a 5,5-6 to norma bez wielkiego dzidowania. Komfortowo podróżuje się jadąc około 160 km/h, przynajmniej w mojej opinii, a jestem nie najmniejszy. Ogólnie moto na którym można polegać.

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Myśle o zakupie gsx-f 600 lub 750 -jajka i chcialbym sie czegos dowiedziec w tym temacie.

Chodzi mi o to jak sie ogólnie spisuje, ile pali, czy są jakieś problemy i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

pozdro i z góry dzięki

 

 

mam do sprzedania gsxf 600 2005 1100 mil cena do ugadania praktycznie nowy email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś się decydował na Suczkę to tylko 750, bo 600 jest np do turystyki w dwie osoby nieco słaba (wiem bo mam :D )

 

Co do awaryjności to miałbym pewne zastrzeżenia - znam dwa egzemplarze, które miały problem z panewkami, ale ogólnie to proste moto, łatwy do serwisowania i dobry w stosunku do ceny.

Jeśli chcesz się dopiero na nim uczyć jeźdźić to musze Cię uprzedzić że jest dosyc ciężkie. Powodzenia!

PZDR

 

Sorrki, widzę że masz XJ, więc tym bardziej 750 tka

Edytowane przez W-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...