Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

racja ale pewnie duze przklamania az tak to nie sa... dodam ze moja maszyna ma sciagniete owiewki a predkosci zblizone do 200 km\h to juz bedzie chyba max...ale uczucie przecinania powietrza rekompensuje wszystko =]

Taaa, duze nie sa -ale 10 % moga siegnac :)

Wiesz, z jazda po zimie to tak jest,ze czlowiek sie odzwyczail, i go te osiagi czasem na poczatek porywaja. Ale zrob kilkaset kilometrow to Ci przejdzie :D A w tym roku to nawet po zimie mnie moj motocykl zaskoczyc nie chcial .... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, duze nie sa -ale 10 % moga siegnac :)

Wiesz, z jazda po zimie to tak jest,ze czlowiek sie odzwyczail, i go te osiagi czasem na poczatek porywaja. Ale zrob kilkaset kilometrow to Ci przejdzie :D A w tym roku to nawet po zimie mnie moj motocykl zaskoczyc nie chcial .... :notworthy:

 

dlatego poozniej ma sie chec przesiadki na cos mocniejszego.

 

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja była suzuka osiągała licznikowe 240km/h a w tym samym czasie fazer miał 220km/h więc miałem zaje...te przekłamanie,myślę że 205 to żeczywista prędkość maksymalna

 

mysle ze jednak rzeczywista predkoscia jest 215 (nie licznikowa) bo taką podają jako fabryczną i chyba to jest prawda...tak czy siak 220 km\h to i tak wysoka predkosc... zwlaszcza na naszych polskich drogach...

 

ale skoro mowa o predkosciach to moze i o przyspieszeniu GSX F-a... w jakim czasie udalo wam sie osiagnac licznikowe 200 km\h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 600 z 98 roku odcina zaplon przy 210

 

 

że co ??

gdzie w jajku odciecie zapłonu jest wogole ??

moj max to 200 radarowe ... na licznik nie patrzałem bo sie bałem zdjąc wzrok z asafltu ...

 

niestety, ale podrozowanie jajem (dla mnie - 65kg) powyzej 140 nie jest juz przyjemne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w jajku odciecie zapłonu jest wogole ??

.Nie wiem dokładnie przy jakich obrotach ale coś tam jest . Raz na 2 biegu zapomniałem o bożym świecie i objawem było odcięcie , gdy obroty spadły silnik znowu zaskoczył , obroty wzrosły i za chwilę znowuż odcięcie .Czy to było właśnie odcięcie zapłonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...