Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Mąż tej babki jeździ Ducati a zonie kupił "jajko"

 

Chyba coś ci się pokreciło jajko to nowszy model ;)

 

Z tego co zrozumialem to autorowi chodzi o to ze: mąż jezdzi Ducati, a zonie kupil teraz nowe moto czyli jajko a stary GSXF na sprzedaz.

 

Co do ceny to troche za wysoko nawet gdyby ten stan moto byl taki jak opisujesz... mojego GSXFa z 94 rok udalo mi sie wyrwac za 700 Euro, fakt po glebie, ale rama prosta silnik kreci cudownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy do czego sie nadaje ???

Napewno nadaje sie do przejechania nastepnych 100 tys km - tzn jezeli ty bedziesz o niego dbal w taki sam sposob jak bylo do tej pory.

Jezeli natomiast myslisz o pojezdzeniu przez sezon i sprzedaniu to mozesz miec klopot ze sprzedaza, bo kiepsko orientujacy sie polscy kupcy nie zdolaja rozpoznac motocykla w dobrym stanie ( mimo przebiegu ) od jak to powiedziales "odpicowanego zloma".

Beda uwazac ze "sie nie oplaca" z powodu rocznika i przebiegu, nie zdajac sobie sprawy z tego ze zdbana japonia jezdzi wlasciwie bezproblemowo niezaleznie od rocznika i przebiegu.

I taka jest smutna prawda jesli chodzi o polski rynek motocyklowy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki chłopaki

 

Uświadomiliście mi ze troche sie napaliłem na tego eFa.

Poczekam troche bo z tego co słysze ze za 5.000 chodzą 94 roczniki to błędem byłoby kupić 88......

 

Jak by ktoś miał cynk o jakimś fajnym moto w tych cenach to walcie na prv ;)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam troche bo z tego co słysze ze za 5.000 chodzą 94 roczniki to błędem byłoby kupić 88......

Tylko zobacz jak wygladaja te rocznik 94 ;)

Jak motocykl o ktorym piszesz jest w naprawde dobrym stanie, to jest wiecej wart niz wiekszosc tych "nowek" z niewiadomo jak bujna przeszloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie jeszcze wsztrzymac z kupnem,moze sie trafic cos lepszego w tej cenie ale

Jest to GSX 600F z 1988 roku i ma przebieg 71.000 km.

Wiem ze to bardzo duzo ale teraz reszta opisu:

według mnie jest to normalny przebieg motocykla z tego rocznika,a tymi przebiegami ktore sa w wiekszosci podawane w ogłoszeniach nie ma sie co kierować,a co do stanu technicznego jesli ktos o niego dbał to mysle że jeszcze posmiga sie nim,a ewentualnie przy pózniejszej sprzedazy mozna zawsze cofnąc licznik na powiedzmy 40tyś km :mrgreen: ,czyli ,,normalny ;) ,,przebieg motocykla z tego rocznika w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem GSX f-a jest bardzo duzy problem, bo Suzi jak Suzi a szczególnie F-ki nieźle hałasują, nawet jak są nowe(sam wiem bo mam F-ke w miare nową a wrażenie jest jakby miała sie za chwilke rozpaść :P ) i tutaj jest problem z odróżnieniem niewłaściwych hałasow od ich specyficznych jesli ktoś nie miał wczesniej doczynienia z takim modelem...

 

to silnik z gsx-ra więc te silniki za długo nie żyją

 

Przy dobrym traktowaniu przezyją niejeden samochód...nie wiem skąd wytrzasnełeś ten tekst :?: :?: :?:

 

Adam M. wiec co mówi ;) Szacunek dla tego Pana :banghead:

 

Pozdrawiam

 

Ps. A cena naparwde maaaaało atrakcyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wujkiem przywiozłem gsx 600f 93rok przebiegu ma coś około 55tys.km i oleju nie bierze co chyba rzadkość w gsx 600f więc stan jest idealny tzn. był bo pod domem glebe zaliczył a było oryginalne malowanie:(.Zarejestrowany w Polsce zrobione moze lekko ponad 1000km.Cena około 6700 po zrobieniu.Ale zrobiony bedzie w ciągu tego miesiaca dopiero.Może ktos sie zainteresuje jak cos to na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh poczekałem kilka dni i juz wynalazłem FZR z 91 roku z 64.000 przebiegu za 5000 (owiewka z małą prostokątną lampą, nie tą podwujną-okrągłą)

 

Zarejestrowana i opłacona w polsce, facio czeka teraz na twardy dowód bo dopiero sciągnoł.

 

Ta przynajmniej ma rame ładnie uwidocznioną i poleci 240 ;)

 

Mam kolege który pracuje w laminatach i powiedział ze mi zrobi jakieś ciekawsze owiewki na tył tego moto bo "dupe" to on ma tragiczną - wygląda jak rocznik 83.......

 

Chyba lepszy wybór co ? Jak myślicie ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sobie do domu nie sprowadzisz babci 70 leniej tylko młode ciło?

Bo nawet najgłopszy miś pod słońcem - kubuś puchatek - wie, że młode jest ostre Wink

 

he, spoko porownanie i cos w tym jest ;)

a nieuzywane .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam... wczoraj gdy sloneczko z rana ladnie swiecilo...nie moglem sie powstrzymac od tego zeby moto wyciagnac z garazu i przjechac sie po okolicy... po rozgrzaniu sprzeta... jadac z pasazerem wyjechalem za swoja wioske i odkrecajac manetke czulem sie jakbym startowal co najmniej F-16... Jeszcze przed ta podroza w zimowe chlodne dni myslalem jak tu odlozyc pieniadze zeby za jakies dwa sezony zmienic moto na cos wiekszego w stylu FZR 1000... ale gdy juz jechalem swoja Suza i czujac jak sciaga mnie do tylu wszystkie mysli o czyms wiekszym odchodza w nie pamiec...

 

Jako ze latanie na gumie mnie nie kreci...a osiagniete 160 km\h w mgnieniu oka zastanawialem sie po co wogole ktos wymyslal mocniejsze motocykle...

 

ale do rzeczy...chodzi mi o to ze czytajac na stronach dane motocykli np mojej Suzy... predkosc maksymalna jaka jest podana to okolo 220 km\h - ja jak narazie nie planuje latac z takimi predkosciami ale chcialem sie dowiedziec jakie wasze GSX 600 F osiagaja predkosci... ? Bo np czytajac w necie dane do GSX-R 750 z 93 roku autor podaje jej (fabryczna) max predkosc - 230 km\h a ze znajomy posiada taki model mowi ze bez problemu przekracza 250 km\h

 

Bezpiecznej jazdy i cieplej pogody w sezonie 2006 =]

 

pozdr

 

PS>>> moj model to GSX 600 F '94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...