Skocz do zawartości

Bandit 600-650 / Fazer 600 FZ6 / Hornet CB600 / SV 650 / CBF 600


Rekomendowane odpowiedzi

A ile spali fazer w miescie? Moga sie jacys uzytkownicy wypowiedziec? Bo nie chce sklamac, ale wydaje mi sie w okolicach 5,5 litra.

 

Wszystko zalezy od stylu jazdy. moja DR 350 potrafi spalic w miescie o litr wiecej od BMW.

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bardzo lubie takie teksty ;). Zdaje sie ze autor nigdy nie jezdzil zadnym z tych motocykli, i moze nie wie ze taki fazer bez jaj bezlitosnie rozprawilby sie z 'piekna' CB 750.

A ja uwielbiam takie cytowanie wyrwane z kontekstu, chodzilo mi o wyglad, o wyglad. Przeczytaj sobie jescze raz mojego posta tylko tym razem na trzezwo. Stary fazerek jest ladny, wersja z 2K2 o wiele ladniejsza ale nowa to :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam takie cytowanie wyrwane z kontekstu, chodzilo mi o wyglad, o wyglad. Przeczytaj sobie jescze raz mojego posta tylko tym razem na trzezwo. Stary fazerek jest ladny, wersja z 2K2 o wiele ladniejsza ale nowa to ;) .

 

Nie krytykuj motora, którego nie masz.. Czy sie komuś podoba czy nie to rzecz gustu wiec nie ma co na ten temat rozmawiać bo innym nie podoba sie sevenfifty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie i zapytam Was o zdanie na temat Horneta 600

po 2003 roku tyle ze z owiewka (a takich cosik malo na rynku)

w porownaniu do Bandita 600s\650s.

Co bylo do przeczytania to juz wyszukalem i prosze o wrazenia z jazdy\eksploatacji....

czyli adresuje to do posiadaczy....

Pozdro

Edytowane przez Thomas600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile spali fazer w miescie? Moga sie jacys uzytkownicy wypowiedziec? Bo nie chce sklamac, ale wydaje mi sie w okolicach 5,5 litra.

 

 

Mój FZ6 S jak kręcę to nie przekracza 6,0 w mieście. Spokojna w mieście to ok 5-5,5 l/100 km.

 

W trasie w góry przy 120 - 140 km/h spaliłmi 4,7 litra.

 

Śmigałem tym rok, piękna nie jest chociaż to kwestia gustu bo mi sie podobała i podoba. Sprzęt niezawodny, super do miasta i całkiem fajny w trasy

 

Czyżby? Komuś chyba przerywała Hondziawka i długo nie można było znaleść przyczyny :bigrazz:

 

:icon_biggrin:

 

 

Jak się nadaje dla faceta o wzroście 182?

Mam na myśli małego w wersji obecnej.

 

Spokojnie. Ja mam 185 i jest ok. Dla niższej osoby będzie nawet lepszy.

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby? Komuś chyba przerywała Hondziawka i długo nie można było znaleść przyczyny :wink:

 

:bigrazz:

 

Oj Marcinku, przecież wiesz że jakieś pedały w Hondzie Plaza (niepolecam, odradzam) rozdarly mi fajke i mialem przebicia co zostalo usunięte i śmigala jak ta lala :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcinku, przecież wiesz że jakieś pedały w Hondzie Plaza (niepolecam, odradzam) rozdarly mi fajke i mialem przebicia co zostalo usunięte i śmigala jak ta lala :biggrin:

 

 

Feeeeeeeeeee Klaudiusz, nie wyrazaj sie tak brzydko o wykwalifikowanym :notworthy: ,

 

b. kompetentnym i :biggrin:

 

i wyksztalconym ;)

 

personalu w/w firmy. SA expertami to wszystko :D

 

pozdrawiam

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feeeeeeeeeee Klaudiusz, nie wyrazaj sie tak brzydko o wykwalifikowanym :) ,

 

b. kompetentnym i :)

 

i wyksztalconym ;)

 

personalu w/w firmy. SA expertami to wszystko ;)

 

pozdrawiam

 

;)

 

Powiem ci, że nawet jeśli chodzi o samochód, to w HONDZIE POLSKA zasugerowali mi zmiane Serwisu :( he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
w Hondzie Plaza (niepolecam, odradzam)

Hej

a co możesz plecić/doradzić? ściągam w tej chwili cbfke 600n i chcę ją gdzieś przejrzeć i dalej serwisować.

pozdr.

Yarp.

PS: szukałem w wątku o warsztatach ale tam też raczej "odradzają" - czyli stara prawda się sprawdza, że klient zadowolony opowie o tym 2-3 znajomym, a niezadowlony - 10-20 :)

Edytowane przez Yarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Fazer (2002 gazniki) na trasie Polska- Anglia spalil 5.49l/100km z predkosciami 160 - 180km/h. Na trasie Anglia-Polska z nieco mniejszymi predkosciami spalil 5,2l/100km. Jedna osoba i full ladunek (sakwy i centralny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

a co możesz plecić/doradzić? ściągam w tej chwili cbfke 600n i chcę ją gdzieś przejrzeć i dalej serwisować.

pozdr.

Yarp.

PS: szukałem w wątku o warsztatach ale tam też raczej "odradzają" - czyli stara prawda się sprawdza, że klient zadowolony opowie o tym 2-3 znajomym, a niezadowlony - 10-20 :lapad:

Oddaj do Pawła Boruty :icon_rolleyes: Zrobi porządnie itd.

http://forum.motocyklistow.pl/Pawel-m247.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tak jak w temacie. roczniki to 2001-2002

 

na co zwracac szczegolna uwage wtych modelach? chodzi mi głownie o 'ten typ tak ma'

 

od kiedy lagi rdzewieja w hornecie powyzej dolnej półki ?

od kiedy wstawia sie folie auminiowa , cyne lub cos innego srebrnego w łaczenie pomiedzy koncowa puszke a rure wydechowa, (troche ponizej podnozka kierowcy)

 

czy rama fazera trzymajaca silnik. (ta rura biegnaca z lewej strony silnika pomiedzy kolektorem 1 i 2 ma poziome wgiecie jakies 3 cm na kolektorem- dziwi mnie to bo widzialem 2 fazery z tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

Jestem tu nowy, także witam wszystkich !

 

Mam problem, właśnie jestem po lekturze artykułu na scigaczu:

Maszyna dla Kowalskiego

 

I mam rozterki... planuję właśnie teraz kupno nowego moto i już zdecydowałem że będzie to FZ 6 Fazser S2 ABS...

Po lekturze artykułu jestem w kropce.. wychodzi na to że Bandit 650 jest tańszy i nie posiada tłumika prowadzonego pod kanapą co mnie trapiło do tej pory. Mam zamiar czasem się wybrać na dłuższą trasę z plecaczkiem lub trochę pojeździć po mieście i nie wiem czy nagrzewanie kanapy nie będzie problemem?

 

Czy faktycznie kanapa mocno się nagrzewa w fazerze ?

Co radzicie, Bandit czy Fazer, który z tych motocykli jest bardziej niezawodny?

Ma ktoś Bandita ? Jak się sprawdza na co dzień ? Słyszałem że Fazer jest dużo lżejszy a co za tym idzie zwinniejszy... prawda ?

 

Ps. Jeździłem tylko testowo na Fazerze i bardzo mi się spodobał, na Bandicie nigdy i nie ma możliwości umówić się z delerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba są stosunkowo nowe, żeby nie powiedzieć bardzo świeże. liczba posiadaczy ograniczona - mimo wszystko większość motocyklistów z racji cen nie kupuje nowych maszyn; doświadczenia w zakresie awaryjności również należy podejrzewać niewielkie... trudno będzie ci uzyskać sensowne odpowiedzi

artykuł ze ścigacza dopiero przeczytam, ale ze względu na profil tego portalu (i pewne już mi znane wypowiedzi, szczególnie w zakresie polecania motocykli początkującym) specjalnie nie sugerowałbym się zamieszczonymi tam informacjami :icon_twisted:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...