Jump to content
spili gonzales

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest

Recommended Posts

@zajc

Niby masz racje, ale to ja powinienem decydowac czy chce zrobić sobie postój, mniej wiecej w którym miejscu a nie mój tyłek. A co do tankowania i postojow z nim związanych. Przy moim stylu jazdy jestem w stanie na pełnym zbiorniku przejechać bez problemu 300km, a zajmuje to troche więcej czasu niż 1,5h.

Wiem, że nic na siłę ale i tak z tym siodłem musze coś wykombinować.

pozdro

parę osób zajmuje się przeróbkami takich siedzeń, większość tapicerów samochodowych wykona coś takiego, podjedź do jakiegoś i zagadaj on Ci doradzi, co tam wsadzić żeby było komfortowo dla Twojego tyłka, no i takie siedziska wyglądają efektownie i można zrobić stopniowanie co by plecaczek się nie zsuwał :wink:

no i takie siedziska wyglądają efektownie

Czy ja wiem czy efektownie? Mi się kojarzą z niemieckim emerytem :icon_mrgreen:

Ale jak na baku robi się 300 km, to tylko w emeryckim tempie, więc "image" będzie OK :wink:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

rzecz gustu a o tych się ponoć nie dyskutuje :wink: , mi bardzo się podoba jeden typ obszycia i od 2 osób słyszałem pozytywy co do komfortu :lalag:

Ale jak na baku robi się 300 km, to tylko w emeryckim tempie, więc "image" będzie OK :wink:

Mnie nie zależy na jakimkolwiek "image" tylko na wygodzie. A żeby jeszcze więcej dać Ci do myślenia to dodam, że bak starcza mi prawie zawsze na 350km. "Rekord" to prawie 400 ale wtedy było naprawdę emerycko chociaż z żoną i bagażami ale warunki jazdy były beznadziejne.

pozdro dla tych szybszych

Powitać !!! Po wielu zawirowaniach związanych z moim poprzednim moto postanowiłem ujarzmić bestie i mój wybór padł na kilo Fazera. Sprzęt jest świetny. Ma dużo akcesoriów, m.in. podwójny wydech IXIL z db killerem, aluminiowe sety ABM, kiere oraz craschpady LSL, przewody hamulcowe i chłodzące w stalowym oplocie itp. ogólnie moto powala na kolana :buttrock:

po zakupie zrobiłem 100 km do domu, zmarzłem jak cholera ale jazda wszystko zrekompensowała :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Powitać !!! Po wielu zawirowaniach związanych z moim poprzednim moto postanowiłem ujarzmić bestie i mój wybór padł na kilo Fazera. Sprzęt jest świetny. Ma dużo akcesoriów, m.in. podwójny wydech IXIL z db killerem, aluminiowe sety ABM, kiere oraz craschpady LSL, przewody hamulcowe i chłodzące w stalowym oplocie itp. ogólnie moto powala na kolana :buttrock:

po zakupie zrobiłem 100 km do domu, zmarzłem jak cholera ale jazda wszystko zrekompensowała :crossy:

Z Poznania go kupiłeś??

Tak, od Darka z Poznania. Znacie się? Naprawdę w porządku facet.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to nie ukrywam, że po pierwszej jeździe miałem pełne gacie ze strachu :) lecz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie ;)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

a na allegro jeszcze jest ten fazer...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

a na allegro jeszcze jest ten fazer...

widocznie sprzedający jeszcze nie usunął...

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Tak, od Darka z Poznania. Znacie się? Naprawdę w porządku facet.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to nie ukrywam, że po pierwszej jeździe miałem pełne gacie ze strachu :) lecz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie ;)

Nie, nie znamy się-ale widziałem ten sprzęt parę razy w Poznaniu i rozmawiałem jakoś na początku sezonu z właścicielem pod Motorownią. Bardzo doinwestowany sprzęt-i dzięki temu ma usuniętą największą wadę tego sprzęta, czyli za mały prześwit. Jeszcze mu wstawić dobry amor na tył i zmienić spręzyny z przodu i masz sprzęt kosmiczny :D Bardzo dobry zakup ,gratuluje ;)

... Bardzo dobry zakup ,gratuluje ;)

Dzięki, mam zamiar się z nim zaprzyjaźnić na dłużej, więc oby służył wiernie :biggrin:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

dobra ja zapytam bo to chyba nie tajemnica, a interesuje mnie to mocno, ile dałeś ostatecznie? śledzę fazery na alledrogo i nie tylko już od dłuższego czasu bo sam chce zakupić takowego

dobra ja zapytam bo to chyba nie tajemnica, a interesuje mnie to mocno, ile dałeś ostatecznie? śledzę fazery na alledrogo i nie tylko już od dłuższego czasu bo sam chce zakupić takowego

nie jest to aż tak istotne. Najważniejsze, że jestem zadowolony i sprzedający również :cool:

<<=== BORN TO RIDE ===>>